Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Moj Dzoni, moras ti dosta da ucis o necemu sto ja zovem Sexual Market Value.
    HAHAHA

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Ma te koje izlaze. Nije mi jasno na koju foru zavrse sa odredjenom osobom. Posle protesta, otisli ja, jedan moj drug istih godina, moj otac i 3 njegova druga u Zemun tamo u neki restoran pored reke, jer jedan od njih dobio promociju na poslu u firmi iz Nemacke pa kao hajde i mi kad smo vec bili tu. I nebitno mi udjemo tamo, jedemo nesto malo, neki i piju (ja alkohol ne) i tamo relativno starije drustvo(vasih godina otprilike zene a muskarci ili su stariji ili su propali, ne mogu da ocenim), I bilo par dobrih likusa. I ja poceo da merkam jednu, posto sam bio jako dobro raspolozen zbog protesta. Ona to primeti posle nekog vremena i prica sa drugaricama(bilo njih 5 i jos 2 neka dzibera). Uglavnom ja provalim da i ona pocne mene da gleda kad ja ne gledam ili dok gledam samo kao baci pogled. Sad jbg nisam mogao da je startujem, dosao sam sa ocem i grupom ljudi sa kojima treba da se vratim, ali pocnem da djuskam tu pored njih posto one igraju maltene sve vreme. Jasno mi je bilo da se nista nece desiti jos na pocetku zbog celokupne situacije i nije to moje pitanje nego cisto da ti objasnim pricu, ali mi nije jasno sta devojka vrlo dobrog izgleda, radi sa likom koji nit je visok, nit lep, nit mlad nit zgodan., nit duhovit, nit dobro gradjen, nit interesantan u provodu(sedi u stolici 90% vremena). Znaci izgleda nesto kao Vuk Jeremic(frizura i naocare). Kapiram da ti vidjas dosta takvih situacija, pa mozda mozes da mi das odgovor.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kad počneš da piješ vinjak sve će ti se samo reći.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ma te koje izlaze. Nije mi jasno na koju foru zavrse sa odredjenom osobom. Posle protesta, otisli ja, jedan moj drug istih godina, moj otac i 3 njegova druga u Zemun tamo u neki restoran pored reke, jer jedan od njih dobio promociju na poslu u firmi iz Nemacke pa kao hajde i mi kad smo vec bili tu. I nebitno mi udjemo tamo, jedemo nesto malo, neki i piju (ja alkohol ne) i tamo relativno starije drustvo(vasih godina otprilike zene a muskarci ili su stariji ili su propali, ne mogu da ocenim), I bilo par dobrih likusa. I ja poceo da merkam jednu, posto sam bio jako dobro raspolozen zbog protesta. Ona to primeti posle nekog vremena i prica sa drugaricama(bilo njih 5 i jos 2 neka dzibera). Uglavnom ja provalim da i ona pocne mene da gleda kad ja ne gledam ili dok gledam samo kao baci pogled. Sad jbg nisam mogao da je startujem, dosao sam sa ocem i grupom ljudi sa kojima treba da se vratim, ali pocnem da djuskam tu pored njih posto one igraju maltene sve vreme. Jasno mi je bilo da se nista nece desiti jos na pocetku zbog celokupne situacije i nije to moje pitanje nego cisto da ti objasnim pricu, ali mi nije jasno sta devojka vrlo dobrog izgleda, radi sa likom koji nit je visok, nit lep, nit mlad nit zgodan., nit duhovit, nit dobro gradjen, nit interesantan u provodu(sedi u stolici 90% vremena). Znaci izgleda nesto kao Vuk Jeremic(frizura i naocare). Kapiram da ti vidjas dosta takvih situacija, pa mozda mozes da mi das odgovor.
          Ja sam isti takav lik I samnom zavrse sve najbolje "likuse", samo sto ja nisam nizak, ne nosim naocare I ne licim na Vuka Jeremica.

          Moze mi se, to jest moglo mi se.
          Sada je to vec tesko kada delis zivotni prostor, kesicu cipsa I kada se iz velikog ormara preselis u fioku kako bi mogli sloziti crveni, sivi I bez kaput po vremenu nosenja.
          Da I kada naucis sta je bez boja.

          Mislim moze mi se I sada ali treba postati covek a ne budala.

          Nadam se da sam ti pomogao.

          Eto kad se vec dele problemi cisto da kazem nesto.

          Sad ocekujem limara da upadne sa slikom kako u kupatilu drzi u rukama medicinski alkohol jer je sav vinjak ovog sveta usisao u sebe, pravda za limara
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Bolje da si tatu pitao nego ove ajkule ovde.
            Nista ne znas, mislim ne poznajes ih, a silne si pretpostavke i zakljucke izveo.
            Ko zna da li je sve to tako, a mozda i gore ko zna, ali na osnovu jednog primera, pa makar i cele te grupe, odgovore u generalnom smislu ne mozes dobiti. Jedino iskustvom, tj godinama, al prakticnim, ne preko drugih i to u teoriji. Polako.

            tapatalk
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I kod nas u Makedoniji ista prica. Kakve devojke izlaze sa najvecim seljacima, to nije realno. Ali sve zbog para, verovatno.

              Brate idu na kafu, on brat jedan sat nije ostavio telefon, ona zmuri u televizor ko budala, ma nisu popricali ni 5 minuta. Nerealno. A prelepa devojka.

