Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
    Jel ti imaš jednaku šansu kao državljanin Danske? Nemaš.
    Jel ti imaš šansu kao neko iz EU? Nemaš.

    Ti kao Srbin si na nivou tog prosečnog crnca u Americi pa nešto ne vidim da kukas i zapomazes.
    Upravo tako zato ja o tome i pričam non stop. Stop iživljavanju nad crncima i malim narodima. Ne gledam tu na to pitanje rasno, više kao podršku ugnjetenima kao što smo mi.

    To da li ga vredja što je crn boli me ćošak ali kao što su nas Osmanlije. Germani, Rusi, Grci, Anglosaksonci mučili vekovima tako su i njih belci.

    Treba prekinuti svaki kontakt sa tim imperijalističkim silama i oterati ih u pizdi materinu.
    Last edited by Cassius Clay; 02-06-20, 14:33.

    Comment


    • Zasto su crnci crni kad su vecinom bili koncentrisani u one guste dzungle,nisu toliko bili izlozeni suncu kao berberi i ostala saharaska plemena?
      Dugo me to muci.
      Nista rasisticki,da me neko pogresno ne razumije
      Last edited by E1_PG; 02-06-20, 14:44.

      Comment


      • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
        Jel ti imaš jednaku šansu kao državljanin Danske? Nemaš.
        Jel ti imaš šansu kao neko iz EU? Nemaš.

        Ti kao Srbin si na nivou tog prosečnog crnca u Americi pa nešto ne vidim da kukas i zapomazes.
        Ja i državljanin Danske ne živimo pod isti sistemom, kakve to veze ima. Ja u svojoj zemlji imam jednaku šansu kao i većina, a uz to imam i sreću i privilegiju da živim i nešto bolje od prosečnog stanovnika Srbije. Da sam Rom, to bi bila druga priča.


        Kako god, ne možeš ti da odrediš žrtvi koliko ona pogođeno treba da se oseća jer ti ne znaš kako se ta žrtva oseća i šta je preživela do sad.

        I još jednom, pomenuo sam Emeta Tilera, da su obojica živi, moj deda bi danas imao 85 godina i bio stariji od njega. Znači da i danas žive ljudi koji su dovoljno stari da pamte linčovanja crnaca. To nije tako davno bilo.
        Last edited by s_hyperion; 02-06-20, 14:49.

        Comment


        • Nista ne treba generalizovat,ali ovo djeluje nekako isforsirano i finansirano od strane demokrata,i citavog tog lijevog spektra.
          Zele da naprave haos,kako bi maknuli zutokljunca,koronu je mozda i mogao da prezivi ali ovo nece.
          Inace pojma nemam o cemu pricam ali da i ja kazem jednu za dnevnik.
          Ja cak ni engleski ne znam,ukljucim Fox tv i gledam one lijepe zene sto vode emisije.
          Kako svaka ima onako bijele zube.
          Last edited by E1_PG; 02-06-20, 15:00.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Ja i državljanin Danske ne živimo pod isti sistemom, kakve to veze ima. Ja u svojoj zemlji imam jednaku šansu kao i većina, a uz to imam i sreću i privilegiju da živim i nešto bolje od prosečnog stanovnika Srbije. Da sam Rom, to bi bila druga priča.


            Kako god, ne možeš ti da odrediš žrtvi koliko ona pogođeno treba da se oseća jer ti ne znaš kako se ta žrtva oseća i šta je preživela do sad.

            I još jednom, pomenuo sam Emeta Tilera, da su obojica živi, moj deda bi danas imao 85 godina i bio stariji od njega. Znači da i danas žive ljudi koji su dovoljno stari da pamte linčovanja crnaca. To nije tako davno bilo.
            Sto bi bila druga priča da si Rom?
            Moj drug je Rom pa nije vala nikakvih problema imao. Završio momak školu i sada radi u Intesi.
            A i sada si zašao u dublje probleme ovog našeg trulog sistema.

            Mene uopšte ne zanima kako ti živiš u odnosu na prosečnog stanovnika Srbije, uzeo si za uzorak par miliona ljudi. Uporedi svoje šanse sa bilo kim iz EU i videćeš gde si.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • 95% ljudi po istrazivanjima koji
              1. Graduate from high school
              2. Get a job
              3. Don't have kids before getting married

              zavrse van linije dugorocnog siromastva. Tako da itekako imas sanse da napredujes.

              Evo ovaj video traje 2 min



              Inace ta prica za ikakvo branjenje ovog pandura ne pije vodu. "Felony" je bio to sto je posumnjao da ovaj ima laznu novcanicu od 20usd. Autopsija pokazuje da ga je ugusio bez otpora nenaoruzanog. Ne postoji nikakav kontekst koji moze da opravda ovog kada je vec Floyd bio na zemlji licem okrenut nadole, 15ak minuta traje ceo snimak. A za lootere i one u dallasu odnpre neki dan sam napisao da ce upropastiti celu pobunu. Ili bar njenu percepciju.
              Last edited by colchonero; 02-06-20, 15:23.

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Sto bi bila druga priča da si Rom?
                Moj drug je Rom pa nije vala nikakvih problema imao. Završio momak školu i sada radi u Intesi.
                A i sada si zašao u dublje probleme ovog našeg trulog sistema.

                Mene uopšte ne zanima kako ti živiš u odnosu na prosečnog stanovnika Srbije, uzeo si za uzorak par miliona ljudi. Uporedi svoje šanse sa bilo kim iz EU i videćeš gde si.
                Super za njega.

                Imaš i ovakve slučajeve

                https://twitter.com/elonhndrx/status...61466846158850


                Opet, ne kapiram kakve veze imamo ja i stanovnik EU kada ne živimo pod istim sistemom. Mene niko ne diskriminiše ovde.

