Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Ne znam kako se to piše, a da pre toga ne moram da guglam.

    Pišem onako kako govorim. U govoru to spajam, tako da tako i pišem.

    A ne sumnjam da si u pravu.



    A baš bih voleo da igramo 10, 9,..sa Lošmijem, pa da ga napucavam sa 3 metra u bulju (loptom) kad dođe do 0.
    Vrhunska igra. Kao klinci smo baš šibali to.
    Samo što nimalo talenta nemam za fudbal, to je bio problem
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Vrhunska igra. Kao klinci smo baš šibali to.
      Samo što nimalo talenta nemam za fudbal, to je bio problem
      Moze basket na keju ili na Indexu?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Bio je jedan ovakav u osnovnoj školi, u razredu, kad smo bili klinci na odmoru je glumio Djindjića uvek a mi Zemunce, zeza, zeza, ceo odmor beži, posle ga naslažemo u učionici. Ja predvoditelj komandij sa jedne, a on sa druge.

        To je jedan od najglupljih tipova koje sam upoznao u životu, živa dosada, družili smo se do pre 5-6 godina, samo je zivkao napolje i davio po ceo dan. Zvuči li vam poznato?

        Ovo je živa istina, sad sam se setio kad ste spomenuli školu.

        Nisu takvi tipovi nešto loši i opasni samo dosadni kao proljev. On voli da drnda, da ga svi izbabadaju, nešto mu pričinjava zadovoljstvo neverovatno.

        Zamislite najdosadnijeg tipa koji samo cima i moli ljude da se vidjaju, isto kao ovaj braćurda za saunu. Koliko sam samo puta video Indiga da zove. I ovaj isto imao isti neki molećiv dupeuvlakački rečnik "a neka neka, samo ti ispaljuj" ili "pička si ako ne dodješ".

        Jednom mi bili dežurni zajedno u osnovnoj, on sisa potrčao da otvori vrata nastavnici samo da joj se uvuče u dupe. Ona šlihtara najveća.

        Tako i ova braćurda zatrepće okicama Olji i svima. Jedino mene jebe jer imam kratak fitilj.

        Sad se neću više upecati tačno znam kakav je u dušu kad pravim analogiju.
        Last edited by Cassius Clay; 13-04-20, 13:39.

        Comment


        • Koji digimon vam je omiljeni? Meni Gabumon.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Meni Elon Musk. Najomiljeniji digimon. Najzanimljivija osobina kod njega mi je što je fejkirana pička.

            Treba mu dati oskara kada glumi prilikom odgovora da procesuira informacije da se plebs izloži da je AI vanzemaljac.

            Čkode ima ozbiljnu dijagnozu.

            Vučić i Musk isti. Dva mentalno obolela glumca
            Last edited by Cassius Clay; 13-04-20, 13:44.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Koji digimon vam je omiljeni? Meni Gabumon.
              Meni onaj kaktus.

              Comment


              • 20200413_144414.jpg

                Da sam znao da si ljubomoran ovako, prvo bih tebe zvao.

                Dodji na ribu, pobratime moj iz Bec
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Sinoć pogledam Utisak nedelje 15 min, Vučić ima višak estrogena. Čovek ima neku transgenderizaciju u sebi. Kako se dere na Oliveru, kao ženturača se svadja, poslednja.

                  Slab sam kad mi neko dira Oliveru, to ne praštam. A ona koliko je bila slatka i kako se lepo snašla sa bolesnikom.

                  Comment


                  • Sto rece neko... ne bih da skrecem sa teme, ali gori Cernobil

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post

                      Rićma nemoj molim te, gubiš kredibilitet podržavajući Lošmijeve stavove koji su svi odreda pogrešni. Meni je neverovatno da se čovek ni ušta ne razume, od košarke preko ekonomije do politike i svega ostalog.
                      Mene generalno mrzi da ulazim u ovakve diskusije, jer su mi postale zamorne. Dosta stvari koje se procitaju sa neta, pa prenesu ovde nemaju nikakvu ekonomsku osnovu. Ovo sve sto is ti preneo je kontra principima liberalnog trzista. Ide se ka diverzifikaciji trzista, a ne tezi ''zatvaranju'' i smanjivanju broja ucesnika. Mala i srednja preduzeca sada nestaju, ali cim se stvori ekonomski prosperitet ponovo ce takve firme da nicu.

