Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoćeš da kažeš da se homoseksualnost promoviše zbog prenapučenosti Zemlje? Ima smisla.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • ma udri brigu na veselje

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne postoji nikakvo biološko, antropološko i istorijsko opravdanje da istopolne zajednice budu zakonski izjednačene s heteroseksualnim. Niti jedna ljudska civilizacija pre današnje to nije prihvatala a ljudi nisu juče pali s Marsa na ovu planetu.

        Samo što lobi, finansiranje i očigledno snažni interesi "nečiji" nisu postojali u toj oblasti do pre par decenija.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Hoćeš da kažeš da se homoseksualnost promoviše zbog prenapučenosti Zemlje? Ima smisla.
          @LosmiSK Ili još da razvijemo, da Zemlja nije prenapučena homoseksualnost bi bila problem/bolest/štagod, ali pošto jeste onda je u redu?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            @LosmiSK Ili još da razvijemo, da Zemlja nije prenapučena homoseksualnost bi bila problem/bolest/štagod, ali pošto jeste onda je u redu?
            Nisam to napisao, nego kazem na osnovu pisanja mladog politkologa sa megafrenda da nije bitno sto ne mogu da prave decu kad je svakako ima previse ljudina planeti.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Sinko, politikologija ima samo na državnom. Mojne da si ljubomoran.

              Pogledaj ovo, da znaš šta ćeš zastupati za koju godinu. Nauči gradivo unapred.

              Comment


              • Originally posted by Skeletor View Post
                Inace, radi se 80-90 sati nedeljno... nema vala nista novo. Veliki pozdrav za sve forumase, pa cak i za moderaciju! Evo sam uzeo da spremim neke gomboce... Jes da niko zivi nikad nije cuo za gomboce, ali vjerujte mi, to postoji. Dala mi recept jedna baba iz Novog Sada. Evo da ne bude da ja lazem, moze Ricma da potvrdi.
                Gomboce = Knedle sa šljivama (ima još naziiva), prvi put jeo kada je komšinica (baba) stara Slavonka uzela i napravila...od tad to je u kući poslastica.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Sinko, politikologija ima samo na državnom. Mojne da si ljubomoran.

                  Pogledaj ovo, da znaš šta ćeš zastupati za koju godinu. Nauči gradivo unapred.

                  Bas cu to zastupati...Mesas babe i zabe
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ovaj nije Srbin iz CG i nije četnik Baja Stanišića ali je ubio najvećeg ustaškog krvnika Maksa Luburića Verovatno imaju nešto zajedničko , cenim da je to UDBA . To da je neko samostalno krenuo na Pavelića , pored UDBE , Mosada jednostavno nije realno .

                    http://www.pecat.co.rs/2010/07/ratko...du-karkahente/
                    A zapravo jeste sam krenuo jer je od strane službi u FNRJ po naređenju druga Tita i predsednika sabora RH druga Steve obustavljena priprema akcije hapšenja a pripremale su i UDBA SRH i UDBA SR Srbije...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Pedofile bih sve do jednog sterilisao i do kraja života da rade u nekom kamenolomu.
                      Podržavam bez izuzetaka.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Skeletor View Post
                        Veliki pozdrav za sve forumase, pa cak i za moderaciju!

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Ne postoji nikakvo biološko, antropološko i istorijsko opravdanje da istopolne zajednice budu zakonski izjednačene s heteroseksualnim. Niti jedna ljudska civilizacija pre današnje to nije prihvatala a ljudi nisu juče pali s Marsa na ovu planetu.

                          Samo što lobi, finansiranje i očigledno snažni interesi "nečiji" nisu postojali u toj oblasti do pre par decenija.
                          Ovo je delimicno tacno, u Antickoj Grckoj su istopolni brakovi (cak vise izmedju muskaraca) bili sasvim normalna pojava.

                          Comment


                          • Teško da su bili normalna pojava.

                            Čitao sam davno još kod Plutarha o Solonu i Alkibijadu. Nije to bilo kao danas shvatanje dva homoseksualca u smislu dve nakaze isfeminizirane (80% današnjih homoseksualaca) već brate muško ko muško, to su bili velike vojskovodje, veliki ratnici, neki su imali žene ali su se u vojnim pohodima znali dohvatiti u šatorima i izjebati na mrtvo ime.

                            Stariji jebe mladjeg i to.

                            Drugo je to vreme i drugačije je shvatana seksualnost a i na kraju krajeva ne treba atnička Grčka da bude reper ni za šta, civilizacija počiva na njoj samo jer je antička Grčka model po kome funkcioniše današnji svet.

                            Oligarhija i robovi. Tada slobodni gradjani i robovi.

                            Opet kažem verovatno mi je gadnije videti feminizirane tipove i neke nakaze. Tu nije fora da oni kao Grci ispoljavaju odnos izmedju dva muškarca sa muškim osobinama, nego se oni žargonski "propederišu" i postanu kao devojčice.

                            Antički muškarac homoseksualac bi branio muškost i išao u boj, ovi danas maltene većina feminizirani. muška devojčica. Krevelje se onde, ma odvratno za videti.

                            Antički homosekeualac je više strejt po izgledu od danas mase strejt ljudi. To je razlika.
                            Last edited by Cassius Clay; 28-07-20, 15:04.

                            Comment


                            • Evo sta tvoj omiljeni izvor (wikipedia) ima da kaze na tu temu.

                              Homosexuality in ancient Greece


                              Koliko god to tebi zvucalo neverovatno.

                              Ni u Rimu nije bilo mnogo drugacije, a Srbi vole da se hvale da su dali 15-ak rimskih vladara

                              U principu nemam nista protiv homoseksualaca, samo mi je vise muka da u svakom filmu ili seriji postoji neki homo par, ok ljubav ce pobediti sve, samo cuvajte to za svoja cetiri zida.
                              Last edited by belgrade_owl; 28-07-20, 15:13.

                              Comment


                              • Istorija pederastije, prava tema za popodne [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X