Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno da ti kažem da mi neko ponudi milion dolara od kriptovaluta ili igre na sreću ili bilo čega, dao bih organizaciji Srbi za Srbe za ovu našu djecu, pa jedno 80% novca.

    Ne jer sam dobar čovek, nego jebeš ti novac koji si dobio tim putem, stvori ti lažnu sliku i još ako si magarac nakrcaćeš više pasive od aktive i zato oni silni muzičari i glumci propadaju.

    Naš narod se smeje kad se napiše za nekog glumca "ove godine zaradio 3 miliona, pred bankrotom". Oni imbecili misle da on ima 3 miliona čistaka.

    A on bata nakrcao rashoda ko Dan Bilzerian. Dan zaradio 10, izgubio 22 na marketing i glupu pasivu i izdrkavanja.

    Trust fund baby

    I onda ide naslov u novinama "Dan Bilzerian zaradio 10 miliona, pogledajte njegov život!" I onda kao wow, wow

    Debil će ostati bez ičega ako ovako nastavi
    Last edited by Cassius Clay; 19-08-20, 08:27.

    Comment


    • Hahahahah da da, a Dan potrosi skoro milion dnevno sa onim kurvama.
      You'll never walk alone!

      Liverpool <3
      AC Milan <3
      Atletico Madrid <3
      Crvena zvezda <3

      Comment


      • Ma on je debil. Laže da je ona vila njegova, iznajmljeno. Ima neke troškove nestvarno glupe.

        Ali toga ima i u Srbiji na nižem levelu. Prvi biznis odmah na lizing auto skup, prvi posao isto na lizing jure neki auto, jure se krediti, jure se čuda.

        Ko iskulira tu priču i gomila aktivu i ne razjebava se na pasivu taj će pobediti.

        Imaš ljudi kojima da daš 6 miliona oni bi skrcali 5,7 na koještarije i nabili porez i pasivu da bi bankrotirali.

        Čovek kad odluči da živi zbog sebe i za sebe, i kada prestane da se fokusira na materijalno, povećava za 750% šansu da bude pun keša

        Comment


        • Urose, izglasali smo ove godine igras NFL fantasy... jbg nisi imao srece. Ako mi ne verujes pitaj Slejvaru.

          Comment


          • Urose, ajde igraj NFL fantasy sa nama ove sezone. Kratki smo, treba nam igraca.

            Ako ima zainteresovanih, neka se jave u temu za NFL fantasy.

            Comment


            • O tome ti pricam

              Comment


              • Ajde ali nisam nikada igrao. Hteo sam jednom ali sam nešto pojebao. Šta treba da radim? Da imenujem tim?

                Comment


                • I ako neko ima kontakt sa @z0La van foruma.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Ajde ali nisam nikada igrao. Hteo sam jednom ali sam nešto pojebao. Šta treba da radim? Da imenujem tim?
                    Treba Maric da ti posalje invite za ligu. Onda kad upadnes u ligu imenujes tim i cekas draft.

                    Sibnucu ti ja poruku kasnije da ti objasnim sve sta i kako... da te ne ocerupaju lesinari sa kojima ces igrati

                    Slusaj ti mene, daleko ces dogurati

                    Comment


                    • Važi

                      Pa znam bolje od njih fudbal breeej.

                      Mada nema igre na ps4 ili fantasy-ja na kom nisam izduvao. Ja sam rodjeni gubitnik za svaku sportsku simulaciju bilo koje vrste.

                      Comment


                      • CRNE PROGNOZE NAUČNIKA: Čovečanstvu ističe vreme, ovo su četiri najveća izazova koje moramo da pobedimo

                        https://www.novosti.rs/planeta/svet/...oramo-pobedimo

                        - Ukratko, imamo oko 20 do 30 godina pre nego što dođemo do tačke kada prosečna temperatura u svetu ne poraste za više od dva stepena Celzijusa. To se možda čini kao dovoljno vremena, ali moramo ne samo da promenimo gorivo koje trošimo, već i u potpunosti da promenimo infrastrukturu. Bojim se da ćemo reagovati prekasno i da kao vrsta nećemo preživeti odmazdu Majke prirode - upozorava na kraju Henri.
                        To je to, gotovo je. Biće skoro propast sveta.

                        Comment


                        • Nek' sačekaju malo. Ni aktuelnu korona propast sveta još uvek nismo preživeli.
                          sigpic

                          Comment




                          • Ali ovaj što kobasicu u kadi jede domaćin

                            Comment


                            • To sa globalnim zagrevanjem toliko lažu, sve je to agenda rimskog kluba o granicama rasta, nafta je bivśi resurs.

                              Inače, nema potrebe da se plaśite vakcine.



                              Dok bijete bitku protiv vakcine, komarci rešavaju.

                              Comment


                              • Aa zahvaljujem

                                Adame vraćaj Van Dajka odma

                                Comment

                                Working...
                                X