Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Koliko genijalan intervju Duloa u NIN-u. Sve je rekao kako jeste i to jedini precizno.

    Dosli smo dotle da kosarkaski trener ima najveca muda.
    Dule je bio protiv vlasti samo kad je njegov interes bio ugrožen

    Nekada protiv žutog Vesića i sada protiv ovoga budućeg kolege. A nije da nije bilo prilike i potrebe.

    Nećeš naći ni jednu njegovu izjavu protiv zločinačke miloševićeve politike...

    Ništa nije odvratnije nego njegova priča o krivici za rat 2015-te, kada postaje selektor BIH... To je imalo smisla 25 godina ranije



    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Dule je bio protiv vlasti samo kad je njegov interes bio ugrožen

      Nekada protiv žutog Vesića i sada protiv ovoga budućeg kolege. A nije da nije bilo prilike i potrebe.

      Nećeš naći ni jednu njegovu izjavu protiv zločinačke miloševićeve politike...

      Ništa nije odvratnije nego njegova priča o krivici za rat 2015-te, kada postaje selektor BIH... To je imalo smisla 25 godina ranije



      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Malo gubis smisao u svemu ovome. Naravno da ljudi najvise zalegnu kad su njihovi interesi u pitanju. Dulo je vodio timove preko u doba Milosevica. Ne znam da li je imao izjave, verovatno je imao ali nije do tad bio toliko bitan dok nije preuzeo partizane.

      Znaci ni ove izjave ne valjaju a zbog ovih izjava moze imati veoma, veoma velike probleme. Posto nije pisao bzvze vec je naveo dogadjaje i imena, ne sve ali sasvim dovoljno i koliko on zna.

      Ne znam brale, sacekacemo i nekog idealnog koji ce sve popljuvati i dokazati a da nema nikakvog kontakta....mozda ce i Covara nesto slicno da kaze xDDDDDD
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment




      • Ovaj covek je another level, beast

        Comment




        • Nova Kija, nova dominacija
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post


            Nova Kija, nova dominacija
            Svega ovog ne bi bilo da Sloba nije hteo da udje u Djoganijeve
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Malo gubis smisao u svemu ovome. Naravno da ljudi najvise zalegnu kad su njihovi interesi u pitanju.
                Onda je u Srbiji sve ok ? Msm i ovi na vlasti imaju neki svoj interes . Gomilu ovih koji su sada vezali svoj interes uz AV-a sam video kako su nagrnuli u Botin DS , bar u mojoj sredini ...dvoje su i narodni poslanici .Ja sam tada izašao i iz Botinog Ds-a i iz politike , da ne smetam

                Dulo je vodio timove preko u doba Milosevica.

                Šta znači ovo ? Nije znao šta se dešava u ex Jugoslaviji ? Bavio se samo svojim poslom? Boleo ga qrac ? Daleko Italija ? Pri tome je bio ovde do 92-ge a vratio se pred pad SM. Ako tada nisi znao ili nisi imao mišljenje o užasu koji se ovde dešavao , budi bar dosledan i ćuti o tome 2015-te u Sarajevu

                Ne znam brale, sacekacemo i nekog idealnog koji ce sve popljuvati i dokazati a da nema nikakvog kontakta...
                Bio jedan političar koji je pričao o tome da ne može Srbija da se promeni a mi da ostanemo isti .Tu je negde rešenje ...

                To je neka opšta teorija društva i koliko god izgledala trivijalno, vrlo je poučna, jer smo je mi kao narod često zanemarivali i tražili opravdanje u tome da mi nismo ovde, u ovome svetu, jer smo nebeski narod i za nas pravila ovoga sveta ne važe. I tako smo plaćali ovozemaljsku cenu za teoriju kojom smo želeli da pokažemo da mi nismo ovozemaljski. Uvek je merodavna ona rampa, na kojoj vam naplate cenu. Ako se ona nalazi na zemlji, onda ste vi zemaljski putnik. Ako letite po nebu kao anđeo, onda ne plaćate putarinu i u principu nemate troškova. Čim postoje troškovi, to znači da ste vi ste uključeni u jedan materijalni sistem, a to znači da morate da predviđate da li su troškovi putovanja previsoki.

