Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne možeš da me isprovociraš. Iskreno. Meni je tebe žao. Tako da uživaj, čekaj drugi talas, vesti frka ludilo, ovo ono.

    Da li će prepoštena WHO i države koje diluju gudru na svetskom nivou spasiti jadni mali narod za koji toliko brinu.

    Zahvalan sam na ovakvim andjelima koji upravljaju svetom, nema ratova, nema gladnih, nema laži i obmana, zaista jedno prelepo mesto. Nema ni siromaštva.

    Prelepo mesto.

    Ostaje samo žal...

    Comment


    • https://larouchepub.com/eiw/public/1...moves_into.pdf

      Interesantan tekst.

      https://www.imf.org/external/pubs/ft...017/03/lee.htm

      Ovo je zanimljivo.

      Interesantno na šta Bertrand Russell ukazuje u prvom paragrafu

      https://users.drew.edu/~jlenz/br-on-population.html

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        A šta ti mi menjamo? Je l' se mi pitamo šta? Neka veruje svako u šta hoće.

        Ne može sada čovek da ima jasnu sliku realnosti. Svake godine umiru tako random ljudi samo to nije predmet i tema razgovora nikad bila jer nije postojao covid19.

        Ako nisam 30 puta u životu čuo "bio zdrav, nije pušio, umro mlad" onda.

        Izmišljamo verovatno jer smo zli i jer mrzimo ljude. A vlasti vas vole, WHO organizacija vas voli, nije ona iz IMF-a pre 2 godine rekla da su penzioneri paraziti koji samo jedu i troše, nije.

        Ne možemo vas mi ugroziti nikako.
        Ja još nečuh da je "random" umrlo ljudi 300-500 za mesec dana sa istim simptomima i istom kliničkom slikom, a kamoli na hiljade i desetine hiljada....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Kočo, prijatelju, kao što sam ti rekao. Mi vam ne kvarimo žurku uopšte. Niti ja mogu nekoga ubediti, niti može neko mene ubediti.

          I tek će biti smrti, polako. Ovo je samo zagrevanje sada. Rekli su 2-3 godine i drugi talas jači. Polako gde se žuri.

          Ja samo čekam ritualnu smrt Princa Filipa pred drugi talas. Da se žestoko iscepam od smeha.
          Last edited by Cassius Clay; 11-06-20, 20:44.

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            Samo da se slučajno ne pričešćuju vernici, to je najveća opasnost po postojanje civilizacije.
            Nemoj Sovi da vređaš osećanja. A evo derbi sa publikom, ipak su gladijatori bitniji od vernika.

            Originally posted by Karamazov View Post
            Niko nije paničio.
            Preozbiljno shvatili propagandu mejnstrim medija.

            Ali nije da nije bilo panike kad je bilo ljudi ispred crkve, Indigo i nije baš bio miran.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Kočo, prijatelju, kao što sam ti rekao. Mi vam ne kvarimo žurku uopšte. Niti ja mogu nekoga ubediti, niti može neko mene ubediti.

              I tek će biti smrti, polako. Ovo je samo zagrevanje sada. Rekli su 2-3 godine i drugi talas jači. Polako gde se žuri.

              Ja samo čekam ritualnu smrt Princa Filipa pred drugi talas. Da se žestoko iscepam od smeha.
              Od tebe, kao patriote, očekivao bih da zatalasaš, zašto u jednoj ovakvoj situaciji, naše zdravstvo nije doraslo izazovu ? Zašto je samo glavni grad, koliko-toliko, spreman da se suoči sa (da je "službeno" tako nazovemo) epidemijom ? Da zanemarimo Vojvodinu, koja nije imala veliki udar (ili ja imam pogrešne informacije), i da se pitamo zašto Ćuprija, Leskovac, Prokuplje, Niš imaju opšti haos u određenom momentu. Zašto nema repiratora i zašto je polovina od evidentiranih na "servisu". Zašto predesednik kupuje respiratore i deli ih k'o Deda Mraz po kliničkim centrima. Mnogo zašto, a tebi je najbitnije da nas (ti, jedan u nizu) ubediš da paničimo zbog "nepostojeće" stvari...
              Kao patriota, da se pitaš, zašto prvi čovek države otkazuje svoje predizborne mitinge, a dozvoljava fudbalske utakmice sa gledaocima....

