Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bernie je najveci levat na planeti zemlji. Socjalista koji veze sa ekonomijom nema.

    Sto se tice para i kampanje, kasnije bi vejrovatno odbijao poslove, ali trenutno ko najvise plati, za njega radim.


    Postoji segment marketinga koji se zove media manipulation. Zovu ga tamnom stranom marketinga. Slobodno me zovite Darth Vader marketinga.
    Kako to da te Vucko nije regrutovao?! Da se jos vise posprda?! Daj ba bjez.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Kako to da te Vucko nije regrutovao?! Da se jos vise posprda?! Daj ba bjez.
      Pa da je Vucko imao Akija u svom uglu i ti bi glasao za njega.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Pola vas je glasalo za Vučića. Priznajte.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Pa da je Vucko imao Akija u svom uglu i ti bi glasao za njega.
          Forum ne da rep

          Sto bi Vucko spicio jos 50k eura bezveze na mene. Nema potrebe.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Pa to sam i pisao u originalnom postu. Ljudi traze da NN lice ode sa vlasti jer kao krade laze, posle oni dodju i isto to rade. Primer AV. A mnogo ljudi (pogotovu obrazovanih i postenih, a takvih ima na ovom forumu) ne zeli to, nego stvarnu promenu.
            Ja bih voleo da svako od vas napise sta podrazumeva pod promenom? Sto je sustina reci promena? Sta se menja? Sta da se menja?
            Mnogo ljudi pogresno tumaci tu rec, stavlja je u pogresan kontekst I dalje joj drugaciji smisao.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Pola vas je glasalo za Vučića. Priznajte.
              Moj glas je dobio Ljubisa Preletacevic Beli.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Pa da je Vucko imao Akija u svom uglu i ti bi glasao za njega.
                Za sledece izbore pljackam drzavu i sve pare Akiju na kampanju.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Za sledece izbore pljackam drzavu i sve pare Akiju na kampanju.
                  Dogovoreno.

                  I Vucko ce glasat za tebe
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nisam pratio kampanju, interesuje me šta je to čime je Beli kupio naklonost 10 % birača. Mislim na konkretne poteze koje bi uradio (ne na one koje uopšte nisu u nadležnosti predsednika države)

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Dogovoreno.

                      I Vucko ce glasat za tebe
                      Pravimo ugovor ne budem li imao 70%, dobices... Pa znas i sam...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Pravimo ugovor ne budem li imao 70%, dobices... Pa znas i sam...
                        Flasu vinjaka?

                        Spoiler
                        U glavu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Praznu uvek ..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ako je svaka vlast kao SNS drzala medije pod kontrolom i gde vlada jednoumlje i medijski mrak, da svi su isti i svi su iako brojke to nisu pokazale imale podrsku trecinu Srbije.Uz ro razne malverzacije i debilizmi prolaze i brzo se zaboravljaju, ponavljam svi su isti.Tadic ima udela u ovome sto se desava, zapravo on nas je najvise ukanalio i umislio je da je Psiho samo sto to nije niti ce da bude.Nije isti profil licnosti.

                            Narod koji nije glasao juce je indirektno glasao za Vucica, samo sto oni to nece ili ne mogu da shvate.Jebali su nas pre pet godina kao i pre toga, i jebali su nas i juce sa stavom svi su isti.Greska je sto smo 2012 glasali za Tomu na izborima(ja naravno za Tadica iako ga ne volim) i ovako nam se sve to vraca.Svi koji su tada glasali za njega i treba da ih grize savest zbog toga, zato sto je to jedna od prekretnica u srpskoj politici sto nas je i dovelo do trenunte situacije.Uz to sto Tadic nije uspeo da sastavi manje-vise istu Vladu tada i sto nije pristao na uslove koji su mu nudili drugu sto mu se naravno obilo o glavu.

                            Apropo lokalnih izbora u Beogradu, tu je racunica prosto.Ako bude sledece godine samo lokalnih izbora sto mi se u ovom trenutku cini manje verovatnim, Sapic ce da ima veci procenat od bilo kog predstavnika SNS-a zato sto ljudi kada glasaju glasaju za Vucica ne tamo nekog levog lika koji nema jaku licnost i ne moze da se proda masi.Uz to Sapic ima solidne rezultate u Beogradu uzevsi u obzir resurse sa kojima raspolaze.Verujem da ce da budu raspisani i parlamentarni i republicki izbori dogodine kako bi se ''odbranio'' Beograd i tu razlika izmedju SNS-a i ostatka moze samo da bude malo manja u odnosu na jucerasnje rezultate.Ja znam da cu da glasam za Sapica, mora da se ispostuje bez obzira bio Vucic nosilac liste ili ne.Uz to organizacija Ne Davimo Beograd moze bitno da minimizira Malog ili drugog kandidata SNS-a sto je jos jedan bitan razlog zasto Vucic treba da raspise izbore na svim nivoima vlasti.U prvom slucaju, izlaznost ne igra neku veliku ulogu.Bice naravno vise onih koji bi da vide ledja SNS-u i gde imamo boljeg kandidata ma koju god prljavstinu o njemu budu plasirali preko medija, VUcic je jedini siguran nacin kako bi Bg ostao u rukama SNS-a.Glasaci SNS-a jesu disciplinovani i vecina to radi iskljucivo zbog Vucica.Bez njega, bice dosta slabije mobilizovani na lokalnim izborima ali opet nece da padnu drasticno.

                            Comment


                            • Evo protesta ispred skupstine, oko 1000-1500 ljudi, niko preko 25god
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Evo protesta ispred skupstine, oko 1000-1500 ljudi, niko preko 25god
                                Sve se potresao.

                                Slabo pamtimo. Ko nas jebo godinama...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X