Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj madridisto, ti si bas naivan, ali ne zbog mojih godina, tu ti je principe rekao tacnu informaciju, ali ti mislis da je milolja zensko, a to je greska, akcenat je na MILO
    sigpic

    Comment


    • Ehh pokupio si fazon od onog tvog sunardonika koji je odavno izopšten odavde.. nisi originalan.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Milo moj drugar iz vojske , kako je on znao da zapeva Bajagu u svoje vreme
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ajde Milo nemoj da sprdas mladog madridjanina ili madridistu, salje ti covjek poruke i raspituje se, reci mu istinu.
          sigpic

          Comment


          • A Bajagu inače teško zapevati, mislim odrecitovati
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nisam "zalazio" u ovaj deo foruma dosad pa tek mi sad postaje jasno koliko je ko ozbiljan, voli da troluje itd. Ne mozes na tenisu NBA i LFP uvideti to. Ovaj deo foruma ima vecu "dubinu".

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Nisam "zalazio" u ovaj deo foruma dosad pa tek mi sad postaje jasno koliko je ko ozbiljan, voli da troluje itd. Ne mozes na tenisu NBA i LFP uvideti to. Ovaj deo foruma ima vecu "dubinu".
                  A čini ti se baš imaš gotivnih ljudi ovde . Evo Princoni ti je na primer jedini pošten političar na Balkanu , taj čovek u životu nije slagao a bavi se profesijom kojom se bavi. Ja na primer sam veliki borac protiv alkoholizma i vodim organizaciju koja se bori da se ukine alkohol . Ajnštajn ti je jedan od najvećih dobrotvornih radnika na Balkanu , on čak ni parče mesa neće da pojede dok ne da nekom prosjaku ispred zgrade , odeću kupuje samo u second shop radnjama iako ima pare da kupi tu celu radnju. Vladan ti je mlad perspektivan učenik Srednje medicinske škole u Beogradu koji nema ni jedan neopravdani čas i koji je odličan đak. Poručnik Milo moj prijatelj iz vojske , čvrsta ruka naše vojske . Jedini je onaj Marić neki izrod , uhvatila ga svetla Beograda pa je postao mangup al dobro šta je tu je .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Nisam "zalazio" u ovaj deo foruma dosad pa tek mi sad postaje jasno koliko je ko ozbiljan, voli da troluje itd. Ne mozes na tenisu NBA i LFP uvideti to. Ovaj deo foruma ima vecu "dubinu".
                    Opusteno, ja i dalje ne kapiram dal se sprdaju il su ozbiljni kad kao izvor neke vesti za transfer postave sun ili miror. To je i dalje enigma.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Kopka me dal' da ostanem na ovome ili da promenim tabor. Sa jedne strane su moral, iskrenost postenje, ali sa druge pored trolovanje ima vinjak i politicke veze

                      Comment


                      • Al' me je princ navukao za 15 000 reputacije za laz mogao bi bar da se izvini/zahvali sa uzvracenom reputacijom.

                        Comment


                        • Realno mucki te presao, ali cisto sumnjam da ce ti vratiti reputaciju, ako ti i da dace ti negativnu, pa je mozda bolje da obrises taj post.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedna reč dovoljna princoniju da navuče nekog da mu da reputaciju, zamislite ga s neograničenim brojem i zadatkom da navede ljude da zaokruže neki broj. Mada ako mu se stranka ne bude zvala #tripleta (eventualno #tripletari), teško će do mog glasa

                            miloolja i jovanara što mi kuca tikete u MaxBet su dve večne misterije, da li je Jovana Ranđelović ili Jovan iz Aranđelovca, ko će ga znati

                            Comment


                            • A dobro malo se zaigrao brat Princoni , nije on kriv video je to od našeg vođe malog Aleka
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Je l' ko gledo sad ovaj intervju sa Radomirom Antićem na SK1?

                                Pa ja bih ovakve emisije mog'o satima gledati. Ne daj Bože da sretnem ovakvu gromadu negdje, opro bih ga kroz sedam voda raznim pitanjima..
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X