Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel bio neko veceras na protestu?

    Prvo je pocelo postom na grupi filozofskog, ondaa su ljudi samo dolazili, u jednom trenutku je bila kolona od slavije do beogradjanke. Sve studenti, srednjoskolci i omladina. Mnogo dobar osecaj!
    Samo jako! Ima nas!

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Bio ja. Prvo sam mislio da je na trgu, medjutim usput zapazim soma ljudi kod skupstine. Sve onako studentski, spontano i neorganizovano, sutra opet, mojne da te nema
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Jel bio neko veceras na protestu?

        Prvo je pocelo postom na grupi filozofskog, ondaa su ljudi samo dolazili, u jednom trenutku je bila kolona od slavije do beogradjanke. Sve studenti, srednjoskolci i omladina. Mnogo dobar osecaj!
        Samo jako! Ima nas!

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        Sve super a sto koristis parole od politickih stranaka?
        Cemu to? Nisu oni organizatori niti imaju ikakve veze.
        Jebem ti vise konstantno trazenje vodje I zelju da se stane tacno ispod anusa nekog politicara. Da moze da nas iskoristi pa lepo da se posere po svima kada se odradi prljav posao.

        Niti oni treba da vode, niti su nam potrebni.
        #dajnekognovog
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Sutra mora da nas bude jos vise, ne samo Terazije da budu pune. Mislim ni to nije samo, ali video si koliko su svi ljudi bili odusevljeni. Svi treba da odete, koji vam je grad blizi NS, BG, Nis, kupite autobusku kartu , skupite ekipu i krenite. Druzenje, bleja a uz to radimo nesto veliko za Srbiju. Nemojte da vas neko plasi, ni najmanji incident se nije dogodio.


          @indigo
          Za tvoju informaciju Beli i Sasa su nestranacke licnosti.
          Last edited by Brian McShtull; 03-04-17, 22:29.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Sve super a sto koristis parole od politickih stranaka?
            Cemu to? Nisu oni organizatori niti imaju ikakve veze.
            Jebem ti vise konstantno trazenje vodje I zelju da se stane tacno ispod anusa nekog politicara. Da moze da nas iskoristi pa lepo da se posere po svima kada se odradi prljav posao.

            Niti oni treba da vode, niti su nam potrebni.
            #dajnekognovog
            Nije trenutak sad za postove ovog tipa i dlaku u jajetu. Sutra 18h, fontana kod Bajica. Ovi u BG ce da ponove, bude se jos neki gradovi. Fala kurcu.
            sigpic

            Comment


            • Bio ja na kratko doduse neplanirano, imao druge obaveze i nisam bio informisan.

              Comment


              • Nije bio stranacki protest, rekoh vec. Jednom se pevalo "ima nas" kad se islo ka rts-u i to bi bilo to, usput, spontano, kao i sve ostalo.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Bas me zanima kako ce mediji da prenose, da li ce ponovo biti sacica kao sto je bila pre 20 godina.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Na TVu nema nikakvih vesti.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Evo ti Aki koju god hoces stvar na primer ratovi. Bernie je bio protiv svih a Hillary za sve. Zavisi kakav si tip coveka. Ako si neki establishment bogatas kome je otimaj od naroda i daj bankama i najbogatijih 1% sve pare, pritom laktajuci se do vrha, gde normalni ljudi skoro nemaju sansu, onda normalno da ti odgovara ona ili uopste ceo taj sistem. Onda ti je Bernie najgori. Ako imas mrznju prema svim migrantima(kao neki pod okriljem terorizma a to sve mediji samo forsiraju, od uvodjenja kontrole ima samo 3 sumnjive osobe od svih migranata, sansa da pogines u teror napadu je 3 puta manja nego od groma, gro tih ljudi ne bi ni doslo da nisu bili bombardovani od Amera i Natoa) i rasista si onda ti Bernie je takodje najgori. Ogromna vecina rasista je u rep. partiji i konzervativni su. Biti konzervativan ne znaci nuzno lose, ali to su ljudi koji ne zele promene, hoce tradiciju i stvari kakve su decenijama bile. Tu spada i ropstvo. NIjedan od tih nece glasati za Berniea.

