Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ja hocu da budem cipovan!!!
    Ti si prika čipovan odavno. Tebe neće hteti da čipuju, sjebaćeš im AI, neće moći da ga poprave a prave ga decenijama. Hahahahahahahah

    A vide Nerealnog. Prika što se ti nerviraš ako je Uroš lud. Ionako će ti gore biti mandatory vakcinacija. Puca sve od liberalizma. Odlučuju o tvom telu u ime "višeg dobra". Sutra ako se odluče da je najbolje da te nataknu na kolac radi višeg dobra ti pristani.

    Mnogo je opasno kad demokratija u braku liberalizma i demokratije krene da napada liberalizam i gura ga iz kreveta.

    Kad počne da se radi radi "opšteg dobra".
    Last edited by Cassius Clay; 15-04-20, 05:34.

    Comment




    • Kolko volim ovog čoveka, on mi je jedan od omiljenih domaćih hrišćana

      Comment



      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Veprina masna View Post
          Evo Safin kaze da ce da nas čipuju.
          https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1675373
          Odavno smo svi mi cipovani. Imas mobilni telefon, minimum 2 platne kartice, licnu kartu, zdravstvenu... sve to poseduje neki cip.

          Comment


          • Prika, ovo nije doba liberalizma. Imas Kinu, Indonezju, Rusiju, Indiju, gde ne znaju sta to znaci a to je pola planete. Biti cipovan je dobra stvar, znaju uvek gde si, daju ti zeni da te prati na mobu gde si xexe..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Prika, ovo nije doba liberalizma. Imas Kinu, Indonezju, Rusiju, Indiju, gde ne znaju sta to znaci a to je pola planete. Biti cipovan je dobra stvar, znaju uvek gde si, daju ti zeni da te prati na mobu gde si xexe..
              Prika, zar stvarno mislis da sam rusofil ili jos gore da volim Kinu? Ja gotivim citav narod ovog sveta a izrazito mrzim svaku vlast ovog sveta. Odakle prika potreba svrstavanju na strane?

              Ako im je vec do cipovanja, nek mi stave nanogicu sa cipom. Odvratna mi je sama pomisao da mi nanotehnologijom vakcinom ubacuju strano telo u mene. Samo nemojte da je teorija zavere, mozete verovati u to ili ne, to je legitimno. No nemojte preispitivati je li to moguce, jer je naravno moguce.

              Tehnologija je brutalno napredovala.

              Pogledaj intervju Elona Muska kod Rogana i vidi kako prica da je sve gotovo i da ce AI sigurno pobediti. Naravno on je insajder pa zna, ali eto on je neko na koga se lozi masa ljudi.

              Last edited by Cassius Clay; 15-04-20, 09:21.

              Comment


              • Kupio sam neki softver i imam ok znanje o copywritingu. Ako nekome bude trebalo, za dž mu radim čitav copy. Tipa ako Losmi bude pravio kurs "kralj azijskih kladionica" tu sam da pomognem.

                Comment


                • Originally posted by ?????? View Post
                  Prika, zar stvarno mislis da sam rusofil ili jos gore da volim Kinu? Ja gotivim citav narod ovog sveta a izrazito mrzim svaku vlast ovog sveta. Odakle prika potreba svrstavanju na strane?

                  Ako im je vec do cipovanja, nek mi stave nanogicu sa cipom. Odvratna mi je sama pomisao da mi nanotehnologijom vakcinom ubacuju strano telo u mene. Samo nemojte da je teorija zavere, mozete verovati u to ili ne, to je legitimno. No nemojte preispitivati je li to moguce, jer je naravno moguce.

                  Tehnologija je brutalno napredovala.

                  Pogledaj intervju Elona Muska kod Rogana i vidi kako prica da je sve gotovo i da ce AI sigurno pobediti. Naravno on je insajder pa zna, ali eto on je neko na koga se lozi masa ljudi.
                  Ne mislim da si rusofil, samo kazem da je liberalizam u umiranju u svetu. Cip neces osetiti
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Prika, ovo nije doba liberalizma. Imas Kinu, Indonezju, Rusiju, Indiju, gde ne znaju sta to znaci a to je pola planete. Biti cipovan je dobra stvar, znaju uvek gde si, daju ti zeni da te prati na mobu gde si xexe..
                    Nisam te razumeo, ako ti nije teško pojasni mi šta ne znaju u Kini, Indiji ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Odavno smo svi mi cipovani. Imas mobilni telefon, minimum 2 platne kartice, licnu kartu, zdravstvenu... sve to poseduje neki cip.
                      Čovek rekao sve što mislim i što je dovelo do sadašnjeg ludila. Da mi je neko rekao da ću bežati od običnog kijanja i biti zabrinut za sopstveno zdravlje rekao bi da je taj lud.

                      Niko me ne može ubediti da najnoviji COSID-19 nije odrađen iz neke strane labaratorije i da tu nije sa nekim skrivenim ciljem.

                      Davno je rečeno kako civilizacija ne treba brinuti zbog nuklearki već virusa koji će drastično smanjiti ljudsku populaciju na planeti.

                      Što je verovatno i cilj svetskih globalista i moćnika.

                      Comment


                      • Kad čitam sve ovo čime se bavite, i kako razmiljate(ne osudjujem ništa) i sve suporotne na poglede na stvari, pa čak i na život, ne mogu a da ne razmišljam o dilemi koju je Dostojevski postavio:

                        Šta je bolje - jeftina sreća ili uzvišena patnja?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Odavno smo svi mi cipovani. Imas mobilni telefon, minimum 2 platne kartice, licnu kartu, zdravstvenu... sve to poseduje neki cip.
                          Imam NOKIA 3310,licna mi je istekla pa je i ne nosim nidje sa sobom.Platne kartice nemam.Bukvalno sam nerijesiva enigma za Cukeberga i ostala govna masonska.
                          Na vrijeme sam slusao prorocanstva oca Tadeja.Nece mi uvaliti zig zvijeri makar se morao odmetnuti u planinu.Sto mi nece biti tesko posto sam obicni coban-brdjanin po prirodi.
                          Last edited by E1_PG; 15-04-20, 10:19.

                          Comment


                          • Siledžije iz “Levijatana” napale romsku decu i otele im psa


                            Kad si operativac DB, SNS bot, imas ozvanicenu saradnju sa MUP Srbija, kad retvitujes ministra Stevanovica mozes sve.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Nisam te razumeo, ako ti nije teško pojasni mi šta ne znaju u Kini, Indiji ?
                              Stvarno treba da ti s pojasni da sta j u Kini liberalizam? To je sloboda ljudi i demojratija koju nemaju. Ako to nije tacno, eto ti me ispravi
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Siledžije iz “Levijatana” napale romsku decu i otele im psa


                                Kad si operativac DB, SNS bot, imas ozvanicenu saradnju sa MUP Srbija, kad retvitujes ministra Stevanovica mozes sve.
                                Oni su smesni kao bioskop. Vijali su onog sa konjem,sve je to ok, ali jasno biraju koga ce da opamete Jasno je da su deo naprednjaka, to su oni sto kao sto je 1/3 tvitera..ma nismo mi za nikog, protiv smozute pocasti ali i ovih, koji su inace dosta dobri ..samo eto mi smo kao protiv njih. Najgori sloj ljudi..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X