Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post


    Preplakao sam hahahahahah krv ti jebem
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • U Novom Sadu u Temerinskoj ulici ceo dan stoji cuvar koji cuva bilbord Aleksandra Vucica. Ne sme mu se prici uopste.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Zanimljivi su izbori među Frenčijima ovih dana. Pakuju se afere (gotovo) svim kandidatima, ali onima kojima je zajedničko da žele dijalog sa Rusijom i zajedničku borbu protiv terorizma - najviše. Le Penova i Fijon (odavno kompromitovan po raznim osnovama) su glavne mete; Melenšonu spremaju utaju poreza, dok jedini koji su za sada tefloni su oni koji su najprijatniji bankarskom i briselskom lobiju - "lažni kandidat lažne levice" Amon i "pravi kandidat lažne levice" Makron, koga već guraju na sva zvona kao idealnog momka. Nepotrebno je reći da neodoljivo podseća na francusku verziju Vučića. Na ono "pravi" treba obratiti pažnju, pošto su pretpostavke da samo on može zaustaviti Maru ako ode u drugi krug.

        Stvari su prilično jasne, Le Penova će verovatno imati sve moguće zamke do kraja kampanje.
        Last edited by Crni Đorđe; 25-03-17, 00:03.
        sigpic

        Comment




        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            U Novom Sadu u Temerinskoj ulici ceo dan stoji cuvar koji cuva bilbord Aleksandra Vucica. Ne sme mu se prici uopste. [emoji23]
            Video sam sinoc neki stariji covek sedi u bastenskoj stolici i cuva bilborde ugao Temerinske i Partizanske.
            To je izuzetno prometna saobracajnica pa verovatno ne smeju da dozvole skrnavljenje, ne znam kako su dozvolili onu sprdnju na Radnickom

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Kažu da si bio mnogo zajeban (cit.)
              sigpic

              Comment


              • Pa koliko smo glupi i ništa ne znamo..pa ahahahahahahahahhaha


                Last edited by miloolja; 25-03-17, 13:51.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  U Novom Sadu u Temerinskoj ulici ceo dan stoji cuvar koji cuva bilbord Aleksandra Vucica. Ne sme mu se prici uopste.
                  Dal je mogiće... Prvi put čujem za nešto ovakvo hahaha... Eh što se čini.

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Pa šta će čovek, za leba..kad su tu već igre. Neku crkavicu da zaradi, ne treba ga osuđivati.. nego da vidimo odakle sve to gospodar plaća..to je zanimljivo recimo..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Potrebno je odmaci se od klasicnog pristupa trosenja novca na propagandnim materijal na javnim mjestima sa bilboardima, plakatima i tv reklamama. Prije svega te materijale niko vise ne primjecuje i njihova jedina svrha jeste da djeca crtaju brkove na portretima.
                      Iz teksta napisanog 03.07.2016.

                      Poslusao me Vucko, al na pogresan nacin. Nisam rekao da unajmi covjeka da mu cuva izgled, vec da ih ukine skroz.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pa šta će čovek, za leba..kad su tu već igre. Neku crkavicu da zaradi, ne treba ga osuđivati.. nego da vidimo odakle sve to gospodar plaća..to je zanimljivo recimo..
                        Ma ne čudim se čovjeku... Nego mi vlast nije jasna, zar je moguće da ih toliko uništavaju kad treba stražar da čuva.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Svi kandidati opozicije konstantno po razlicitim anketama skacu i padaju sa procentima i poretku, ali je AV u svakoj (bar ovih 5 sto sam video) na 53% hahahaha.

                          Koliko ljudi "dobro" zive pokazuje to da u centru BG svako jutro kad odem u maksi stoje penzioneri i pitaju ljude za racun. Mogu da zamislim kako je tek po Bg okolini i manjim mestima. Maltene prose za racun i ponizavaju se. Mislim ima takvih ljudi, ali da imamo dobar standard i koliko toliko normalan zivot za vecinu ljudi mnogo manje bi ih bilo ako ikoga uopste. I onda vidim 50%

                          Comment


                          • Za kakav račun pitaju? Što će im tuđi račun iz prodavnice?

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Iz teksta napisanog 03.07.2016.

                              Poslusao me Vucko, al na pogresan nacin. Nisam rekao da unajmi covjeka da mu cuva izgled, vec da ih ukine skroz.
                              E moj Aki.
                              Seselj celu kampanju odradio sa razglasa, zakupili kombi, pustili Sekijevu besedu I vozaju se po vecim bulevarima.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Baš će taj razglas i bilbord da me ubedi da glasam za njih
                                Last edited by Lord Gangarić; 25-03-17, 15:01.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X