Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja sam to Nerealnom odgovorila. Cuj empatija

    Ko zna gde su se zarazili. I svetkovina kod srpske babe bila skoro, pa vec pola njih zarazeno.

    Ali moguce da su i ovde, jer se valjda mi jedini ponasamo kao da nista bilo nije.
    Kontradiktorni doktori, vrli krizni stab, a pogotovu ova bagra na vlasti. Suspendovali okupljanja svoja i mitinge, a dozvolili navijace i 20.000 juce na gomili.
    Ludilo.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      izmišljeni teniser pokupio izmišljeni virus kod izmišljene pevačice

      u prevodu - koga boli rac. Nikad mi neće biti jasna empatija prema sportistima, čuj mene gladijatorima, sportistima


      Test na neka plućna antitela koje ima svaka druga osoba ako sam shvatio Ajka. Dibala se testirao 3 puta pozitivan i ništa. A da on je asimptomski primer.

      Cirkus Kolorado. Nepostojeći virus putem mas medija (pravi virus) pokorava ljudske mozgove koji veruju trustu mozgova čiji integritet ne postoji.

      Sad ide ona rečenica iz Roda kada Aki pita Duleta : "Dule, je li ovo san?"

      Svaka čast Bertrandu Russellu, jednom od najvećih zlikovaca 20og veka. Čovek je bio genije. Samo treba skloniti sokratovštinu i logiku od ljudi koja se razvija dijalogom, skooniti ljudima mogućnost kritičkog mišljenja pod parolom da je mišljenje rezervisano za najveće naučne trustove i bum - dobiješ vrhušku nauke kojom lako upravljaju a sundjeri upijaju.

      "Nismo dovoljno kompetenti da se mešamo u nešto što se ne razumemo" - reče natopljeni sundjer
      Last edited by Cassius Clay; 11-06-20, 14:46.

      Comment


      • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Samo me zanima dal je ove likove sa foruma što su paničili bar malo sramota posle svega..

          Comment


          • Samo da se slučajno ne pričešćuju vernici, to je najveća opasnost po postojanje civilizacije.
            sigpic

            Comment


            • Tako je Djordje

              Bogoslovski: Još devojaka tvrdi da ih je profesor silovao

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Znači sad sve vernike i celu SPC spaliti zbog ovog idiota i sve Srbe zbog Kruševca i Zakintosa poubijati? Je l' bi to zadovoljilo tvoje apetite?

                Sad ću da nadjem neko zlodelo koje je učinio navijač Šefilda pa da te etiketiramo zbog toga pošto si i ti navijač.

                Mislim, glupa ti je logika. Kakve veze ima običan vernik sa ovim tipom, oni veruju u Boga a ne u profesora.

                Comment


                • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                  Samo da se slučajno ne pričešćuju vernici, to je najveća opasnost po postojanje civilizacije.
                  Originally posted by goku View Post
                  Samo me zanima dal je ove likove sa foruma što su paničili bar malo sramota posle svega..

                  Bravo

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Znači sad sve vernike i celu SPC spaliti zbog ovog idiota i sve Srbe zbog Kruševca i Zakintosa poubijati? Je l' bi to zadovoljilo tvoje apetite?

                    Sad ću da nadjem neko zlodelo koje je učinio navijač Šefilda pa da te etiketiramo zbog toga pošto si i ti navijač.

                    Mislim, glupa ti je logika. Kakve veze ima običan vernik sa ovim tipom, oni veruju u Boga a ne u profesora.
                    Kao i obicno nisi shvatio poentu. Na moju veliku zalost SPC svakim danom gubi krediblitet i smisao zbog ljudi koji je trenutno vode i srozavaju.

                    Odlikovati kriminalce i izdajnike, sluziti kao paravan za pranje novca dilerima... grozno.

                    SPC investira i u NOVOGRADNJU, a ovako će izgledati njihov LUKSUZNI KOMPLEKS na 36.000 kvadrata

                    Comment


                    • Slažem se ja za dosta stvari ali nije narod kriv. Mada mogao bi narod malo da ih opomene, pošto već nema vladara. Nego narod se plaši, što reče jedan moj dobar drugar pojedini više veruju u Sv Vasilija nego u Hrista. Tako je kad dopustiš da ti se pomeša tradicija sa religijom.

                      Meni je bilo skandalozno kad je SPC nešto Šešelju dala a on Djindjiću javno poželeo smrt. Kakav god da je neko, javno da mu poželiš pa da još budeš odlikovan, ja sam protiv toga pa da je ovaj hodajući djavo.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Samo me zanima dal je ove likove sa foruma što su paničili bar malo sramota posle svega..
                        Niko nije paničio.

                        Comment


                        • Meni nije jasan motiv ****** koji tvrde da je Corona izmišljena rabota. Meni su 3 poznanika umrla upravo od Corona virusa, nikad bolesni pre toga. Jedan, koji je držao turističku agenciju, koga su fortali i dugo nisu hteli da ga prime u bolnicu, pa tek na intervenciju niškog političara hospitalizovan i koji je praktično u dva dana ostao bez pluća....zdrav, prav, aktivni rekreativac, nepušač....da ne pominjem ostale, a ovakvih priča u Nišu možete da čujete na više mesta. Dobro, Niš nije velegrad, mada nije ni varošica u kojoj se svi poznaju....Njihov Mordor je zabava velika...
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • A šta ti mi menjamo? Je l' se mi pitamo šta? Neka veruje svako u šta hoće.

                            Ne može sada čovek da ima jasnu sliku realnosti. Svake godine umiru tako random ljudi samo to nije predmet i tema razgovora nikad bila jer nije postojao covid19.

                            Ako nisam 30 puta u životu čuo "bio zdrav, nije pušio, umro mlad" onda.

                            Izmišljamo verovatno jer smo zli i jer mrzimo ljude. A vlasti vas vole, WHO organizacija vas voli, nije ona iz IMF-a pre 2 godine rekla da su penzioneri paraziti koji samo jedu i troše, nije.

                            Ne možemo vas mi ugroziti nikako.

                            Comment


                            • Ponudi dedin zivot, davno nisi...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ovog juna definitivno ima najvise ljudi koji su oboleli od "gripa" onda.

                                Comment

                                Working...
                                X