Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Рушење државних институација и правне државе

    Comment


    • U Madridu s turneje 24K Magic. Prespreman je Bruno, svjetska klasa. Koliko naroda.

      Last edited by Tarantula®; 04-04-17, 10:22.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Koliko ljudi je u Cacku, je l' uopste doslo do protesta, ne mogu da nadjem na twitteru?


        Sto se Bruna tice napunio Palacio de Deportes(halu gde igra kosarku Madrid) oko 15 000 mesta. Nije malo.
        Last edited by colchonero; 04-04-17, 13:01.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Jesi sigurna da ti je juče bilo dobro vreme
          Pogledaj šta ti je u timezone namešteno
          Spoiler
          Nadam se da se šališ -.-
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pozdrav svima na forumu! Imam jedno pitanje za sve, zašto Reading više nego vrlo često igra mečeve, na domaćem terenu, od 21:00 umesto kao i ostali od 20:45?

            Comment


            • Sve neke šaljivdžije ovde.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Tako'e

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jel si okačio nešto slično? Nego zar i Šabac pade? -.-
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Večeras kačam,ma Šabac je odavno pao.Socijalisti nas jašu još od Slobe tako da jbg,meni je drago samo što osim par izuzetaka ova omladina što dolazi kod mene glasala za Belog i Radulovića ako ništa barem nam je omladina koliko toliko normalna.Ove penzose i socijalu što se prodaju za obećani posao umesto da ga sami nađu neću ni da komentarišem.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Mislila sam da ste u grupici od 2-3 gradića za koje znam da sns nije na vlasti, mislim i sps, to mu isto?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa SNS nije na vlasti ali je u koaliciji sa Socijalistima tako da mu to dođe na isto.Na prošlim izborima je frka bila oko SPS-a i SNS-a ali nema stara Miloševićeva bagra je uradila svoje.Igrom slučaja sam bio na kutijama tad u naselju gde ima dosta Roma i nagledao sam se svega živog.Ne znam koji mi đavo bio da odem na te kutije ortak me nagovorio da budem ispred njegove grupe građana i ja reko ajde da vidim kako je.A vlast se ovde smenjivala između DS-a i SPS-a kako kad koji period,ali dosta su se kupovali glasovi i svi su znali za to.
                        Last edited by Lord Gangarić; 04-04-17, 13:54.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Onda imam neki pogrešan info.. pihhh


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma to je bila samo ona fora kolju se pre izbora a posle se izljube i uđu u koaliciju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • U Šapcu je specifična situacija pošto smo verovatno dobili najnesposobnije esenesovce u zemlji - imaju najviše odbornika u gradskoj skupštini, ali za ovih pet godina nisu bili niti jednog dana u vladajućoj koaliciji, niti imali gradonačelnika.

                              Specifična je zbog toga što se DS u Šapcu rasformirao (koji je uvek bio među najbitnijim lokalnim odborima DS-a) i to je preuzeo "Pokret za Šabac", uz formiranje još jedne grupe građana, te dve grupe drže većinu. Dušan Petrović, bivši ministar pravde i poljoprivrede, stoji iza te većine, tako da kažem. Ostaci DS-a su agitovali za Jeremića u mom kraju, uglavnom.

                              U mojoj izbornoj jedinici, jedno prigradsko naselje - 184 upisana birača, 160 izašlo. 80 Vučić, 40 Jeremić, 7 Šešelj, 5 Janković, 3 Beli, itd.
                              Last edited by Crni Đorđe; 04-04-17, 13:59.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ček jel taj Petrović bio iza DS-a tad ? Sećam se da je kupovao glasove kao lud i da smo bili jedna od retkih opština gde se DS i SPS borila za većinu i naravno sendvičari iza sa malo glasova razlike.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X