                      Comment


                      • Otkud levičari pričaju o tržištu? Evo ja sam diplomirani politikolog(kurac od diplome), ali reci ti meni kako je tačno titoizam koji voliš doprineo uklapanju u zapadnu civilizaciju? Ono podržavljenje imovine, i ostalo, je l ti misliš da je to u skladu sa liberalnim principima? I političkim i ekonomskim?

                        Nije mi jasno samo kako su isti ljudi i jugonostalgičari i za liberalno tržište, kad su to dve dijametralno suprotne stvari. Rićmu ne napadam znam da je dobar momak ali nikada mi nije bio jasan.

                        Prvo da bi se ocenjivale ekonomske posledice mora da se zna koliko će virus trajati a to niko ne zna. Može da traje još par meseci a može i u još 3 talasa po ovoliko.

                        Mala i srednja preduzeća nestaju, dosta tradicionalnih biznisa će propasti, online poslovanje (jedan deo) isto propada... U zavisnosti od trajanja krize, zavisi i težina krize koja predstoji i to niti jedan analitičar ne može da predvidi jer se ne zna kada će biti kraj virusa.

                        Prva stvar, druga stvar, podrška mom bratu



                        To je ono što mi iskreni i pravi liberali radimo, borimo se za slobodu govora protiv cenzure, jer razne stvari vredjaju razne sisice širom sveta.

                        Zapad je trenutno najbudniji i kad kažem Zapad mislim na SAD, Kanadu, delom UK.

                        Oni su poslednji bastion slobode. Ove postokomunjarske isprdine će raditi kako im vlada kaže svakako. Od Srbije preko Bugarske, Rusije, do Kine.


                        Jedina nam je nada da ono što je u duhu američkog naroda a to je sloboda.

                        Woody Harrelson je stavljao nešto bio pa je brzo uklonjeno, cenzura na sve strane. Toliko o ovcama koje su verovale u slobodu misli na Zapadu. To je samo šarena laža za idiote.

                        YT, Linkedin itd te cenzurišu zbog emisije. Dobrodošli u zapadnu Kinu, United Kingdom.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Plakat iz 1914. godine, nakon atentata. Uros za Principa tvrdi da je terorista.
                          Naravno da je terorista. Ne mislim ja da je on zao čovek bio, nego izmanipulisan. Mlada Bosna, Mlada Turska, Mlada Italija, Mlad Kurac!

                          Samo su pustili onog idiota da bude ubijen, bio im win win. Jer je tip bio psihopata i neuračunljiv, pretežak za kontrolu i za buduće planove.

                          Ne možeš ti biti andjeo ako si ubio prestolonaslednika sve i da je prestolonaslednik najgori čovek na svetu. To što Kusturica to promoviše, odavno mislim da je Kusturica komunista i projekat službe.

                          Pravi čovek show kako Gavrilo Princip ubija prestolonaslednika.

                          Prvo to nije u srpskom duhu tako ubiti, Kraljevina Srbija nije imala ništa sa tim jer bi inače sama proglasila rat Austrougarskoj. Kraljevina Srbija nije posle balkanskih ratova sigurno htela da se upušta u konfontaciju, to vidimo i kad su tražili municiju od Engleza posle napada AU, pa od Francuza koji nam prodaju neodgovarajuće veličine (toliko o prijateljstvu sa govnjavim Francuzima)....

                          U prvom svetskom ratu izginulo je premnogo Srba, ne znam zašto bih slavio čoveka koji je ubio "okupatora".

                          Pri tom sam veliki protivnik Austrougarske logično i protiv aneksije BiH, ali kako da slavim potez koji je dobar deo mog naroda odneo u smrt, čineći Austrougarima veliku uslugu?

                          Srbi slave samo antiheroje to je istorijski potvrdjeno.

                          To da je nameštaljka kao za Djindjića vidi se iz aviona. Zemunci ih pobili i uhapšeni bili za 5 sati.

                          Princip ubio Ferdinanda, a Srbija nespremna za rat a kao ga poslala. Pa što bi ga poslali da ga ubije kad ni topovske municije nisu imali?

                          Šta, mislili su da će im Austrijanci poslati poklon? To su priče za naivce. Čim dodje logika na teren i rasudjivanje bez predrasuda, jasno se može reći da Principa treba sve samo ne slaviti.

