Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Model predikcije ti je pogresan za Trumpa i Bernia.

    Stvarno nemam vremena da objasnjavam model trakcije i demografije.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Diktatura.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Onda se kasni sa protestima te tematike.

      Comment


      • Originally posted by princara View Post
        Onda se kasni sa protestima te tematike.
        Sta se ima protestovati nakon izbora?

        Sto se nije protestovalo nogama na izbore? 60% tih sto izadju nije glasalo, skoro pa sigurno.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Odustajem, znam da su i drugi pokusavali, tebe niko ne moze ni u sta da ubedi. Ti sve najbolje znas i u sve se razumes. Isto kao Seselj i AV. Prestajem da raspravljam. Sve si u pravu.
          Last edited by colchonero; 04-04-17, 00:22.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Sta se ima protestovati nakon izbora?

            Sto se nije protestovalo nogama na izbore? 60% tih sto izadju nije glasalo, skoro pa sigurno.
            Pa bas to. Nikakve poente nemaju sada okupljanja.

            Comment


            • Izbori nisu bili regularni, to je valjda svima jasno. Kampanja je bila nesto nezapamceno, ni Milosevic ono nije radio. Premijer predsednik.


              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Избори су били регуларни у смислу да нису гласови покрадени, самим тим што је опозиција изашла на изборе и није био организован ниједан протест пре истих, значи да су они прихватили такве услове.

                Comment


                • Kako znamo da nije pokraden? bilo je prijavljeno nepravilnosti kao i svaki put,a i normalni ljudi su se javljali sa pricama o sumnjivim postupcima za vreme izbora. Mislim ne kazem da jeste ili nije, samo kazem da ne znam da li je, to vrv samo AV zna.
                  Last edited by colchonero; 04-04-17, 00:25.

                  Comment


                  • Ma ja ti garantujem za Kosovo i jug Srbije, tamo im je lagan teren za takve stvari.
                    Ali tesko je boriti se protiv toga, kad je zapad na njegovoj strani, i verovatno su mu i oni pomagali na Kosovu.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Meni je fascinantno da niko od ostalih kandidata nije reagovao na otvoreno podrzavanje stranih politicara kako istocnih tako zapadnih. Jos im se on otvoreno zahvaljuje. Za kradju stvarno ne znam i nemam neki svoj stav po tom pitanju jos uvek.

                      Comment


                      • Јанковићев тим проверава све гласове из РИКа, Јеремић је исто свуда имао контролоре, на сваком бирачком месту, и наравно није реч рекао о крађи. Мала излазност је пресудила.

                        Такође сигурно му се рејтинг подигао због посете Путину.

                        Comment


                        • Nisam mislio na taj nacin, nego na kupovinu glasova, kao i ucene, sto nije po zakonu.

                          Comment


                          • Добро, тога је било, а сада ми реци, је л' су ови протести због нерегуларности на изборима или јер су људи незадовољни резултатом избора?

                            Comment


                            • Ma ja o tome nisam ni pisao, ja pisao ovde sa Akijem. Nisam ni citao sta ste pisali, nego je sad on otisao pa zato sam video vase poslednje poruke.

                              Comment


                              • Jel si ti zadovoljan trenutnom situacijom u zemlji? Ako jesi, sedi kuci uzivaj, niko te zove na protest.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X