Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobro aki, znamo da si ti lud za Donaldom, ali nismo svi i ne gledamo ga kroz ruzicaste naocare
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ihhhh kkavih je frajera bilo pre 50 godina, a sada starkelje, ako su živi uopšte. Šta pričaš Aki bokte..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Aki, kada si shvatio prvi put da te privlaci Donald?

        Comment


        • Nemojte da mi osuđujete Akija , svako ima pravo da ga privlači ko god hoće
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Dobro ljudi nemojte da budete takvi kako bre nije jako sarmantno, vidite da je covek pricao o poslu i politici. Nijednom nije opsovao i uvredio nekog. Kud ces vise.

            Comment


            • Aha evo ga i argument budi svoj.

              Sta ako si najveci luzer koji je ova planeta vidjela, ne znas sta da radis uzivotu i volis da igras igrice povazdan. Da li bi i jedno zensko privlacila osoba koja nema trunke ambicije u zivotu?

              Kod agresivnog pristupa nisam mislio da skoci direkt na zensko, vec da bude agresivan kada su ciljevi u zivotu.

              Da li je privlacniji jedan mekusac koji ne zna sta hoce, razmislja, joj ne znam sta bi ti ili muskarac koji kaze, eh to zelim da uradim na ovaj nacin?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ima valjda nešto između tih agresivaca i onih mekušaca, majkoviću?

                Nisam ni ja mislila na fizički agresivne več one verbalno... a takvih je mnogo ne samo u tom ljubavnim pokušajima, već i u poslovnom svetu, ti tzv.biznismeni, pa to sve polusvet, mislim većina, bar kod nas, a vidim ni Rusi nisu bolji. Malo pristojnog sveta, malo šmekera (a pojma nemate kako fizički izgled nema veze sa tim) i ne generalizujem, već pričam samo o onom delu koji defiluje korz moju firmu.

                Elem, ako nisi svoj, misliš da ta lažna fasada i izveštačenost. lažno predstavljanje i glumljenje ludila neće pasti kad tad? Pogotovu što su ovo sve male sredine, jbg ne živimo u NY. Ako je na kraju luzer i igra igirce po ceo dan, neće ga mnogo žene ni zanimati, ako uopšte i znam šta si mislio pod tim luzer.
                Last edited by miloolja; 07-04-17, 14:57.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mislim da za ženu nema ništa gore od likova kakve je maliajnštajn opisao, nadobudnih bez pokrića.

                  To su oni kad ih djevojka kulturno odbije, što tersaju, on je alfa, i ona ne zna šta propušta..

                  Lično smatram da je šarm najvažniji, tako da po meni uspjeha sa djevojkama ovdje najviše ima Mr.Wolf.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • DNK ima jedan cilj, a to je da ima unucad.

                    Cak i onaj koji je luzer i voli igrice, njegov DNK zeli unucad. Jedini nacin kako do toga da dodjes jest zensko.

                    Tako da ga zene zanimaju.

                    Ja sam vrlo agresivan. Agresivno iskljucujem iz zivota sve ljude i stvari koji unose negativne stvari i zele da poremete moj balans.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Cekam jos uvijek da gospodin plagijator mi objasni inflaciju, a nikako da se desi, a konstantno idu novi napadi na moj karakter. Tuzno!
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Svaka krpa nađe svoju zakrpu, uvek bilo, pa kome šta odgovara ili koga put negde nanese, kako se ko nađe, nažalost ima i onih koji se ne nađu nikada.

                        A svi mi isključujemo iz života one koje nam ne odgovaraju, i to ne mora agresivno nikako.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Иначе Акијев идол Доналд напао суверену државу Сирију и доживео тотални фијаско. Од 59 послатих ракета, само су 23 успеле да дођу до циља.
                          Сећамо се сви приче да ће Трамп донети мир у Сирији, да ће престати да шири демократију..

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Иначе Акијев идол Доналд напао суверену државу Сирију и доживео тотални фијаско. Од 59 послатих ракета, само су 23 успеле да дођу до циља.
                            Сећамо се сви приче да ће Трамп донети мир у Сирији, да ће престати да шири демократију..
                            Samo agresivno, samo jako

                            Comment


                            • Prosle su sve, svih 59. Napad je bio uspijesan.

                              Ja sam bio sinoc protiv toga.

                              Slavi ga cijeli planet, osim 90% njegove baze. Ljudi koji su glasali za Trumpa su u 90% slucajeva protiv ovoga.

                              Sad, da li je ovo sahovski potez, pitanje je. Vrlo vjerovatno jeste, jer su Rusi upozoreni i sklonili su se na vrijeme.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Russian military says only 23 of 59 US cruise missiles reached Syrian air base
                                Хммм..

                                Comment

                                Working...
                                X