Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    I ja sam deo kosmickog procesa, moj um, moje misli. Nismo odvojeni od toga. Ako mi necemo da razumemo, ko ce?

    Ljudski um zeli da zna i treba da istrazuje, sklapa kockice, postavlja sebi pitanja. Velika je steta ogranicavati ga stavovima "nije na nama o tome da razmisljamo", "to su procesi koje nikada necemo razumeti" itd.
    Nisam rekao da nije na nama nego da nemamo sposobnosti. Jedan čovek koji bude bljesnut kvadrilionitim delom uma Božijeg kao Tesla otkrije struju i wi-fi ono što mi obični smrtnici ne možemo da vidimo.

    Svi smo deo ali nismo svi jednaki da bi mogli sve da razumemo. Ljudi funkcionišu na tim principima i neraskidivo smo povezani sa njima, ali to ne znači da možemo da ih razumemo.

    Jasno je samo postojanje Boga uz dosadašnje dokazs, sve ostalo su špekulacije.


    Sent from my iPhone using... using my brain cells

    Comment


    • Čudesa su svuda oko nas.


      Evo jedan primer iz skorije istorije.

      Milo Djukanović se uz logistiku, mašineriju i podršku celog zapada obrušio na srpske crkve u Crnoj Gori.

      Toliko je postao moćan da je utripovao da je veći od Boga.

      I šta je onda bilo?
      Desilo se nemoguće.
      Čudo, rekli bi mnogi.

      Srpski spartanci-njih 300 je pobedilo bogatu mašineriju od 600 miliona ljudi..


      Stoga, vi srpski gradjanisti čujte me i počujte..

      Umesto što se raspravljate ovde sa nama-Velikim Srbima i verujete u neke utopije bilo bi vam bolje da počnete da verujete u čuda..


      Velika Srbija se radja iz pepela a i srpski korpus je pojačan na forumu povratkom mr. Golda.

      Vas 300 koliko vas ima u Srbiji nikada nećete pobediti nas 6 miliona Velikih Srba..

      Jer za razliku od srpskih Spartanaca u Crnoj Gori vi nećete imati božiju pomoć..


      Dobrodošlica nazad u boj i mr. Goldu ovom prilikom.

      Comment


      • Evropa je oborila Mila. Tacnije, Njemacka. Risto je odigrao svoju ulogu, ali sve bi to bilo nedovoljno da Evropa vec nije škartirala Mila.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Evropa je oborila Mila. Tacnije, Njemacka. Risto je odigrao svoju ulogu, ali sve bi to bilo nedovoljno da Evropa vec nije škartirala Mila.
          Netačno

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Netačno
            Naravno da je tacno. URU i oprilike 1/10 Demokrata nisu glasali ljudi zbog ove price oko crkve. To ako prebacis na drugu stranu dobijas neki odnos gdje je ova Milova( pro-NATO) strana ubedljivo jaca. Problem je sto se narod u Crnoj Gori potcenjuje, barem nekim ljudima je ekonomija primarna prilikom odabira partije a tu Urina lista djeluje impresivno sa velikim brojem intelektualaca dokazanih u svojim strukama.

            Comment


            • Originally posted by Overlord View Post
              Naravno da je tacno. URU i oprilike 1/10 Demokrata nisu glasali ljudi zbog ove price oko crkve. To ako prebacis na drugu stranu dobijas neki odnos gdje je ova Milova( pro-NATO) strana ubedljivo jaca.
              Da ali isto tako je 60% glasača DPS-a uhlebljeno, potkupljeno, ucenjeno, potplaćeno.

              To je sve do godine u Prizrenu..

              Comment


              • Nego ne znam da li ste primetili neke zanimljive (na prvi pogled ne tako uočljive) detalje sporazuma koji je opozicija u Crnoj Gori potpisala?



                Dva su zanimljiva detalja:

                1. Samo je Dritan potpisao sporazum latinicom
                2. Sporazum nije overen kod notara

                Comment


                • Originally posted by Overlord View Post
                  Naravno da je tacno. URU i oprilike 1/10 Demokrata nisu glasali ljudi zbog ove price oko crkve. To ako prebacis na drugu stranu dobijas neki odnos gdje je ova Milova( pro-NATO) strana ubedljivo jaca. Problem je sto se narod u Crnoj Gori potcenjuje, barem nekim ljudima je ekonomija primarna prilikom odabira partije a tu Urina lista djeluje impresivno sa velikim brojem intelektualaca dokazanih u svojim strukama.
                  Sta god ti je lakse da verujes, veruj. Saosecam se sa tobom.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Sad ce DF da unese promene i strucnost ispred politike, oh wait...

                    Dritan je nada da spreci prebeg DPS u druge+ da ovi DF isto rade sto i DPS...

                    Dritan je car, bic serpski i drugocrnogoraca koji su neka vrsta crnogorskih autosivinista
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Evo ih, krenuli su odletačevići i preletačevići.

                      Milica Pejanović Ðurišić, koja je jedan od osnivača Demokratske partije socijalista, nakon 30 godina napušta tu partiju i planira da osnuje novu stranku

                      https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1732308

                      Već vidjen scenario.
                      DPS će doživeti sudbinu DS-a u Srbiji a DF postaje novi SNS..

                      Comment


                      • Civi pa ti si crnogorski drugocrnogorac, podrzavas autosiviniste , a vamo kukas na drugosrbijance
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pa brate ja sam kvaran kao šupalj zub..

                          Comment


                          • Vala jesi, suteren utice na rasudjivanje...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Losmi valjda razumeš da pripadnici srpske etničke manjine ne smatraju sebe Crnogorcima u etničkom smislu. Nemaju oni veze sa crnogorskim nacionalizmom jer su Srbi, tako da ne mogu biti autošovinistu.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Vala jesi, suteren utice na rasudjivanje...
                                Ajde ne ometaj me dok sprovodim velikosrpski inžinjering..

                                Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Losmi valjda razumeš da pripadnici srpske etničke manjine ne smatraju sebe Crnogorcima u etničkom smislu. Nemaju oni veze sa crnogorskim nacionalizmom jer su Srbi, tako da ne mogu biti autošovinistu.
                                Uki on misli na Dritana-albanskog četnika..

                                Comment

                                Working...
                                X