Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Petrović bio predsednik (opštinskog) gradskog odbora i gradonačelnik ispred DS-a. Kada je on napustio DS (sa Jeremićem), DS je rasformirao svoj odbor ovde i tako su se javili esenesovci.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Toe View Post
      Pozdrav svima na forumu! Imam jedno pitanje za sve, zašto Reading više nego vrlo često igra mečeve, na domaćem terenu, od 21:00 umesto kao i ostali od 20:45?
      Ovo nije nikakva pitalica ili neki moj rebus nego me STVARNO zanima da li neko zna razlog zašto ovaj tim uvek kući igra u 9 uveče?

      Comment


      • Pa dobro ako pratiš Reding i došao si na ovaj forum, isto tako valjda znaš da imamo temu PL and Čempionšip..tamo će pre znati, ako neko ima baš tu info.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa dobro ako pratiš Reding i došao si na ovaj forum, isto tako valjda znaš da imamo temu PL and Čempionšip..tamo će pre znati, ako neko ima baš tu info.
          Ok, pitaću tamo. Nisam hteo da spamujem, nov sam pa ne bi hteo da "smetam".

          Comment


          • Ma taman posla gde smetaš, samo ti pitaj, ali je to pitanje za ove tamo što se prave Englezi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne smetas nikome, vidis kako su ovi na vlasti drski.[emoji3] Dobrodosao!

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 04-04-17, 14:21.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • A jeste pitanje od krucijalne važnosti zašto Reding igra 15 minuta kasnije Au brate i ja sam puko više definitivno
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ne budi drzak, nemaš tu prvilegiju, bar još uvek .. A sad očekujem da Pixar ode u PL&C i odgovori čoveku
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Raspituje se covek, hoce da ide na proteste pa da ne propusti Reading.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • @Gang

                      Znas sta ti je ciniti na svaka 3 sata, ako si u krizi smanji na svako 2 sata (ipak si ti u pitanju).

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        @Gang

                        Znas sta ti je ciniti na svaka 3 sata, ako si u krizi smanji na svako 2 sata (ipak si ti u pitanju).
                        Ne mogu brate zato i jesam u problemu Moram večeras da budem pri čistoj svesti
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Kud sam i pitao...

                          Comment


                          • Razumijem te u potpunosti.

                            Comment


                            • Jbte, 45 minuta ja ubeđivao babu da ne glasa za Vučića. Ma šanse nema. Da sam joj rekao "baba, vode me sutra u zatvor u Tursku ili slično ako budeš glasala za Vučića" , opet bi prva sišla u 8 ujutru da glasa za njega. Obrazovana žena, završila fakultet, radila u opštini, sve normalno.... sekta jbte, sekta!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Večeras mora budno da motri ko došao da pije na veresiju
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X