Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Lepo je Toma Nikolić govorio da će žuti ljudi piti vodu iz Morave a svi su mu se smejali.

    Sad se Toma smeje..
    Lepo ja kažem gore (na prethodnoj strani) ne minirajte mi Tarabiće..
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Ahahahahahha..

      Bojana izgorela.

      Comment


      • Kakve ja veze imam?
        Jedino ako ne mislis da sam ja ova Milena ili da mi je to drugarica

        crkla sam od smeha citajuci, omiljen mi je ovaj gas, primigol
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jaci su Ameri puno,ne mozete me ubijedit u suprotno.Ne prihvatam te vase nekakve teze.

          Comment


          • Meni je omiljeno da dva puta piše da mu je majka HRVATICA velikim slovima, ko da mi ne znamo da Hrvatice vole da radjaju Srbe..

            Comment


            • Jači su ali ne mogu Kinezima i Rusima ništa, a to je pola sveta..

              Comment


              • Originally posted by Veprina masna View Post
                Jaci su Ameri puno,ne mozete me ubijedit u suprotno.Ne prihvatam te vase nekakve teze.
                Nisu teze, već fakti. Da su neke mudonje već bi zbrisali onog Tita iz Severne Koreje
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Nosaci aviona i baze su najbitnije. Ruski i Kineski uticaj i baze su bukvalno u njihovom dvoristu. Rat je potpuno nemoguc, ali kad bi se desio, stavio bi pare na Amere i to fine.

                  Kinezi su obicna replika..Rusi ne znaju sporet da napraveuSA ima aviona koliko oni zajedno pa puta...Svidelo se to nekom ili ne, USA je no1 sila..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Rusi imaju neprikosnovene balističke rakete i na polju raketnog goriva su maheri. Čak i Ameri kupuju njihovo raketno gorivo za svoje rakete.

                    Ishod takvog rata je vrlo jasan. Rusi jedini mogu da pogode svaku tačku na ovoj planeti iz svog dvorišta, raketom zemlja-zemlja..

                    A Amerikanci to nemaju, ali zato imaju Jelovstoun..

                    Odavno bi Ameri udarili da mogu, al onog dana kad su srpski cigani vukli F-117-A da uzmu neki dinar za aluminijum, neki mitovi su polako postali razbiveni a situacija u svetu počela da se menja..
                    Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 19:36.

                    Comment


                    • Amerikanci i Rusi nisu ispalili jedan metak jedni na druge tokom istorije. U te "fantazije" o ratu između Rusa i Amera ubacite i tu notu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Naravno da nisu, to pata karta. Ameri su došli do Ukrajine i dalje ne može.

                        Sad malo virusi.

                        Comment


                        • ... dok su Rusi zauzeli zemlje na Dalekom istoku u 19. veku, prethodno pod kontrolom kineske dinastije; Pekinškim sporazumom bukvalno proterali Kineze južno od Amura. I tokom SSSR-a su imali nebrojene sukobe oko Istoka sa Kinezima.

                          Uopšte, to da su Kinezi i Rusi nekakvi saveznici ne pije ni vodu ni viski. Putin je prilično miroljubiv vladar, za Trampa je to potvrđeno, dok Si sigurno kapira da je geografski lociran između dve sile, od kojih je SAD sigurno vojno dominantniji. Te takođe kapira da je Tramp rešio da proizvodnju vrati u SAD i da je na prs' u dupe sa Putinom, kao i sa ovim malim Severnokorejancem, što se videlo prethodnih godina.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Naravno da nisu, to pata karta. Ameri su došli do Ukrajine i dalje ne može.

                            Sad malo virusi.
                            Amerika i Rusija se granice
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Rusi imaju neprikosnovene balističke rakete i na polju raketnog goriva su maheri. Čak i Ameri kupuju njihovo raketno gorivo za svoje rakete.

                              Ishod takvog rata je vrlo jasan. Rusi jedini mogu da pogode svaku tačku na ovoj planeti iz svog dvorišta, raketom zemlja-zemlja..

                              A Amerikanci to nemaju, ali zato imaju Jelovstoun..

                              Odavno bi Ameri udarili da mogu, al onog dana kad su srpski cigani vukli F-117-A da uzmu neki dinar za aluminijum, neki mitovi su polako postali razbiveni a situacija u svetu počela da se menja..
                              Ovo sam prevideo i ti si tu u pravu, apropo dometa:
                              https://rs-lat.sputniknews.com/anali...dnom-pacifiku/
                              a i ovo zanimljivo, neoborivo:
                              https://rs-lat.sputniknews.com/naoru...-ameriku-kina/
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • A neće Ameri da prave Hitlerovu grešku i da napreduju preko leda i snega.

                                Treba im ova strana, toplija, meki topli trbuh, tu kod Crnog mora i Ukraine.

                                A možda su samo hteli da uvedu demokratiju u Ukrajinu, možda sam ja maliciozan.

                                Kako žive tamo u Ukrajini sad?
                                Jel' bolje?
                                Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 19:54.

                                Comment

                                Working...
                                X