Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • One million seconds = 11 days
    One billion seconds = 32 years

    A mi na planeti imamo ljude sa kvadrilionima i ove njihove milijardere poslušnike. Čisto da se vidi red veličina kroz vreme prikazan.

    A neko umire od gladi u Africi, ljudi bi ubili za 100e.

    Tako da svako ko kaže da svet ide ka napretku i da je normalan, ma nabijem ja njega na kurac, bez da mi nešto tu okolišamo.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      One million seconds = 11 days
      One billion seconds = 32 years

      A mi na planeti imamo ljude sa kvadrilionima i ove njihove milijardere poslušnike. Čisto da se vidi red veličina kroz vreme prikazan.

      A neko umire od gladi u Africi, ljudi bi ubili za 100e.

      Tako da svako ko kaže da svet ide ka napretku i da je normalan, ma nabijem ja njega na kurac, bez da mi nešto tu okolišamo.
      Pa idemo.

      Pre 60g je bio svetski rat i ubijeno 100m ljudi. Pre su bili robovi, ma sto miliona primera. Opet pises , ajde da kazem da su nepotrebne stvari.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Da li oni znaju da su zabranjena okupljanja više od 5 osoba ako se ne varam? Krše odredbu, još nam treba kakva racija i hapšenja tih neposlušnih...
        Saznali su to juče. Danas dolaze sa maskama i biće na distanci od 2 metra.

        Slobodno neka dolaze, vrata naše kuće su svima otvorena.



        Comment


        • Ko ne zna ko je Dua Lipa, evo kratkog klipa o njoj

          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nekako mi je sva ruralna,sto joj vjerovatno daje na egzoticnosti iz zapadnjacke perspektive.

            Comment


            • Baš deluje seljoberski.

              Inače, nisam ni znao ko je ova i čime se bavi.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Baš deluje seljoberski.

                Inače, nisam ni znao ko je ova i čime se bavi.
                U pitanju je verovatno najveća pop zvezda od pojave Madone.
                Last edited by dekkard; 25-07-20, 09:44.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Trebamo svetu poslati Cecu ili Mariju Sarifovic da vide sta je sveCki i pritom jos nema veze za seljoberskim

                  Ko smo mi da sudimo..posebno o necijem fizickom izgledu. Zena je jedna od najuspesnijih na svetu u bransi kojom se bavi,kao kod nas Novak Djokovic. Samo sto je muzika mnogo popularnija od tenisa a i vek trajanja je duzi.

                  Cak sam video na Tviteru da uporedjuju nju i JK kao JK je ribetina za nju....skroz povrsno razmisljanje, posebno kad se prica o muzicaru.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja nikome ne sudim jer ja nisam Bog. Samo mi deluje ko seljoberka, a kada bih je upoznao možda bih promenio mišljenje.

                    U svakom slučaju narodski rečeno zabole me stojko za njen uspeh i njenu muziku koju ama ič ne slušam.

                    Je l' tako? Tako je.

                    Comment


                    • Treba je samo poslušati uživo, žena je real deal i nema ničeg fejk kod nje kao kod spomenutih izgovora za pevačice.
                      Sad što ima političke stavove koji se mnogima ovde ne dopadaju ne poništava ovo gorenavedeno.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ma na stranu njeni politički stavovi, moji komentari nisu iz tog razloga.

                        Veruj mi, 'iljadu puta mi je draže da slušam Tomu Zdravkovića nego ovako nešto.

                        Mada, ovo je najviše namenjeno tinejdžerima.

                        Comment


                        • I jeste muzika za tinejdžere, s tim da je kudikamo zdravije za mozak tih tinejdžera da slušaju nju nego ove domaće seljančure.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ima MC Stojan novu pjesmu "tu tu ru tu" se zove.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Treba je samo poslušati uživo, žena je real deal i nema ničeg fejk kod nje kao kod spomenutih izgovora za pevačice.

                              pa upravo je to fejk-rodjena britanka se deklarise kao ponosna albanka,kosovarka ili sta vec,a ne ume rec da kaze na albanskom-ima na TW gde pokusava da izgovori AJVAR i jos nesto,al kilavo


                              madona je keva
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Kulambara View Post
                                pa upravo je to fejk-rodjena britanka se deklarise kao ponosna albanka,kosovarka ili sta vec,a ne ume rec da kaze na albanskom-ima na TW gde pokusava da izgovori AJVAR i jos nesto,al kilavo


                                madona je keva
                                Madona,Keti Peri i Tejlor Svift.
                                Okultisti.
                                Sve one trouglove stavljaju u spotove,đavolja rabota.

                                Ova Dua Lipa sve nesto mljacka kad prica,sad joj odslusah intervju.
                                Last edited by E1_PG; 25-07-20, 10:13.

                                Comment

                                Working...
                                X