Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Kambera kralja iz Hrvatske. Mislim svima je jasno - debilana. A, ah, ah korona. Mrš. Onih 2 meseca je bio socijalni eksperiment kako od ljudi napraviti majmune.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Od vremena Romki i Univerzal patika obožavam Adidas.
      Imam još uvek jedne "Univerzalke" ko nove...crne.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Eh, ovo su bile patike



        Sada, uglavnom Adidas
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Uvek sam voleo jednostavnost kod obuće.

          Za zimu

          Spoiler


          Za leto

          Spoiler


          Za trčanje

          Spoiler



          Za fudbal
          Spoiler




          Ima tu svega, ali nikad nisam žalio pare za obuću, ako je kvalitet u pitanju.

          Sad ću ovih dana da kupim još jedne za leto i miran sam.
          Patike broj 2 odavno nešto lakše i udobnije nisam nosio, gde si ih našao? Hteo sam da kupim bukvalno još dva para ali nigde ih nema.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Converse

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Za Wolfa

              The actual 404 error message on Trump’s campaign website. Politics aside, nobody trolls like the Trump team.

              biden.jpg
              Last edited by colchonero; 17-05-20, 22:57.

              Comment


              • Koliko ce njega da unisti Tramp ako dodje do duela.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Koja vam je omiljena pesma sa Evrovizije?

                  Meni ova (i naravno Sirusho - Qele, Qele):

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Koja vam je omiljena pesma sa Evrovizije?
                    Ih to je bar lako



                    Spoiler


                    Ozbiljno... Evrovizija je...

                    Spoiler

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Patike broj 2 odavno nešto lakše i udobnije nisam nosio, gde si ih našao? Hteo sam da kupim bukvalno još dva para ali nigde ih nema.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                      Našao ih slučajno u Djaku. Ostala im bila 2 broja u radnji. I to za smešne pare, mislim oko 3 hiljade. Ne prozivode se više nažalost. Jedino ako su im ostale negde u magacinu, pa na rasprodaji da ih nađeš...

                      Šteta, jer su mi to omiljene patike. Savršene u svakom pogledu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Aidas patike najčešće kupujem.

                        I to uvek one najskuplje. Nije nikakav problemčić da dam i 500 evrića.

                        A i ono što nosim na sebi nikada nije ispod 500 evrića.

                        Može mi se, imam para toliko da ne mogu da gi prebrojim.

                        Izvinjavam se ako ovde ima sirotinje, nije mi namera da vas provociram.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Našao ih slučajno u Djaku. Ostala im bila 2 broja u radnji. I to za smešne pare, mislim oko 3 hiljade. Ne prozivode se više nažalost. Jedino ako su im ostale negde u magacinu, pa na rasprodaji da ih nađeš...

                          Šteta, jer su mi to omiljene patike. Savršene u svakom pogledu.
                          Odlicna kupovina.


                          Nikada nisam imao adidas reebok, al ove bas dobro izgledaju. Pre godinu dana sam kupio slicne UA u USA uzeo, isto nesto jeftino bile, lakse i udobnije patike nisam imao, a izdrzljive i po kisi i svuda.

                          Comment


                          • Sto se odjece tice, tu me brendovi mnogo ne opterecuju jer se jednostavno oblacim. Farmerice samo Levi's, ostalo nije bitno. Samo jednobojne(uglavnom crne) majice i dukserice bez ikakvih sara, natpisa, printova, dzinovskih logoa i ostalih matraka. Sto se tice majici kratkih rukava uglavnom kupujem ona pakovanja u koje dodje po 5-6 komada razlicitih boja. A dukserice tako nedje kad naletim na neku koja mi se svidja... samo da je jednostavan dizajn.

                            Ali zato imam fetis na retro/vintage kosulje i dobre cipele Brend kosulje nije bitan ako mi se svidi dizajn... pa nije bitno ocu li je obuci samo jednom i nikad vise Sto se tice cizmi/cipela pronasao sam brend koji mi po svemu odgovara i samo se njih drzim od kako sam ih otrkio. Thursday Boot Company... imam cetiri razlicita para njihovih cipela Strasne cipele za sve vremenske prilike. Par kosta 200-250$ ali vrijede svaku paru.

                            Sto se patika tice, nosim samo Jordan i trenutno imam pet pari Mada sam i tu jako izbirljiv... moze samo retro 3,4 i 5 Ostale mi se ne svidjaju toliko. Opet, jesu malo skuplje ali vrijede svaku paru

                            Mada svake godine kupim dva para Nike ili Adidas za trcanje da derem na poslu. Uvijek se nadje nesto i lijepo za oko i udobno za 50-60$.

                            Pomenuo je neko i one torbice.. Nikad u zivotu. Prije bi se objesio nego ono da nosim. Trenerka moze, ali samo za trening ili za po kuci. Nikako za medju narod
                            Last edited by powerslave; 18-05-20, 18:19.

                            Comment


                            • A tu si znaci.Dobro dobro...

                              Comment


                              • Pratimo...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X