                      Mnogo su Ameri glupih stvari napravili u istoriju(svi su, ali nisu tako bitni trenutno). Ovo ti kazem kao neko ko ne mrzi Ameriku, ko je tamo provodio svake godine nekoliko meseci kod strica. Kad kazem Ameri mislim na njihovu politiku prema svetu ne na ljude normalne.

                      Comment


                      • Ako zaista nije stranacki I ne primaju se nicije instrkucije svakako treba otici.
                        A uvek treba traziti dlaku u jajetu I nikako ne smes biti naivan nasharo brate moj.

                        I ovako ce RTS, Pink I ostali preneti da je bilo 500-1000 ljudi.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Da, pretpostavio sam gdje dobivas informacije, moj dobri vodeni bivol Cenk Uygur i njegovi Young Turks.

                          1. Protiv ratova i intervencionalizma, isto pozicija Trumpa.

                          2. Niko ne otima od naroda. Svi ti ljudi koji su najbogatiji nije niko nikome oteo pare, vec su zaradjene, to sto Bernie prica je apsolutni idiotluk, jer najbolja stvar koju mozes da uradis jeste da se obogatis i zaposlis bruku ljudi. Sto bogati ljudi i rade. Bogati ljudi su bogati jer su vise ucili, vise radili, vise se zrtvovali da bi bili bogati.

                          3. Ilegalna imigracija je ilegalna i treba da se istjeraju svi ti imigranti. Ja sam tradioconalni musliman, po porodici i ja sam 100% protiv imigracije onih divljaka sa bliskog istoka. Znaci djelim religiju sa njima, a protiv njih sam, jer su njihovi pogledi na svijet kretenski.

                          4. Konzervatizam i rasizam je narativ liberala. Molim te mi objasni kako je to da su republikanci za robove, a osnivac Repulikanske partije je covjek koji je zabranio ropstvo, inace poznat kao Abraham Linkoln. Konzervativne vrijednosti su fiskalna odgovornost i konstitucionalizam.

                          Bernie Sanders je socijalisticki moron koji samo prica da su milioner i milijarderi najveci problem drustva. Ne, najveci problem drustva su luzeri kao Bernie Sanders koji je propao u svemu u zivotu i onda mu se sreca osmjehnula i postao je senator. Tu se obogatio. To je covjek kojem nikada ni jedan jedini zakon nije prosao, covjek koji se obogatio od politike i koji ima 3 kuce vrijedne preko 5m dolara.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Rts javio 1 000 ljudi
                            8NhktkqTURBXy9iNzBkYmFjMjMwNWM3YzVjZjhhMjA5ZTk4NjZhMzhmYi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1b.jpg

                            Elem, odgovori mi na pitanje u kojoj su stranci Beli i Sasa?

                            Ako cemo realno da nije bilo Belog i Sase na ovim izborima, niko od omladine danas ne bi bio na ulicama.
                            Last edited by Brian McShtull; 03-04-17, 22:43.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • И даље ми није јасан циљ ових протеста, али ајде..Барем се припрема атмосфера за БГ 2018.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Rts javio 1 000 ljudi
                                [ATTACH=CONFIG]14839[/ATTACH]

                                Elem, odgovori mi na pitanje u kojoj su stranci Beli i Sasa?
                                Beli se sprda, Jankovic ce za parlamentarne ili uci u DS ili osnovati novu stranku. Uostalom DS ga je podrzala a on tu podrsku nije odbio tako da je jasno ka cemu naginje.

                                Ja sam svakako protiv Vucica u bilo koje doba dana ili noci, jesam glasao za Jankovica ali iz razloga zato sto nisam imao za koga drugog. On mi nit smrdi ni mirisi, ni tamo bi vamo. A osim Belog svi smrde.

                                A da inace se studenti ne okupljaju I ne traze svoja prava i bolje uslove svake godine.
                                Last edited by Indigo; 03-04-17, 22:49.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X