Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Jel smem da pitam kako nalazis ove klipove od 300 pregleda? I zasto im dajes na znacaju, bukvalno ovde mogu ceo dan da kacim raznorazne budale ali stvarno to ne bi dokazivalo nista, ima ih svuda.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Previse brzo tehnologija napreduje za obicnog coveka. Srecom pa nisam obican i ja uzivam u napretku.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Naravno, svako bira kako će da živi.
        Neko se vrati na planinu i živi zdravo a neko živi 200 na sat u gradu.

        Stvar izbora i tako i treba da ostane.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
          Jel smem da pitam kako nalazis ove klipove od 300 pregleda? I zasto im dajes na znacaju, bukvalno ovde mogu ceo dan da kacim raznorazne budale ali stvarno to ne bi dokazivalo nista, ima ih svuda. [emoji3]
          Izašlo mu na YouTube searchu kao prvi rezultat kad je ukucao "5G Srbija".
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Izašlo mu na YouTube searchu kao prvi rezultat kad je ukucao "5G Srbija".
            Ili to, ili jedan od 2 subsribersa Mileta M.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
              Jel smem da pitam kako nalazis ove klipove od 300 pregleda? I zasto im dajes na znacaju, bukvalno ovde mogu ceo dan da kacim raznorazne budale ali stvarno to ne bi dokazivalo nista, ima ih svuda.
              Dok si ti ovo iskucao vec je doslo do 500

              Ma poslao neko u jednu grupu pa mi bilo zanimljivo da okacim

              Comment


              • Ja sam laik sto se tice intetneta i mobilnih mreza pa koliko razumijem 5G internet nema nikakve veze sa ovim famoznim 5G koji se sad pominje je li tako? Koriste istu frekvenciju tj 5GHz ali jedno je mobilna mreza a drugo je internet pa mi nije jasno kako je mobilna mreza stetna a wifi nije? Ili je i 5G wifi stetan?? Imam 5G internet u stanu.. da li da odma ruter izbacim kroz prozor prije nego sto me ubije?

                Comment


                • Gotov si.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • On je već zombi, samo još to ne zna, toliko je brz 5G.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Štetan je i 2.4G i 5G.
                      Samo je pitanje koliko brzo Wi fi signal udara u tvoje telo i vraća se nazad.

                      Comment


                      • Samo u Rusiji i Kini nije štetan, oni su napravili specijalne filtere gromobrane koji štite njihove građane.
                        Očekuje se vrlo brzo uvoz te tehnologije u Srbiju s kojom ćemo da pokrijemo celu zemlju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pa 5G modemi su Kineski, bar ovi kod nas.

                          Comment


                          • Znači, Kinezi su napravili 5G da ubiju Amerikance a mi smo kolateralna šteta?
                            Nema veze, barem je plemenit cilj.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • A ja bogami i ne znam koji ce k*rac prosjecnom covjeku super brzi internet. Ja sam sad uradio test i kaze da mi je brzina downloada 497mbps... e svaka mu cast. Za moje potrebe bi isti posao zavrsavao i 10 puta sporiji. A znam da ovamo u ponudi idu brzine i do 2000mbps... Koji ce ti to k*rac realno?

                              Comment


                              • @Dekard

                                Ne znam pitaj Slovence.
                                Država Slovenija je zabranila uvodjenje 5G mreže.

                                Vidi se da su nebeske Srbende.

                                Comment

                                Working...
                                X