                https://pescanik.net/od-nacionalizma-do-patriotizma/
                Last edited by Samo Zvezda; 24-07-20, 16:48.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Onda je u Srbiji sve ok ? Msm i ovi na vlasti imaju neki svoj interes . Gomilu ovih koji su sada vezali svoj interes uz AV-a sam video kako su nagrnuli u Botin DS , bar u mojoj sredini ...dvoje su i narodni poslanici .Ja sam tada izašao i iz Botinog Ds-a i iz politike , da ne smetam
                  Mesas opet babe i zabe. Nije to bas bio samo njegov interes i da su mu uzeli pare, tukli ili ne znam sta radili. Sta cemo onda sa Duddom Golubarom i on je sad nestao. On je cak to pricao i pr nego sto su ga skroz nagazili. Stavise, meni je dobro ko god se osvesti i treba mu pomoci. DS je dobio prvu dobru stvar posle mnogo godina, konacno ce se otresti kancerogenog i ucenjenog tela DS-a....Naravno da ima gomila ljudi koji stite svoje iterese a to im je da imaju posao, para i da nisu gladni.

                  To j proces koji ce trajati i ko god je na svojim nogama, sposoban njemu ta prica nece prolaziti...a kao sto vidimo procenat koliko je takvih u Srbiji....


                  Šta znači ovo ? Nije znao šta se dešava u ex Jugoslaviji ? Bavio se samo svojim poslom? Boleo ga qrac ? Daleko Italija ? Pri tome je bio ovde do 92-ge a vratio se pred pad SM. Ako tada nisi znao ili nisi imao mišljenje o užasu koji se ovde dešavao , budi bar dosledan i ćuti o tome 2015-te u Sarajevu
                  Mozda je i tad nesto pricao, nit je bilo neta, a ko zna ...stvarno se ne secam..opet,bolje ikad nego nikad. Niko nema neko pravo na revoluciju i bun i sad ako nekad to nisi radio, ne mozes ni sad. Mada mozda je i imao, ali tad je bilo teze izaci u javnost posto i nije bilo neta, televizija toliko a i tad je sve bolelo qrac sta ima da kaze Dulo iz plemena kuca



                  Bio jedan političar koji je pričao o tome da ne može Srbija da se promeni a mi da ostanemo isti .Tu je negde rešenje ...


                  Sve jasno, bilo,bio..istorija i ne mozemo se vratiti. Veliki nauk ali iz toga nista nismo naucili. Narod je uplasen, siromasan i neuk....i kao takvi su bezopasni....Moracemo da docekamo neki mnogo veci uzas da bi ovog uzdrmali....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • NASILNIČKO PONAŠANJE U KRUŠEVCU Policija uhapsila muškarca osumnjičenog da je snimao i tukao Ivana Mitrovića Bizu (VIDEO)

                    https://www.blic.rs/vesti/hronika/na...snimao/fr7270b

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                      Nova Kija, nova dominacija
                      cekaj ti ovo slusas
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Lagana je ova Kija. Koja je to zmijurina vidi se iz aviona. Sinovi ovo teletabise na povodac šeta. Opet s druge strane, Uki bi joj malo što se kaže podigao glas, 'nate, ali mislim da je ovo kalibar koji te prijavi muriji za nasilje bez razloga i od toga napravi medijsku priču.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post


                          Ovaj covek je another level, beast
                          Nije mi legao ali sam ga video ima ... godinu dana ako ne i više.

                          Od skoro samo profi bodybuildere slušam o ishrani i treningu iako želim male model look rather than bodybuilder look.

                          Vratio sam se osnovama, 5 meals a day, calories in, calories out, 3 puta sedmično jedna grupa mišića i high volume i to je to.

                          12-15 ponavljanja po seriji, ne idem ispod 12.

                          Snaga u petom planu

                          Ako stignem Adi-ja Gillespie-ja za 3 godine, presrjećan
                          Last edited by Cassius Clay; 24-07-20, 18:26.

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            cekaj ti ovo slusas
                            Hoces mi reci da ti ne slusas? Ako je tako, u pravilima treba da stoji da se za ovakve stvari dobija ban.

                            Kija kidalica
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Koji je rekordan broj gostiju na forumu? Trentuno ih je 382.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Koji je rekordan broj gostiju na forumu? Trentuno ih je 382.
                                Ovo je forum sa najviše gostiju.

                                Dođu, popune tribine i samo posmatraju.

                                Comment

                                Working...
                                X