Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali u federaciji glasovi birača sa različitih teritorija (federalnih jedinica) nikad nisu i nikada ne smeju biti jednako vrednovani, ako želiš održati federaciju u životu.

    Elektorski sistem je neprirodan unitarnoj organizaciji države, dok je samo prirodan produžetak federalnog uređenja.
    sigpic

    Comment


    • U ovoj učionici (mojoj bivšoj ) gde sam glasao bila 5 čoveka ispred, ali zato ispred druge dve kilometarski redovi, već sam se bio smorio kad sam video, dok ne skontah da kod mene nema niđe nikog

      Najjači su mi likovi što dođu i onda kad dobiju papir treba im 2 minuta

      Comment


      • Ma mogu oni sa uvedu i kralja sto se mene tice, nego toliko pricaju o toj njihovoj demokratiji, a oni prvi je ne postuju, pa mi zato palo napamet.

        Ovo kazem ne kao neko ko mrzi Ameriku, bas naprotiv. Nego kad se nesto dobro uradi ja to priznam, pa makar bio covek koga najvise mrzim. Kad je nesto, sto se kosi sa onim sto propagiras, takodje mora da se skrene paznja.

        Credit where credit is due.

        Comment


        • 29,2 do 14h ovim tempom nema sanse za 60%.

          2012. bilo 32,1 u ovo vreme.

          Comment


          • Ja uopste ne verujem u te procente, jos jedan nacin da demotivisu ljude da izadju.
            Bukvalno sve koje znam su izasli ili se spremaju, cak i oni koji retko kad idu na glasanje.

            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Sta vam je ljudi pa pomrlo kamara ljudi od neuhranjenosti jer je Vucko smanjio penzije, sad mu manje glasacko tjelo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Према подацима Ипсоса, у Београду је до 14 часова гласало 30,8 одсто бирача, а у априлу прошле године на парламентарим изборима 26,1 одсто.


                Centralna Srbija i Vojvodina nesto manje nego sada.
                Ali raduje ovaj podatak za Beograd, koji je jos i bolji.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Sta vam je ljudi pa pomrlo kamara ljudi od neuhranjenosti jer je Vucko smanjio penzije, sad mu manje glasacko tjelo



                  @Adam the Llama

                  Ovaj podatak je ohrabrujuci.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ja uopste ne verujem u te procente, jos jedan nacin da demotivisu ljude da izadju.
                    Bukvalno sve koje znam su izasli ili se spremaju, cak i oni koji retko kad idu na glasanje.

                    Sent from my Z3 compact <3
                    Ni ja ne verujem, ništa im ne verujem. Nikog ne znam da neće izaći ili nije izašao, što je drugačije totalno nego do sada.
                    Evo , i Brakus kaže:

                    Last edited by miloolja; 02-04-17, 13:59.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa Velja Ilic ostade bez prava glasa, to govori dosta kakvi su spiskovi...
                      kod mene redovno dolazi glasacki listic za nekog lika, a nemoguce je da je ziveo na ovoj adresi ranije, jer su moji odavno ovde, napravili jednu kucu, pa drugu i niko osim nas ovde nije ziveo
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Neki lik dosao iz inostranstva da glasa i kad je dosao na biracko mesto ispostavilo se da je vec glasao.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dobro RIK kaze izlasnost ipak za ceo 1% visa nego sto se mislilo. 29,94% do 14h

                          Comment


                          • Slaba izlaznost po Ipsosu do 16h ni 37%. To bi znacilo u naredna 4h mora po 6% na sat da izlazi da bi stigli do 60%. Nadamo se da je Ipsos potcenio izlaznost.

                            Comment


                            • Не свиђа ми се ово никако, надам се да греше..

                              Comment


                              • Imajte na umu da je nedelja i da je vreme super. Dosta ljudi nije kući, izašlo je porodično ili slično. Ima još vremena do zatvaranja..
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X