                Comment


                • O cijoj odgovornosti pricas Ganac? Svojoj?
                  Zasto bi ti bio odgovoran???
                  Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Nije izolovan slucaj? Sad zvucis kao da svaki dan beli policajac ubije crnca i da ga je ubio samo zato sto je crn, glupost.

                  Jel ja sad treba da kleknem pred nekog Roma zato sto su Maksu ubili skinsi?
                  Naravno da nije izolovan slucaj, i ne moras da karikiras, ko prica o svakodnevnim ubustvima, ali ima ih vise nego sto mozes da zamislis, i ne samo od strane policije.
                  Veoma se dobro secam slicnog sranja ali u LA, kako ga nasu zapalili tada do kraja i sravnili ne znam, a bilo je i mnogo pljacki i svega, mnogo pre nego ono kod nas pod izgovorom za Kosovo.
                  I cesto su demonstracije zbog pandurske bele prekomerne upotrebe sile nad crnima, pa nemaju bas svi pamcenja kisne gliste u Srbiji.

                  I kakve veze imaju Romi sa ovom pricom??? E svasta vala!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Super za njega.

                      Imaš i ovakve slučajeve

                      https://twitter.com/elonhndrx/status...61466846158850


                      Opet, ne kapiram kakve veze imamo ja i stanovnik EU kada ne živimo pod istim sistemom. Mene niko ne diskriminiše ovde.
                      Uvek imaš crno i belo.
                      Ne moraš biti Rom da bi imao sranje od života.
                      Dovoljno je da nemaš novca da bi te ljudi omalovazavali i smatrali nižim bićem.

                      Ti živiš bolje od prosečnog građanina Srbije, bravo za tebe. Dosta njih iz tvoje generacije žive lošije ali i bolje od tebe, nezavisno od boje kože, verskih ubeđenja i ostalog.

                      Mene su npr tretirali kao govno u Kopenhagenu. Ne zbog boje kože nego zbog mog akcenta.
                      Reče gospodja: fucking serbian savages. Samo iz razloga što sam imao priority boarding I nisam dozvolio dotičnoj da udje pre mene u avion.

                      Dalje kada sam kupovao alkohol isti problem, gledajue sa omalovazavanjem. Medjutim kada sam otišao na kasu i uzeo vino od 100 evra shvatili su da nisam tamo na socijalnoj pomoci i da zarađujem više nego oni

                      Nisam kukao, nisam zapomagao a to je klasičan primer običnih predrasuda koje gaze racionalno razmišljanje.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Pa mogu oni da gledaju mene sa omalovažavanjem ali isto bih i ja njih gledao sa omalovažavanjem. Severnjaci su za mene botine i svu bih im ženskadiju po pašalucima pokupio da bi to tih mekušaca što ostane moralo da se preda homoseksualizmu.

                        Nikad ne treba gledati kako te neko drugi gleda, treba biti engleski nabedjen i žabarski namazan.

                        Prošetao bih se kao persijski car Kir medju tim robovima što od tih visokih plata vide nekog skupog letovanja i robuju cele godine za nebitne stvari.

                        Sve je uvek bila stvar samopoštovanja.

                        Srbin viljuškom boc a ...

                        Comment


                        • Tu gresis. Ne bi ti pokupio nijednu devojku, one bi tebe.
                          Momci sa crnom kosom i tamnijim tenom su posebno popularni
                          Sve je tamo fino do vikenda a onda kreće razvrat i alkoholisanje do besvesti.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Kupovao si vino od 100 eura.
                            Last edited by E1_PG; 02-06-20, 16:01.

                            Comment


                            • Ne Uki, nisam se ja hvatao za Rouza u Krusevac vec za Rouza i Rusiju, procitaj ponovo.

                              Nego eto, jedna moja drugarica je igrom slucaja u SAD-u posledne 4 godine, zena pusi i stoji kod smoking pointa ispred trznog centra, prolazi crnac i dobaci joj "white trash" samo zato sto ima cigaretu... Kako se to zove u tvom selu zivo me zanima? U mom se zove rasizam, ali o tome neces nigde moci da procitas je Boze crnci su divan i ugnjetavan narod.

                              Kazes Rose je lud sto igra za Englesku, Baloteli je Italijan, pola od 11 fudbalera francuske reprezentacije 10 nema evropsko poreklo itd itd... Ako su oni prihvatili da zive pod zastavom kolonijaliste sta to tebe briga?

                              Da li sada svi mi treba da kleknemo ispred crnca zbog Zakintosa? Ko zeli taj slucaj moze da okarakterise kao rasisticki, a neko drugi moze da vidi kao nesrecan slucaj u tuci.

                              Sto se tice imperijalizma, ubedljivo je najgori bio Leopold, zatim Francuzi i Spanaci. Italijani (tvoji ljubimci Uki) su drzali istocnu Afrku... zivo me zanima sta mislis zasto se u Brazilu prica portugalski, sigurno im se svideo... Da...

                              Svaka evropska nacija koja je imala priliku da kolonijalizuje nesto je to ucinila.

                              Comment


                              • Originally posted by Veprina masna View Post
                                Kupovao si vino od 100 eura.
                                Jesam. Ali sam isto tako, sa svega dvadeset godina spavao na železničkoj stanici u stranoj zemlji bez prebijene pare i prenoćišta i to nekoliko dana.

                                Bio sam sam, dekintiran, gladan i razočaran u ljubav.
                                Srećom pa Prag ima brutalnu železničku stanicu
                                I jako loše žene.

                                Tako da mu to dodje kao neka ravnoteža jebem li ga...
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X