Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čak ni u Futogu ne kažu "valjušak". Reci "knedla" da te ceo svet razume.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kaze Palma, ja sam covek iz zivota Hteo reci iz naroda xD

      5k dinara vauceri da letujemo u Srbiji, to bukvalno pokriva daj boze jedan dan negde xD

      Koji si ovo mapetovci xD
      Last edited by LosmiSK; 28-04-20, 12:52.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Pentagon objavio 3 autenticna NLO snimka.Klupko se odmotava....

          https://www.vijesti.me/svijet/globus...mke-ovo-su-nlo

          Comment


          • Niko ne prica kad se otvaraju saune, saloni za masazu....
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Veprina masna View Post
              Pentagon objavio 3 autenticna NLO snimka.Klupko se odmotava....

              https://www.vijesti.me/svijet/globus...mke-ovo-su-nlo
              Ovi Ameri samo još sa vanzemaljcima nisu zaratili.

              Šteta što im Rusi prodaju tek sedmu klasu raketnog goriva pa Ameri ne mogu da prošire demokratiju po celoj galaksiji.

              Klingonci će biti komunisti još dugi niz svetlosnih godina.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Ovi Ameri samo još sa vanzemaljcima nisu zaratili.

                Šteta što im Rusi prodaju tek sedmu klasu raketnog goriva pa Ameri ne mogu da prošire demokratiju po celoj galaksiji.

                Klingonci će biti komunisti još dugi niz svetlosnih godina.
                cccc, kakvo nepoznavanje materije.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  cccc, kakvo nepoznavanje materije.

                  Mislis na Klingonce ili svetlosne godine? Ne treba mu oprostiti ne jedno ni drugo.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Mene ne čudi što ne zna.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Spok nije klingonac.
                      Klingonci su svemirski komunisti uz primese robstva.

                      Comment


                      • Znam da je izlizana fraza i sve to, ali bukvalno mi nije jasno gde su ti ljudi koji glasaju za SNS... Gde zive oni? Ubedjen sam da pola ne postoji, moja ulica malopre zvonila samo tako. I juce je, ali ovo danas je odvalilo bas jako. Narod je mnogo besan. Mislim da ce morati da ublaze mere za vikend.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Sad će Lošmi da ti kaže da su to milioni iz državnih preduzeća..

                          1. Predsednik RIK-a vodi kampanju Vučiću javno
                          2. Izborni spiskovi sa mrtvim glasačima
                          3. SNS jedini ima predstavnika na svakom izbornom mestu.

                          Evropa sve to podržava i njihovi izaslanici hvale našeg lidera (po njihovim rečima on je lider) javno na pinku.
                          Last edited by Chiwwi; 28-04-20, 20:26.

                          Comment


                          • Ma nisu, moja majka radi u drzavnom sektoru, i ne moze ocima da ga vidi. Niko nikad joj nije trazio da ide na mitinge ili da glasa. Imala je manjih problema zbog toga sto ga ne podnosi, ali nije izgubila posao. Medjutim, ne mozes ni da kazes da ne postoje oni koji moraju da glasaju za Vucica da bi zadrzali posao, ali ti su uglavnom posao tako i dobili.

                            Sto kaze Velja, mislio sam da kraduckate ali ovo su ozbiljne kradje. Bas ozbiljne.

                            "Evropa" je bas veliki licemer, i neka nabiju svoje demokratske vrednosti u dupe, kad rec nisu rekli. Ona iz Slovenije kaze tu i tamo nesto, ali dzaba, ne cuje se to nigde.
                            Last edited by mark !t zer0; 28-04-20, 20:29.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Kad je Milošević žario i palio tačno se znalo koja je kuća Draškovićeva a koja Miloševićeva.

                              I Miloševićevi glasači nikad nisu krili da ga vole i da ga glasaju.

                              Ja evo za 8 godina koliko žvalavko vlada, još nisam upoznao nijednog njegovog glasača. A on razbija svake izbore.

                              Comment


                              • Isto, zato mi i nije nista jasno. Sve ja razumem, i da se krecem u malom krugu ljudi, uglavnom onih koji imaju gram mozga(ne treba vise) pa da im bude jasno, ali nemoguce da ne poznajem nikoga ko glasa za Vucica, a on sije.

                                Pre mi jedan stariji covek kaze - uvek kad se povede prica o politici, onaj koji cuti taj je sigurno za Vucica. A to opet ne ide u glavu, kad su vecina.

                                Ti ljudi ne postoje, pola njegovih glasova mora biti ukradeno.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X