Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno, ostaće upamćeno 'Obriši suze mala moja'.

    Ne bih ja Rićmi tako nešto tražio, sam sam zabrljao, sam ću i da izguram.

    Ima milion takvih slučajeva o kojima pričaš, lično znam neke.
    Last edited by mark !t zer0; 20-04-20, 19:51.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ma nosi do sutra veče do 11:59pm i skini. Eto još 26-7h. Pošteno.

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        Ma nosi do sutra veče do 11:59pm i skini. Eto još 26-7h. Pošteno.
        Ček bre polako, neka tera još mesec dana.

        Zamisli da si tražio da turi Čovića za avatar, e to mu stvarno grobari ne oprostili.

        Comment


        • Lupio samar Salou u Barseloni...i bio skinheds kao klinac 😁
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Eto, nosiću do prekosutra u to vreme. Pošteno.

            Ja sam bio jednom u Hali Sportova protiv FMPa kad je gurnuo mladog Daloa, mislio sam da će da se sruši hala u tim trenucima od "pičko Milane". Ne zna on da iskulira, nema to u sebi, uvek odreaguje.

            Borjan je isti takav, na primer.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Ček bre polako, neka tera još mesec dana.

              Zamisli da si tražio da turi Čovića za avatar, e to mu stvarno grobari ne oprostili.
              Mi cigani smo gospoda i nemamo komplekse. Neka ga Meni nikad nije pričinjavalo zadovoljstvo kad sam bio mladji da ih pobedimo, to se podrazumevalo.

              Kad smo kod gripova, bila je pre majica "crno bela krmača svinjski grip je dobila" i slika Vujoševića.

              Comment


              • Vidi Karamazova što me zakopava. Ne znam kako bih Čovića nosio, ali nije to u Ukijevom fazonu. Koji crni Čović.

                Da nisi lik iz jedne od meni dragih knjiga, svašta bih ti rekao.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Screenshot_20200420-210048_Chrome.jpg

                  Pade may contract na cent za barel, izgubi 99,95% vrednosti u jednom danu
                  Last edited by colchonero; 20-04-20, 20:08.

                  Comment


                  • Uki, ne znam bas tacno kad si bio mladji, ali ja isto smatram da sam imao lepo detinjstvo ispunjeno titulama i pobedama.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by ?????? View Post
                      Ma nosi još par dana, lepo mi videti. Stojanče prijatelju, znaš me.

                      Još kad mu je Bojana rekla da je pasivno agresivan, a Milanče Gurke imao incident sa ženom pre par meseci, sve se namestilo.
                      PRebiti zenu se sad kaze: imao incident sa zenom
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        PRebiti zenu se sad kaze: imao incident sa zenom
                        Pa gde znam šta je bilo nisam im držao sveću. Ne mešam se u tudja posla. To je privatna sfera, postoji valjda neki sud, policija pa oni neka gledaju šta je bilo.

                        Madrid, slušaj Kiyosakija i Dan Penu i ekipu. Ovo što nas čeka, ova kriza, to je nezapamćeno. Kriza nije prouzrokovana samo covidom, ona je već bila predvidjana.

                        Obojica kažu da ju je Tramp samo odložio na 4 god. Trebala je već da se desi.

                        A više ću njima verovati nego reporterima sa CNBC-a itd.

                        Propalji smo.

                        Comment


                        • A što misliš da je napravljen i što misliš da nije napravljen i kako može bilo ko da bilo šta sa sigurnošću tvrdi? Samo nabacujemo pretpostavke svi do jednog koje ne možemo da dokažemo.

                          Samo zato što jedne idu uz mainstream dlaku ne znači da su validnije od drugih.

                          Prosto na reč ne verujem ni rodbini, što bih verovao bilo kome? Ne mogu da tvrdim ni da je napravljen ni da nije, ali mogu da mislim da je napravljen.

                          Imam sad i da ti kažem scenario kako nastaje sam od sebe a imam i scenario u kome je napravljen.

                          Sve je apsolutno moguće.

                          I daj ne bacajte se više državama kada nekolicina poseduje 99% bogatstva sveta, po zvaničnim podacima. A medju tim 1% 20% drži 80%.

                          Ko su ti ljudi, Bog sveti zna. Sigurno nisu političari tako da treba izbaciti taj cirkuzanerski show iz opticaja gde se države nešto pitaju.

                          To već nije upitno

                          https://www.bbc.com/news/business-35339475

                          Vidiš Sovo ovo je BBC članak iz 2016. Ne piše ovo smrdinformer i neki šarlatani. A ko ima novac, on se pita.

                          Lep je ovaj podatak da 62 osobe imaju isto koliko siromašnija polovina populacije. Je l to taj svet u koji verujete? Je l verujete u njihovu dobrotu? Zašto onda deca umiru u Africi, a 62 osobe tada, poseduju kao siromašnija polovina.

                          Je l' ovo vama normalno ili?

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Nemam druga posla nego da objasnjavam kako se virus pravi u laboratoriji
                            Odlicno, dakle kao i obicno nemas pojma o cemu pises.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Odlicno, dakle kao i obicno nemas pojma o cemu pises.
                              Isto kao sto i ti tvoju zaveru virusa ne mozes da dokazes.

                              Comment


                              • Svi znamo da virus evoluira, ja ne znam kako se virus pravi u laboratoriji (ne mislim na ovaj konkretno) bilo koji. Sto ti je tesko da to objasnis nama neukima?

                                Comment

                                Working...
                                X