              Comment


              • Možda je i ona s tatom izašla.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Bolje da si tatu pitao nego ove ajkule ovde.
                  Nista ne znas, mislim ne poznajes ih, a silne si pretpostavke i zakljucke izveo.
                  Ko zna da li je sve to tako, a mozda i gore ko zna, ali na osnovu jednog primera, pa makar i cele te grupe, odgovore u generalnom smislu ne mozes dobiti. Jedino iskustvom, tj godinama, al prakticnim, ne preko drugih i to u teoriji. Polako.

                  tapatalk
                  Iskusno.
                  Ima vremena za mladog Madridistu.
                  Mada sa druge strane: Ko zna zna, ko ne zna nikada nece nauciti.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Joj joj, opet cu morat predavanje drzat. Sad na temu kako funckionise ekonomija izmedju spolova
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • O tome ti pricam Gagi. Znam da ste verovatno u pravu da su pare u pitanju iako nije izgledala kao sponzorusa ili tog tipa. Samo mi nije jasno po cemu zakljuce da ima pare, ako ga nisu videle kojim kolima je dosao iako nije neki tip koji casti celu kafanu. Sta one kao znaju koliko kosta vino koje je on uzeo ili u cemu je fora? Ja sam nekoliko puta izasao sa drugom koji isto igra tenis u Madridu (Hugo Largo) ciji otac drzi hotel na Kanarima, pa mu nisu prisle, samo na osnovu toga nego mora poprilcno da se pomuci, a nekad mu ni to nije dovoljno. Samo me interesuje na osnovu cega zakljuce da neko ima ono sto je Bojana poslala u YT videu(money)?


                      Jaoj Aki brt nemoj statistiku i romane.:

                      @Sandu
                      Ne zalim se ja da lose prolazim, ali mi se nekako cini da su ovde zene dosta zatvorenije nego u USA i Spaniji. Ovde cim pitas neku za "date" je pod pretpostavkom da cete se smuvati. Bar sam taj zakljucak ja dobio.

                      Kao sto Jax kaze ostaje mi da se nadam da joj je prijatelj ili rodjak (vrv neki dalji sa obzirom na izgled).
                      Last edited by colchonero; 07-04-17, 11:24.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        O tome ti pricam Gagi. Znam da ste verovatno u pravu da su pare u pitanju iako nije izgledala kao sponzorusa ili tog tipa. Samo mi nije jasno po cemu zakljuce da ima pare, ako ga nisu videle kojim kolima je dosao iako nije neki tip koji casti celu kafanu. Sta one kao znaju koliko kosta vino koje je on uzeo ili u cemu je fora? Ja sam nekoliko puta izasao sa drugom koji isto igra tenis u Madridu (Hugo Largo) ciji otac drzi hotel na Kanarima, pa mu nisu prisle, samo na osnovu toga nego mora poprilcno da se pomuci, a nekad mu ni to nije dovoljno. Samo me interesuje na osnovu cega zakljuce da neko ima ono sto je Bojana poslala u YT videu(money)?


                        Jaoj Aki brt nemoj statistiku i romane.:

                        @Sandu
                        Ne zalim se ja da lose prolazim, ali mi se nekako cini da su ovde zene dosta zatvorenije nego u USA i Spaniji. Ovde cim pitas neku za "date" je pod pretpostavkom da cete se smuvati. Bar sam taj zakljucak ja dobio.

                        Kao sto Jax kaze ostaje mi da se nadam da joj je prijatelj ili rodjak (vrv neki dalji sa obzirom na izgled).
                        Ne znam za USA, ali ovo sto sam putovala po Evropi, skroz si u pravu, tamo je sve opustenije.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ja mislim da nisu zatvorenije, nego se samo prave takve. Bar takav zakljucak imam za mog grada. Letaju u vazduhu, a sa 2-3 pica ih dobije neki ljakse. Zalno, ali za njih

                          Comment


                          • Ne krivm ja devojke nego je takav obicaj ovde. Ja kad hocu da pitam nekog za izlazak ili za broj, hocu to uradim jer mi se osoba dopala i hocu da je upoznam, mozemo da se sprijateljimo. Sad ako se desi nesto to je bonus i zelja obe osobe. Sticem utisak da je ovde takav sistem napravljen da devojka i celo njeno i njegovo(onog ko pita cim je castis 2-3 pica i pitas da izadjete stice utisak da morate da kao sto kazes Gagi se smuvate i onda cesto ima odbijanja, jer ne zeli da bude "laka".

                            Comment


                            • Ne krivi djevojke

                              Sta njih neko tjera da imaju pluralisticnu prirodu? Da zive zivot po principima hipergamije?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Uglavnom su ti odgovorili brate ali evo neko moje iskustvo i šta sam se sve nagledao na poslu mi kaže da ne želi svaka devojka jedno te isto.Nekad vidiš full ribu šeta sa tako nekim likom što podseća na našeg druga Marića(nit lep,nit visok nit zgodan itd)i sad tu je ona fora ne ceni knjigu prema koricama.Obično takvi likovi budu najbolji i momci i drugari prosto zato što znaju da ne mogu naći bolju devojku pa znaju da cene šta imaju.Onda druga strana da je ta devojka možda izlazila sa takozvanim džiberima i da su joj se smučili ša želi nekog normalnijeg,smirenijeg lika i ne mari toliko za fizički izgled.I uvek ima ona poslovica 100 ljudi 100 ćudi.Naravno sada je takva situacija u državi da gotovo svi pa i devojke gledaju tu neku materijalnu sigurnost pa izlaze sa momcima koji to mogu da im pruže ali nisu samo devojke takve evo i momci druže se sa likovima koji imaju da im plate kafu,daju po koju cigaretu itd , ja to gledam brate svaki dan.

                                Kontam da ti sad malo krivo što te taj frajer pretekao ali brate prijateljski savet da ne obraćaš toliko pažnju na to,što manje obraćaš pažnju tome i što si opušteniji biće ti lakše a i nekad pali ta žvaka da te briga za sve pa se devojčice lepe za tebe
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X