Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kako broj mobilnog u imeniku?
    Te brojeve moze da dobije samo policija...ili neka visa instanca uz policijski nalog.

    tt
    Јасно ти је да свака странка има своју службу која је проистекла из мајке службе и да је све у служби не снс-а већ оних који желе сценарио који се дешава?

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Ako imaš "nekog" dobiješ bez problema.....
      Originally posted by mr.gold View Post
      Јасно ти је да свака странка има своју службу која је проистекла из мајке службе и да је све у служби не снс-а већ оних који желе сценарио који се дешава?
      Ma sve ja to znam, ništa me ovde odavno ne čudi niti se pitam kako to može, kako smeju... samo eto, prosto se ne mirim sa tim....a i imenik, bar zvanični ne postoji, ali ok, nije pročitao dobro Ganac.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Last edited by mr.gold; 09-02-18, 17:49.

        Comment


        • Originally posted by mr.gold View Post
          Јасно ти је да свака странка има своју службу која је проистекла из мајке службе и да је све у служби не снс-а већ оних који желе сценарио који се дешава?
          A sve u slušbi slušbe i družbe.

          Originally posted by miloolja View Post
          Ma sve ja to znam, ništa me ovde odavno ne čudi niti se pitam kako to može, kako smeju... samo eto, prosto se ne mirim sa tim....a i imenik, bar zvanični ne postoji, ali ok, nije pročitao dobro Ganac.
          Smeju,može im se...A onda idu fini ,lagani pritisci na poslu i td.
          Hajd' za fiksni manje više, znam kako rade...A izgleda da su ih mnogi odhebavali po principu"pogrešan broj i sl.Kod mobilnog toga nema...

          Originally posted by dekkard View Post
          Ako glasaš za njih pokloniće ti oklagiju za tortilje sa znakom SNS-a
          Men' s' čini da će oni tu istu oklagiju dobiti u martu od mene. Ili što kaže Dragče...i ne nisam ja vulgarna, samo citiram
          🔞🔞🔞 18+

          Spoiler
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Sva sreća pa imam neki mlađi glas, pa kad me zovnu samo kažem nemam još 18 godina i to je to.

            Jednom su pitali kog vitamina ima najviše u limunu. Ja odgovorim iz sprdnje, oni kao, osvojili ste izuzetnu posteljinu bla bla bla...i onda je citiram.."vidim vi živite blizu tog i tog restorana...jel bi mogli da izađete da pokupite nagradu za pola sata". E tu sam se malo zabrinuo i spustio slušalicu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Sva sreća pa imam neki mlađi glas, pa kad me zovnu samo kažem nemam još 18 godina i to je to.

              Jednom su pitali kog vitamina ima najviše u limunu. Ja odgovorim iz sprdnje, oni kao, osvojili ste izuzetnu posteljinu bla bla bla...i onda je citiram.."vidim vi živite blizu tog i tog restorana...jel bi mogli da izađete da pokupite nagradu za pola sata". E tu sam se malo zabrinuo i spustio slušalicu.
              Aahhahah, meni redovno prodaju masažere,posteljine. Dormeo me uništi, te promocija ovoga te onoga, a jednom kupili neke prostirke ...ali to i svarim ali kada zovu botovi-raznih političara e tu mi roletna pada.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Aahhahah, meni redovno prodaju masažere,posteljine. Dormeo me uništi, te promocija ovoga te onoga, a jednom kupili neke prostirke ...ali to i svarim ali kada zovu botovi-raznih političara e tu mi roletna pada.
                Meni roletna padne kad mi dolaze na vrata. To već ne mogu da svarim. Za telefon me i briga, ionako je nebitan.

                Ali kad mi pokucaju, ja otvorim i vidim neke knjižice i kreće pitanje "Hteli bi da popričamo malo o Bogu"...uuu tu već penim. Prvi put i ajde, drugi put kulturica, treći sam još na granici kulture ali četvrti put već pretim opasno.

                Kažem im lepo, zavedite negde u evidenciju da ovaj stan nije zainetersovan i da neće biti. Što bezveze da vas jurim po zgradi. Nisam nasilan ali sve ima svoju granicu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • A vala se ne zna ko je gori Jehovini ili Alekovi svedoci...Hvala Bogu , ne dolaze mi više ni jedni ni drugi od kada su bili naduvani...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post

                    Što bezveze da vas jurim po zgradi. Nisam nasilan ali sve ima svoju granicu.
                    E sad zamisli da ih juriš sa onim zubima od maka.. jer od krema nekako deluje neubedljivo, on će da se istopi i brzo proguta
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      A vala se ne zna ko je gori Jehovini ili Alekovi svedoci...Hvala Bogu , ne dolaze mi više ni jedni ni drugi od kada su bili naduvani...
                      Alekovi nisu prijatni kao ovi prvi. Jehovini su kulturica onako, u suštini štenad sa očima nekog vuka, premazani kao lisice. Alekovi su obično(bar meni) neke devojčice jedva punoletne sa hipsterom smaračem. Tako da teško izabrati ko je gori...


                      Originally posted by miloolja View Post
                      E sad zamisli da ih juriš sa onim zubima od maka.. jer od krema nekako deluje neubedljivo, on će da se istopi i brzo proguta
                      Dobra ideja. Onako sav crven, zajapuren sa crnim zubima...nimalo lepa slika.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Alekovi nisu prijatni kao ovi prvi. Jehovini su kulturica onako, u suštini štenad sa očima nekog vuka, premazani kao lisice. Alekovi su obično(bar meni) neke devojčice jedva punoletne sa hipsterom smaračem. Tako da teško izabrati ko je gori...




                        Dobra ideja. Onako sav crven, zajapuren sa crnim zubima...nimalo lepa slika.
                        Ima i dečaka

                        Meni jednom pozvonio lik koji mi je bio simpatija u prvoj srednje, ja otvorim i on onako zabezeknut - mi smo komšije- rek'o da i nemoj više dolaziti.Simpatija nema ni za tebe ni za stranku koju promovišeš
                        I stvarno ne dolaze više Alekovi, valjda ovaj preneo...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Zato kod men` na kapiji stoji tabla

                          pa nek` proba.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ne znam ni ko je i ni zašto je pokrenuo na tw ..mog detinjstva vs. tvog detinjstva... ali ima sjajnih poređenja i fora, iako neki već kukaju kako je to dosadno...a jedno od jačih mi je ovo

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Genijalan trend. Ruška je pobedila...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Kada su Kinezi odlučili da žive u miru, izgradili su Kineski zid.
                                Mislili su da ga zbog njegove visine, dužine i čvrstine niko neće
                                preći. Tokom prvih 100 godina postojanja Zida, Kinezi su napadnuti
                                3 puta. I svaki put neprijateljske snage su podmitile čuvare Zida i
                                bez ikakve ga muke prešle. Greška je bila u tome što su izgradili Zid,
                                ali nisu izgradili karakter ljudi. Jedan je orijentalista to objasnio
                                ovim rečima:



                                Želite li da uništite jednu civilizaciju, na raspolaganju su vam tri načina:



                                1. uništite porodicu
                                2. uništite odgoj i obrazovanje
                                3. obezvredite uzore.

                                Porodica se uništava omalovažavanjem uloge majke, pa se žene počinju
                                stideti zato što su majke, ili što su domaćice!

                                Umanjite vrednost i poštovanje učitelja u društvu, tako da ih učenici preziru!

                                Kako biste uklonili uzore, smanjite vrednost učenih ljudi i niko ih
                                neće slušati i slediti!
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X