Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana ima labradora?

    Comment


    • Dačić je čovjek karakter, ne vjerujem da bi pristao na tu ulogu.

      Comment


      • Vulin imperator

        Comment


        • Kakva bi to njuska od kandidata bio, ali bi dobio moj glas sigurno, pogotovo ako je sladak, posto mnogo volim pse.

          Comment


          • Sta vam je ljudi karikatura lik 9% glasova uzeo, labrador bi uzeo bar 25%.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dacic je previse smoren, sto znaci u najavi da ga je izduvao za mesto premijera, 100%. Inace bi se prase smejalo i veselilo samo tako.

              Comment


              • Da se Dacic kandidovao, bilo bi drugog kruga bez problema.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  На њих најмање квоте, делује ми Дачић јер га је подржао и није се кандидовао.
                  A dobro, da ga nije podrzao, leteo bi iz Vlade. Meni je realniji Selakovic kao premijer, stavljanjem Dacica bi sps izasao iz senke napredne stranke, a to Vucicu ne odgovara. Verovatno ce sps zbog podrske dobiti jos neko ministarstvo i to je to

                  Comment


                  • Iduce izbore da se obavezno kandiduje Ceca,srpska majka,nego ona podrzava SNS pa ce bit problema da je nagovore.

                    Comment


                    • Ne znam jel bilo ali totalno istinito.

                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ja bi od Bojaninog labradora predsjednika napravio u ovim parodija drzavama sa Vuckovim resursima.
                        Kako god to zvučalo, Srbija je u odnosu na okruženje država i to država koja ima šanse da se izvuče iz kaljuge. Šta reći o Makedoniji, da ne pričam o tzv državi BiH.
                        Ko vam kaže da bi sutra bilo bolje da je neko drugi uzeo vlast, ili da je situacija takva da 4-5 stranaka pravi vlast. Jedino rješenje je gledati neki svoj mikro svijet i truditi se da tebi i tvojim bližnjima bude što bolje, sve ostalo je utopija. Znam da mnogi tako ne misle ali na kraju se sve svede na tu priču.

                        Comment


                        • Kakav bi to razgovor sa Trampom ili Putinom bio. Necete da oprostite dug i da ulozite. Sad cu da vas izujedam.

                          Realno manje od ovih nasih ne bi mogao da postigne u pregovorima i sa USA i sa EU i UNO i Rusijom, a jedna kula u H2O bi bila u obliku koske. Da podseca ljude sta su jeli za vreme gradnje projekta i ove vlade.

                          Bojana jel' mlad? Ako jeste prijavljujemo ga za parlamentarne uz tvoju saglasnost. On i Princoni u jednoj stranci. Ja cu biti za marketing. Ti, Olja, Aki, Noto, Ganagara i jos par njih, mozete da budete visoki funkcioneri.Ostale sa foruma i familiju cemo uzeti kao botove. Vladana ako ne slusa ubacujemo u grupu botova ili ga banujemo. Pa moze u SNS ako hoce kao trojanski konj.

                          Stranka za Suicide Srbiju (bukvalno). Ili za AV AV Srbiju. Kakav bi to duel bio AV vs AV AV!!
                          Last edited by colchonero; 02-04-17, 23:24.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Kakva bi to njuska od kandidata bio, ali bi dobio moj glas sigurno, pogotovo ako je sladak, posto mnogo volim pse.
                            Da, da, Pako i prelep je



                            Evo, hoce u stolicu, predsednicku

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • U Bosni i Hercegovini ja sam da se Zenica Sarajevo i Tuzla postanu jedna drzava, ovo ostalo moze odjebat kome god hoce, napravit zid ko Izrael laganice. Ukinut 280 hiljada ministarstava i picki materina. Napisat ustav iz pocetka i laganice. Sarajevski kanton ima prihode vece od oko 80% ostatka drzave kombinovano.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ne znam jel bilo ali totalno istinito.

                                I niko ne radi a sve zaposleni kukaju.

                                Comment

                                Working...
                                X