                          I neću ja sada samo jer 98% patriota voli Principa i Mladića da volim teroristu i komunistu.

                          U "Primjeri čojstva i junaštva" pokazano je kako junaci srpski i kolju i ubijaju, sigurno ne pridju ko pizde i izvade pištolj i ubiju nenaoružanog čoveka.

                          To je moj stav.

                          Comment


                          • Ali su mi heroji Milan Nedić i vojvoda Momčilo Djujić. Heroj mi je onaj koji je spasao najviše naroda, sigurno mi nisu heroji komunjarski zlotvori koji su slali decu na sremski front i polsle postreljali svu inteligenciju jer su iskompleksirani prašinari.

                            I imamo pobornike tog sistema 70- 80 godina kasnije koji mrtvi ladni dolaze i pitaju, a kako se nismo uklopili u liberalnu demokratiju? Pa u liberalnoj demokratiji nema streljanja, nema guranja svega u partijske ruke, nema otimanja imovine, nema Golog otoka.

                            Pa nek se fanovi lika i dela ćopavog sataniste onako držeći prst na čelu zapitaju da li se Vučić ugleda na zapadne lidere ili na ćopavog idiota? Je l tad partija bila sve i svja? Jeste. Sad? Jeste.

                            To je vaš model braćo, ne znam odakle kuražnost da jugonostalgičari dele packe drugima o liberalnoj ekonomiji.

                            Comment


                            • Originally posted by ?????? View Post
                              Naravno da je terorista. Ne mislim ja da je on zao čovek bio, nego izmanipulisan. Mlada Bosna, Mlada Turska, Mlada Italija, Mlad Kurac!

                              Samo su pustili onog idiota da bude ubijen, bio im win win. Jer je tip bio psihopata i neuračunljiv, pretežak za kontrolu i za buduće planove.

                              Ne možeš ti biti andjeo ako si ubio prestolonaslednika sve i da je prestolonaslednik najgori čovek na svetu. To što Kusturica to promoviše, odavno mislim da je Kusturica komunista i projekat službe.

                              Pravi čovek show kako Gavrilo Princip ubija prestolonaslednika.

                              Prvo to nije u srpskom duhu tako ubiti, Kraljevina Srbija nije imala ništa sa tim jer bi inače sama proglasila rat Austrougarskoj. Kraljevina Srbija nije posle balkanskih ratova sigurno htela da se upušta u konfontaciju, to vidimo i kad su tražili municiju od Engleza posle napada AU, pa od Francuza koji nam prodaju neodgovarajuće veličine (toliko o prijateljstvu sa govnjavim Francuzima)....

                              U prvom svetskom ratu izginulo je premnogo Srba, ne znam zašto bih slavio čoveka koji je ubio "okupatora".

                              Pri tom sam veliki protivnik Austrougarske logično i protiv aneksije BiH, ali kako da slavim potez koji je dobar deo mog naroda odneo u smrt, čineći Austrougarima veliku uslugu?

                              Srbi slave samo antiheroje to je istorijski potvrdjeno.

                              To da je nameštaljka kao za Djindjića vidi se iz aviona. Zemunci ih pobili i uhapšeni bili za 5 sati.

                              Princip ubio Ferdinanda, a Srbija nespremna za rat a kao ga poslala. Pa što bi ga poslali da ga ubije kad ni topovske municije nisu imali?

                              Šta, mislili su da će im Austrijanci poslati poklon? To su priče za naivce. Čim dodje logika na teren i rasudjivanje bez predrasuda, jasno se može reći da Principa treba sve samo ne slaviti.

                              I neću ja sada samo jer 98% patriota voli Principa i Mladića da volim teroristu i komunistu.

                              U "Primjeri čojstva i junaštva" pokazano je kako junaci srpski i kolju i ubijaju, sigurno ne pridju ko pizde i izvade pištolj i ubiju nenaoružanog čoveka.

                              To je moj stav.
                              Pa ja se slazem sa tobom od reci do reci. Vidis Urke, ako ovako nastavis, zovem i tebe na druznje
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Ali su mi heroji Milan Nedić
                                Vec sam jednom ostavio, nece da boli... svakako sada imamo dosta vremena pa da se obnovi znanje.

                                Comment

                                Working...
                                X