Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    A neće Ameri da prave Hitlerovu grešku i da napreduju preko leda i snega.

    Treba im ova strana, toplija, meki topli trbuh, tu kod Crnog mora i Ukraine.

    A možda i žele da uvedu demokratiju u Ukrajini, kako žive tamo u Ukrajini sad?
    Jel' bolje?
    Samo jedna drzava je napala Ameriku. Izvukli su najgore mogucu kaznu, ali su izvukli i pouke iz toga. Amri i Rusi su posle hladnog rata prst u dupe. To j opste poznato,zajebavaju nacije kao sto su Srbija, Sirija itd...

    Nase stanje najbolje opisuje film Tri karte za Holivud. Trpaju svi lovu,neki ih vole,neki ne...hebe im se
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pa dobro isto tako zadnja država koja je napala Rusiju je posle toga vozikala trabante po svom glavnom gradu sa crvenim maramama oko vrata.

      Comment


      • Indigo za koga si ti?Cijenim tvoje misljenje.
        Volio bi i Kronosčić kao iskusni lisac da se izjasni.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Pa dobro isto tako zadnja država koja je napala Rusiju je posle toga vozikala trabante po svom glavnom gradu sa crvenim maramama oko vrata.

          Da nije bilo rusk zime i jos ko zna koliko frontova, bilo bi drugacije..USA je i tada bila tas na vagi pravde!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ahahahha..

            Ameri su ušli na gotovo, istočni front je presudio celi rat.
            Takav front nije nikada vidjen u istoriji, pitanje je i dal' će.

            Ameri su popili zauške u perl harboru i bacili atomsku bombu na Japan koji je već kapitulirao, i to je sve što su oni uradili.

            Imaju sreće što su izolovano toplo ostrvo i to je izvor njihove snage. U suprotnom bi prošli kao Francuska i oni i Britanci.

            Comment


            • Originally posted by Veprina masna View Post
              Indigo za koga si ti?Cijenim tvoje misljenje.
              Volio bi i Kronosčić kao iskusni lisac da se izjasni.
              1. Da me poznajes, ne bi me stavljao u deminutiv.
              2. Kinezi su narod sa mnogo duzom tradicijom i kod njih je kolektivizam genetski usadjen, za razliku od novokomponovanih nacija Evrope, Amerike i Australije.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                1. Da me poznajes, ne bi me stavljao u deminutiv.
                2. Kinezi su narod sa mnogo duzom tradicijom i kod njih je kolektivizam genetski usadjen, za razliku od novokomponovanih nacija Evrope, Amerike i Australije.
                Brt ja ti tepam jer si mi drag forumas.Nemoj da se ljutis zbog toga kao Oljica
                Slazem se ja za ovo drugo,stara je to civilizacija.Ne mrzim ja Kineze,ali mi djeluju hladno,surovo.Drugaciji su oni od nas po mnogim pitanjima,laganiji su mi kauboji.I slicniji nama po svemu.
                Nego ovo je ozbiljna tema,treba da se zaustavimo i da nas neko banuje i premjesti ovo u pricaonicu.

                Comment


                • Najsuroviji su Japanci. Kinezi su male mace za Japance. Ne treba zaboraviti ni pobedu Japana nad carskom Rusijom 1904/5.

                  Lično mnogo više volim Japance ali mnogo su suroviji od Kineza, kakva su zverstva radili to je brutalno.

                  Najbolje bi svet funcionisao pod vladavinom Dinaraca. Mi smo najjači ljudi na svetu pa nismo iskompleksirani. Ja nemam takvi gradju ali evo ga Ivo ima.
                  Last edited by Cassius Clay; 22-04-20, 20:45.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Ne treba zaboraviti ni pobedu Japana nad carskom Rusijom 1904/5.
                    Ne treba zaboraviti ni da je Crna Gora tada objavila rat Japanu zbog Rusije..

                    Eh, šta uradiše Američki filmovi..

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Ahahahha..

                      Ameri su ušli na gotovo, istočni front je presudio celi rat.
                      Takav front nije nikada vidjen u istoriji, pitanje je i dal' će.

