Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni lično se devojke mnogo razlikuju sa šminkom i bez, nebo i zemlja. Ne kažem da je šminka loša stvar, ali ja lično je ne volim, pogotovo previše našminkane. Odbija me to jednostavno.

    Slažem se donekle za ovaj drugi deo, ali opet više volim da upoznam devojku lupam na trčanju/u busu nego u diskoteci. Mnogo je opuštenija atmosfera.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • I djevojke koje vise u biblioteci vole izaci vani, nemoj da generalizujes Zola.

      A prica o sminkanju je posebna prica.

      Zene sad stavljaju puder lopatom na lice, a ujutro ga skidaju spahtlom. Sreca pa su jos uvijek dosljedne da ne stavljaju puder po vratu, pa mozes da vidis razliku u boji tena na licu i na vratu. Ako se razlikuje bjezi od tog Frankenstajna
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Da, to je već nešto drugo gde više voliš da stupiš u kontakt, u svakom slučaju prirodnija atmosfera.

        Ali za tu pustu šminku mi nikako nije jasno. Ako ti se ne dopada kada je neka našminkana, a pri tome ne mislim na ruž i neku diskretnu, kojoj skoro svaka devojka i žena pribegava, već neku večernju napadnu, tešku tzv, to se vidi i iz aviona i onda takvoj i ne prilaziš, ne privalči te, jel tako?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Зависи шта тражиш, ако хоћеш нешто више онда је боље на тај Золин начин, а Мадридиста се није изјаснио шта тачно хоће..

          И ја исто лако примећујем разлику између нашминкане особе и оне која нија, али ми не смета толико.

          Comment


          • Ne generalizujem ja ništa Aki, nisi me dobro skapirao.

            Ma ok je da se devojka šminka (normalno, ništa preterano) ali kad vidim namunjene nacrtane obrve koje hipnotišu i lice boje cigle, stvarno se zapitam da li je pogledala (a jeste 1000 puta) u ogledalo i zar stvarno misli da je to normalno.

            Ne prilazim ja nijednoj Olja, već odavno moram priznati (imam devojku) ali u suštini da. Odbojne su mi takve devojke i imam sreću da sam našao jednu koja ne voli napadnu šminku. Prosto mi ne izgleda to lepo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma znam ja da ti imaš pametnu i lepu curu, kakva bi drugačija pa bila kad navija za Junajted
              I čuvaj je.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • To joj je zapravo jedna od većih mana...

                Mislim da ne bih podneo da je vidim na forumu da postuje u vašoj grupi...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Cuj za United navija. Pfff.

                  Evo ja pokusavam da zamislim da sam s nekim ko navija za Tottenhem, fala Bogu pa 99% zena ne zna ko su kokosari
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Čim ti Zola "trpiš" tu njenu "manu", a rekla bih baš ti to teško pada nema problema...samo tolerancija
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Još gore je što baš voli Runija...to me dotuče kad gledamo Junajted. Sreća pa nema Runija u timu u poslednje vreme...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Moja je u pocetku uvek navijala protiv Junajteda, posle kad je skontala da mi od toga cesto zavisi raspolozenje, presla je u nas tabor. Iako ne zna sta je ofsajd, uvek kad gleda je u fazonu: Bici, sto su ovi tvoji uvek ovoliko smotani?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Čim ti Zola "trpiš" tu njenu "manu", a rekla bih baš ti to teško pada nema problema...samo tolerancija
                          Moram priznati da je baš zanimljivo gledati sa njom derbi. Dosta se prepucavamo i da me je neko pre 7-8 godina rekao da će mi biti toliko zabavno da gledam sa devojkom fudbal...ne bih mu verovao...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sve znam
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zola i Bici vas dvojica ste dobro prosli,odgledas jednu utakmicu i miran si,moja cura navijac Rogera Federera,evo vec 10 dan jednom mora spomenuti,Roger ovo,Roger ono,popi mi mozak
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Originally posted by ACM Dejan View Post
                                Zola i Bici vas dvojica ste dobro prosli,odgledas jednu utakmicu i miran si,moja cura navijac Rogera Federera,evo vec 10 dan jednom mora spomenuti,Roger ovo,Roger ono,popi mi mozak
                                fina devojka, svaka cast na izboru
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X