              P.S. Inače u KC u Nišu se ponovo pravi Covid odeljenje, a priprema se ponovo pražnjenje stdenskog doma Medicinskog fakulteta....i da, izbora će svakako biti.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • A zamislite širenje boleštine nakon odluke da se derbi održi pred 20k ljudi.
                Tako su Italijani najebali.

                A ako nas zatvore ponovo u julu zbog njihovih budalaština treba ih sve obesiti pred skupštinom.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Imam neki osecaj da ce nas posle izbora ponovo zatvoriti, mozda ne onako kao sto je bilo, ali uvesce neke mere.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Od tebe, kao patriote, očekivao bih da zatalasaš, zašto u jednoj ovakvoj situaciji, naše zdravstvo nije doraslo izazovu ? Zašto je samo glavni grad, koliko-toliko, spreman da se suoči sa (da je "službeno" tako nazovemo) epidemijom ? Da zanemarimo Vojvodinu, koja nije imala veliki udar (ili ja imam pogrešne informacije), i da se pitamo zašto Ćuprija, Leskovac, Prokuplje, Niš imaju opšti haos u određenom momentu. Zašto nema repiratora i zašto je polovina od evidentiranih na "servisu". Zašto predesednik kupuje respiratore i deli ih k'o Deda Mraz po kliničkim centrima. Mnogo zašto, a tebi je najbitnije da nas (ti, jedan u nizu) ubediš da paničimo zbog "nepostojeće" stvari...
                    Kao patriota, da se pitaš, zašto prvi čovek države otkazuje svoje predizborne mitinge, a dozvoljava fudbalske utakmice sa gledaocima....

                    P.S. Inače u KC u Nišu se ponovo pravi Covid odeljenje, a priprema se ponovo pražnjenje stdenskog doma Medicinskog fakulteta....i da, izbora će svakako biti.
                    Ne znam stvarno šta da ti kažem. Nemam nameru da ubedjujem bilo koga zaista. Ima teoretičara zavere koji veruju u virus i da je napravljen i da kosi sve živo.

                    Svako neka veruje u šta hoće, iskreno mi nije žao nikoga ko umre. Svi ćemo umreti jednog dana. Ja sutra da umrem nije mi problem.

                    Sledeće zatvaranje ću provesti van grada pa ću uživati. Ja u krajnoj liniji mogu da posadim najosnovnije namirnice i ne moram ni izlaziti u civilizaciju.

                    Meni samo treba duševni mir jer ja te mas medija priče ne pijem.

                    JER DA POSTOJI BILO KAKVA KORONA I DA POSTOJI NEŠTO NEPREDVIDIVO I ŠTO SE TEŠKO KONTROLIŠE - NE BI U SRBIJI BIO STADION PUN PUBLIKE A U SAD PERU NOGE JEDNI DRUGIMA NA ULICi.

                    I sve to PRENOSE mediji koji su DO juče ALARMIRALi sve. Odjednom covid19 više ne važi sad se prenosi kako belci peru crncima noge na ulici. Mediji to ne komentarišu u covid19 kontekstu.

                    Jesam ja ovde lud ili?

                    Samo da ne gledam taj debiluk ja lično, što se mene tiče mogu da se zabijem na selo i da prelazim čitavu antiku i da se razvijam samostalno.

                    Ne nego ću da gledam kako juče ljudi zatvoreni, danas ne važi, igraju se derbiji peru se noge crncima na ulicama, kradu se najki patike, a opet sutra da me zatvore. Ko tu koga tačno zajebava?

                    Da taj virus postoji i da ima opasnost da se proširi do njih, ne bi se ovako brzo puštao derbi i horde antifa išle ulicama SAD sve uz podršku medija koji su do juče najavljivali smak sveta.

                    Pa ne moram ja da budem doktor nauka da bih koristio logiku.

                    Prvo sam mislio da je virus napravljen ali da nije jak,da će da kosi starije po preporuci IMF-a, sad po poslednjim dogadjajima mislim da ne postoji.