                      Ameri su popili zauške u perl harboru i bacili atomsku bombu na Japan koji je već kapitulirao, i to je sve što su oni uradili.

                      Imaju sreće što su izolovano toplo ostrvo i to je izvor njihove snage. U suprotnom bi prošli kao Francuska i oni i Britanci.
                      Sve sto si napisao je tesko neznanje. Potpisali su kapitulaciju posle druge bombe...

                      Prekretnica u ratu je bio dan D, tek je posle pao pao istocni front...

                      Rusi su imali pakt sa Nemcima.I razorili su neke drzave zajedno,neke odvojeno...Da Hitler nije poludeo i prekrsio dogovor, ko zna nasta bi danas licio svet. Rusi nisu nikakvi pobednici tog rata
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ufff Uki tu ne mogu da se slozim nikako sa tobom.
                        Bukvalno je nagora opcija da mi zavladamo,to bi tek jebada bila.
                        Dinarci cesto pate od viska samopozidanja(nerijetko bez pokrica),harizmaticnost,prodornost,to stoji ali su i veliki vlastoljupci,ljencuge,ulizice i poltroni.
                        Prije bih nekog zagorca ili banaćanina doveo na vlast nego nekog ratobornog tvdoglavog medjeda sa planinčuge.

                        Comment


                        • Ja sam Ivo čuo, danas sam to pisao, neki tip valjda na happy je rekao da su Dinarci loše sluge dobre gazde. Valjda je naveo nekog velikaša iz istorije ili nekog tipa Dinarca-kolko je prek da je sam sebi iskopao oko jer ga nerviralo. Nisam slušao preneo mi drugar

                          Ja baš nemam ništa dinarsko u konstituciji. Nemam onakve crte lica oštre, nisam duguljast, nisam ektomorf, ali sam po selima video takvih ljudi dosta.

                          Sa ogromnim onim nosinama, brčinama, itd. Djoković mi liči na dinarca baš je taj tip gradje.

                          Tesla isto.

                          To je taj neki lik gotovo identičan. Neke oštre crte lica.



                          Je l ono Dinaroidi nisu Sloveni? Šta si pričao
                          Last edited by Cassius Clay; 22-04-20, 21:08.

                          Comment


                          • Znači da pojačam sa duvanom
                            https://www.b92.net/zdravlje/vesti.p...nav_id=1677522

                            Comment


                            • Originally posted by tuta bugarin
                              isad
                              samo moš da zamisliš toga tvoga dinarca štaje sam sebi iskopo oko
                              pa
                              ja mislu
                              tajbi tebi
                              iskopo svatri




                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              Evo ga moj brat, ciganštura, Srbenda!

                              https://www.novosti.rs/dodatni_sadrz...a1096ih-sukoba

                              Šta veliš na ovo brate Tuto? Ima li istine

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sve sto si napisao je tesko neznanje. Potpisali su kapitulaciju posle druge bombe...

                                Prekretnica u ratu je bio dan D, tek je posle pao pao istocni front...

                                Rusi su imali pakt sa Nemcima.I razorili su neke drzave zajedno,neke odvojeno...Da Hitler nije poludeo i prekrsio dogovor, ko zna nasta bi danas licio svet. Rusi nisu nikakvi pobednici tog rata
                                Dan D je počeo 6 juna 1944 a istočni front 22 juna 1941 a sam kontranapad crvene armije 43-će..

                                Kad su Amerikanci šlajfovali u Normandiji Rusi su stigli uveliko do Čehoslovače a Nemci već godinu dana bežali sa spuštenim tangicama.

                                Dan D je samo sprečio da Evropa ne pocrveni sve do Atlantskog okeana a Nemce su utukli Rusi i to su ih dobro umlatili. Ameri su se samo ušetali.

                                Kakva crna prekretnica, mogo gledaš američke filmove.


                                Mogu da zamislim samo kako bi izgledao film o istočnom frontu da su Ameri bili na mestu Rusa.

                                Kao Marvelov Rat beskinačnosti.
                                Tanos bi bio Hitler a Ruzvelt Ajron Men.

                                Istočni front, najveća bitka svih vremena.
                                Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 21:22.

                                Comment

                                Working...
                                X