Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet ne kapiras. On moze da kaze da je crno belo ako si pametan u to neces da poverujes. Srbija je vec podeljena tako da tu vise nema spinovanja. Normalan covek ne veruje nista ovom coveku a oni drugi su nepopravljivi.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Zamena teza je napravljena. Da ljudi alo su protiv Vucica da su za Noga i ostale. Da je ovaj skup bio za Noga bilo bi 20 ljudi maks. Nije ovo skup podrske nekom, nego ljutnja naroda na AV.
      Haha izvini, ali moram opet paralelu sa nama ovamo.. Iiiiisto se nama desava, samo sto taj uzas odje traje decenijama vec. Nema tog protesta, ma koliko dobro organizovan i masovan odziv bio, a da se ne pojavi na njemu neka ekipa četnika sa sve kokardama i ostalom ikonografijom i sa sve pjesmama: "Ovo je Srbija! Ovo je Srbija..." I cao zdra'o! Na tu foru nas gospodar hebe cijeli vijek, razglavi nas.
      A da stvar bude jos tuznija, Mandic, lider te srpske opozicije, od srca cestitao Vucicu na "odlicnom rezultatu i da samo tako nastavi", dok njegova koleginica iz stranke danas osula paljbu na "vandale i huligane" koji su sinoc maltretirali i gadjali strpljivu i cestitu policiju.. koja je na kraju, je li, morala da reaguje, kako bi spasila zivu glavu... E vidji, to je nama na papiru jos uvijek najjaca opoziciona stranka u CG. Pa sta da radimoooo, crni sine....

      Comment


      • Npr moju babu koja je sinoć spavala, nije videla nijedan snimak policijske brutalnosti i šta se zaista dešavalo, pa sad misli kako je Đilas to organizovao
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Pa o tome govorim, to su ti nepropravljivi.Njegovo biracko telo.

          Comment


          • Ko jebe biračko telo, ionako su izbori nelegitimni. Ko jebe djedove i babe i moje i vaše. Nećemo na njih da se vadimo, oni su iz drugog vremena, mi smk govna

            Comment


            • Ma ne znam više ništa, sve mi smrdi da će se ukinuti ili ublažiti policijski i da večeras neće biti velikog broja ljudi na ulicama i ti što dođu da neće biti uopšte nastrojeni da se bore. Možda bi najbolje bilo da se ugasimo kao država i ćao đaci
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Ma Srbija je podeljena...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Ko jebe biračko telo, ionako su izbori nelegitimni.
                  Ja sam davno rekao da je za nas jednopartijski sistem izmisljen.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Haha izvini, ali moram opet paralelu sa nama ovamo.. Iiiiisto se nama desava, samo sto taj uzas odje traje decenijama vec. Nema tog protesta, ma koliko dobro organizovan i masovan odziv bio, a da se ne pojavi na njemu neka ekipa četnika sa sve kokardama i ostalom ikonografijom i sa sve pjesmama: "Ovo je Srbija! Ovo je Srbija..." I cao zdra'o! Na tu foru nas gospodar hebe cijeli vijek, razglavi nas.
                    A da stvar bude jos tuznija, Mandic, lider te srpske opozicije, od srca cestitao Vucicu na "odlicnom rezultatu i da samo tako nastavi", dok njegova koleginica iz stranke danas osula paljbu na "vandale i huligane" koji su sinoc maltretirali i gadjali strpljivu i cestitu policiju.. koja je na kraju, je li, morala da reaguje, kako bi spasila zivu glavu... E vidji, to je nama na papiru jos uvijek najjaca opoziciona stranka u CG. Pa sta da radimoooo, crni sine....

                    Meni su svi sa SCG i tacno tako. On bi tamo imao cistu pobedu od 90%, ne bi morao da ih placa, zaposljava...tu mislim i na gradjane..a vamo im smeta Milo...Da nas nema, trebalo bi nas izmisliti...a kad ih pitas, ma jok...Meni govorili kako imamo srece sto imamo vucica zlo i naopako ovde..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Meni su svi sa SCG i tacno tako. On bi tamo imao cistu pobedu od 90%, ne bi morao da ih placa, zaposljava...tu mislim i na gradjane..a vamo im smeta Milo...Da nas nema, trebalo bi nas izmisliti...a kad ih pitas, ma jok...Meni govorili kako imamo srece sto imamo vucica zlo i naopako ovde..
                      Druze, Milo i Vucko se posrase u ove predivne zemlje. Dvije prebogate zemlje, sa nevjerovatnim potencijalom.. su dno dna! Jer su ih bolesne autokrate ocerupale kao pilice. Ni mrvice ne ostase.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Druze, Milo i Vucko se posrase u ove predivne zemlje. Dvije prebogate zemlje, sa nevjerovatnim potencijalom.. su dno dna! Jer su ih bolesne autokrate ocerupale kao pilice. Ni mrvice ne ostase.
                        Sve se slazem. Samo kazem kako je suluda situacija i da sem nekog sukoba opsteg ovde se nista nece promeniti...suludo je sve ovo. Bukvalno dve prelepe zemlje zaostale u razvoju..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Meni je nerealno da neko podržava ljotićevce i ravnozemljaše

                          Comment


                          • Daj odjebi druže
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Hoćete da na vlast dovedete nacionaliste koji će nas opet vratiti u 90-te.
                              To preCednik nikada neće dozvoliti. Jer on najbolje zna kako je bilo 90-tih.
                              Brže, jače, bolje!!!

                              Comment


                              • ako on ima onakvo biracko telo ko sto skeptik kaze,sta je koj drek pravio izbore sad?da ih je napravio bilo kad,pobedio bi

                                ne razumem koliki psiho moras da budes da sta...onaj koreanac

                                sinoc rece vucinicka na AJ da je milosevic ne znam koje god imao 196 valjda mandata,ovaj 180,ne znam tacno...

                                dakle,posle peak-a mora doci pad....samo je pitanje kako...
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X