                    Jer da postoji MEDIJI bi rekli LJUDIMA u SAD "Narode, svi u kuće, socijalna distanca je obavezna." A oni tamo sad razglabaju o istoriji i o white privilege kao da ništa nije bilo i svi se ponašaju kao da ništa njje bilo.

                    To mi odmah logički daje zaključak da je Covid19 virus koji se pali na ON i OFF kad se da direktiva medijima.

                    Ne voze mene emocije ni malo i patetika koliko će ljudi umreti, neka umru svi, ionako smo smeće od civilizacije. Nego neću da živim zatvoren kao zver a posle da se pernjaju noge crncima na ulici od strane belaca i da belci pribijeni jedni uz druge se odriču svoje beline.

                    Pa nisam ja retardiran.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Imam neki osecaj da ce nas posle izbora ponovo zatvoriti, mozda ne onako kao sto je bilo, ali uvesce neke mere.
                      Hoce Psiho da poentira dok nije kasno. Izlevatio je dobar deo glasačke populacije sa tih pisljivih sto evra.
                      Bukvalno je kroz tu meru, kojoj je dao legitimitet, izvršio najočigledniju kupovinu glasova. Nigde se ovo ne vodi kao preduzimljivost države nego se ta činjenica štampa kao propagandna poruka njegove stranke.

                      Nije država obezbedila novac nego SNS.

                      I kada prodju izbori opet će ljudi biti krivi. Što su pobogu u sred pandemije išli na fudbalsku utakmicu. Narod se samo ponaša u skladu sa propisima.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • A u SAD koja je više pogodjena od nas peru noge jedni drugima na ulici. Ma daj... Ne možemo globalno proseravanje elitista svaliti na klovna najnižeg reda - psihopatu. On samo prati globalne trendove.

                        Bolje utakmica nego da se držimo za ruke i odričemo bele privilegije a mediji koji su do juče padali u trans da zaborave na covid19 i da pričaju o rasnim problemima.

                        Da je covid19 stvarno toliko epohlani problem, pokenjali bi se i političari pa bi se ovi antifa skupovi ušuškali za 15 minuta.

                        Nego čisto proseravanje i bulažnjenje. Neko nekoga ovde jebe a ja ne želim da budem jeban. Uzeo bih svoje šanse da preživim koronu i nastavio sa životim i to svaka normalna osoba zdravog uma treba da uradi.

                        Pušiš, ždereš, hraniš se loše, gde su procenti koliko od te pandemije ljudi umre? Isti ti je kurac umro od toga ili od korone.

                        Pristao bih na mere sve sem zatvaranja i lično bih ih poštovao iz kurtoazije, što se tiče socijalne distance. Nosio sam i masku i rukavice iz pristojnosti prema drugim ljudima da se ne mangupiram na ovim tralala stvarima, ali da odjebu sa zatvaranjem u skokovima.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-06-20, 22:11.

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          Hoce Psiho da poentira dok nije kasno. Izlevatio je dobar deo glasačke populacije sa tih pisljivih sto evra.
                          Bukvalno je kroz tu meru, kojoj je dao legitimitet, izvršio najočigledniju kupovinu glasova. Nigde se ovo ne vodi kao preduzimljivost države nego se ta činjenica štampa kao propagandna poruka njegove stranke.

                          Nije država obezbedila novac nego SNS.

                          I kada prodju izbori opet će ljudi biti krivi. Što su pobogu u sred pandemije išli na fudbalsku utakmicu. Narod se samo ponaša u skladu sa propisima.
                          A on otkazao sve skupove, da ispadne kako misli na zdravlje nacije
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A on otkazao sve skupove, da ispadne kako misli na zdravlje nacije
                            Da da a njih 100 išlo u Novi Pazar za vreme pandemije. Ljuban i drugari se drndaju i trkaju po zatvorenim autoputevima.

                            Kolektivna debilana

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A on otkazao sve skupove, da ispadne kako misli na zdravlje nacije
                              Normalno. Jeste lud ko noga ali nije glup.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ja sad ne znam da li je ovo neka sprdnja ili nov spot

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X