Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Veprina masna View Post
    A tu si znaci.Dobro dobro...
    Necu se od tebe krit' siguran budi...

    Comment


    • Sve je receno.Skinuo sam teret veliki,rekao sam sto sam imao.
      Samo on sad neka pazi,neka dobro pazi sto i kako.

      Comment


      • Ignore je iz raja izasao.

        Comment


        • Znao sam da ce da se povuče.

          Comment


          • Bas ste looodi

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Tačno se vidi da smo iste etničke plemenske pripadnosti ova dva Crnogorca luda i ja. Delom jer sam i ja poreklom ozdo, a dijelom genetika. Vidi kako bi si oči izvadili ka pravi muškarci a ne ka ovi iz Novog Sada i Biograda Dekard i Lošme kad se svadjaju ka dvije djevojke.

              Lutajući zamenik reportera Tute Komite
              Nežno šapuće brdjanskjm naglaskom
              dok grobari plaču
              zbog Zvezdine duple krune

              Comment


              • Šta kažeš?
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ajde analizirajte malo ovu stvar:

                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Za svu braću forumaše koji će biti žigirani i koji će imati u lobanji neuralink, brain implant. Elona Muska jer su mnogo inteligentni

                    Comment


                    • Iscupah krpelja jutros... sad sjedim i gatam jesam li zakacio lajm ili neki drugi k*rac

                      Comment


                      • Sta ti radis u toj Americi?

                        Treba netflix da napravi seriju, sigurno ne bi spadala u losije

                        Comment


                        • Bio do parka u nedelju sa nekim drustvom, bacali frizbi U neko doba oni svi posijedali ma travu.. ja ne bih za spas, upravo iz razloga sto se grozim krpelja i sto znam da ih sad ima koliko oces posto je lijepo vrijeme.

                          I od nas pet, ko zakaci krpelja? Tek sam ga jutros opazio jer sam osjetio neki svrab iza koljena... i to oko 5 ujutro kad sam se probudio da odem do wc-a... znaci, zamalo me je srce okinulo kad sam ga vidio onako pospan Prvi put u zivotu mi se to desilo. Dohvatio sam ga cigaretom, odma se izvukao i krenuo da bjezi... nije daleko odmakao

                          A bukvalno imam fobiju od njih od kako sam odje. Zato sto bukvalno svake godine na proljece ili ljeto makar dvoje-troje ljudi koje poznajem zakaci lajm preko krpelja, pa ili kasno otkriju pa bas najebu ili posle ne mogu da se sastave po pola godine.

                          Sinuo sam ja jednu dozu antibiotika, preventive radi jer mi rekose da se tako najcesce sprecava lajm ukoliko si na vrijeme uklonio krpelja.

                          Mada ko zna... mozda sam i ja njemu nesto prenio prije nego sto sam ga sprzio

                          Comment


                          • Niko da pomene da su Ozzy Osbourne i zena mu donirali neku opremu bolnici u Pancevu. Taj narkoman, taj satanista, olos drogirani... antihrist smrdljivi.

                            Sta kazu Ceca i Jelena Djokovic? Sta je jeo Zeljko Mitrovic za malu uzinu?

                            Comment


                            • A što Jelena Djoković? Vala ja bih pre umro nego da mi neki sotona donira nešto. Kao onaj David Bowie.

                              Jedno je Ceca primitivni šljam a drugo su Beatlesi, Bowie i ekipa koji drkaju na Aleister Crowley-a

                              Comment


                              • Ako bih birao od koga da mi makar krv daju na transfuziji - Keith Richards je na mestu br. 1
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X