Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi 75% ...nema trika.

    tapatalk
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Sa ovom novom pričom o zaokruživanju na listiću itekako može da se krade, i to fino, a ne onako džukački kao na parlamentarnim..
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Jao kako je iscenirao ovo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment




            • Ovo zajebalo i supermensko spasavanje iz snega onog klinca

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Јеботе.

                Comment


                • Bljuc
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene psiho iz Bugojna pomalo plaši, ali ne zato što je sposoban (da jeste, ne bih se potajno plašio njegovih dela), već zbog toga što je zloupotrebio dešavanja u Makedoniji u predizbornoj kampanji. Vrteo je kao mantru "da neće dozvoliti makedonski scenario". Ali dakako nije pojasnio šta podrazumeva pod tim, pošto "makedonski scenario" predstavlja revoluciju protiv protivustavnog delovanja predsednika Makedonije i kontrarevoluciju VMRO-DPMNE koja ne da stolice koje je izgubila na izborima.

                    Malopre sam naleteo na spot esenesa u kome je fokus upravo na tome. Snimci iz Makedonije, kordoni policije, protesti, sa zvučnom podlogom psiha koji trubi kako neće dozvoliti makedonski scenario. Šta zapravo neće dozvoliti? Neće dozvoliti pobedniku izbora (koji se ne bude zvao Aleksandar Vučić) da stupi na funkciju? Pošto je to jedino što esenes (pandan VMRO-DPMNE iz makedonskog scenarija) ne sme da dozvoli.

                    Mada me teši, na kraju krajeva, što je esenes interesna grupa bez ideologije - sumnjam da će ljudi na ulice "peti oktobar stil" zbog njih i psiha. Ali zabrinjava me preterano pominjanje događaja iz Makedonije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Daj ba lik pada u nesvjest naprijed. U nesvjest se pada unazad ili na stranu, nikad flat na facu. Druga stvar, lik se nasmije prije nego sto padne, trece uopce mu oci nisu zakovrnule, cetvrto tone postepeno, a gleda ispred sebe potpuno svjesno.

                      Onda, kako je moguce da je kamera se promjenila, tacno u trenutku kada je mali zvekno na glavu i kako je moguce, da je Vucko prvi ustao, a svi ostale sjede zabezeknuti sta se desava, lik ustao cim je cuo tup
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kosovka devojka
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Feketic 2.0

                          Comment


                          • Svaka cast nasem heroju!
                            Nadam se da cemo u zdravlju I veselju proslaviti 3 godinu nove ere, neka nam je srecan I bericetan 27 April, dan kada je Srbija I sav njen narod poceo da postoji.

                            Nas VV je jedini, logican izbor I sa njegovim sposobnostima manipulacije vremenom, ljudi sirom zemlje imace priliku da rade 25h poput naseg velikog vodje, bez pauze, 8 dana u nedelji. Kakva je cast makar u necemu dosegnuti nesto bozansko.

                            Na izborima, koji ce biti cisti, demokratski I posteni prvi put u modernoj istoriji Srbije bitno je da zaokruzite naseg jedinog kandidata VV kako bi se dobili bonovi za hranu.

                            Posto je opste poznato da bogovi nemaju otvore kroz koje izbacuju svarene materije, citajte govna, poput nas smrtnika, normalno je da takva kolicina nagomilanog sranja, da prostite, izaziva aroganciju i drskost.
                            Ali to je ono sto mi obozavamo, ne nisam rekao mazohizam nego cisto obozavanje naseg jedinog, presvetlog koji I kada nas ponizava mi ga bespogovorno podrzavamo.

                            P.S cuvajte se Natase Jeremic, ne znam ko dezura na ovom forumu ali bez sumnje ce I ona pod mac.

                            Ziveo Veliki Vodja.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Dođi isključi

                              + gleda pravo u kameru

                              (6)
                              Last edited by Nerealan; 30-03-17, 22:35.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Hahahaha koji amaterizam od glume . Jel realno da se ovakve gluposti prodaju narodu ...

                                Comment

                                Working...
                                X