Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Na N1 su Draža i Cvetin. Cvetin objašnjava
      Да, на њега сам мислио, одлично је причао. Не можеш ти да излазиш на изборе у оваквој атмосфери и да ништа не радиш по питању тога.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Znate šta mene jebe u mozak.Evo primer na forumu nas 20,svi smo mladi,koliko toliko obrazovani,ne gledamo ove kupljene medije poput Pinka i ostalih zajebancija i ni jedan od nas ne podržava dotičnog gospodina.I sad mene strašno zanima kakvi pileći mozgovi su njemu dali 55 posto?Ja sam stalno u narodu što zbog posla što ovako evo danas od kad sam došaao sa vikendice ko god mi je ušao u kafić ili kuću niko nema ni jednu lepu reč za dotičnog. Kako 55 posto sunce mu poljubim
        Pa jer pola tih glasa za Vucica iz licnih interesa, koje u javnosti kriju jer ih se stide.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Jbg. Sa jedne strane imas razjedinjenu opoziciju u najsitnije delove, a sa druge dobro organizovanu ,,bandu,, koja ujeda za svaki glas. Plus potpuni medijski mrak i zastupljenost samo jednog coveka. Nikome nije gorela do zore. Sledeca prilika za tri godine

          Comment


          • Originally posted by princara View Post
            Jbg. Sa jedne strane imas razjedinjenu opoziciju u najsitnije delove, a sa druge dobro organizovanu ,,bandu,, koja ujeda za svaki glas. Plus potpuni medijski mrak i zastupljenost samo jednog coveka. Nikome nije gorela do zore. Sledeca prilika za tri godine
            Биће ванредни кад тад..

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Znate šta mene jebe u mozak.Evo primer na forumu nas 20,svi smo mladi,koliko toliko obrazovani,ne gledamo ove kupljene medije poput Pinka i ostalih zajebancija i ni jedan od nas ne podržava dotičnog gospodina.I sad mene strašno zanima kakvi pileći mozgovi su njemu dali 55 posto?Ja sam stalno u narodu što zbog posla što ovako evo danas od kad sam došaao sa vikendice ko god mi je ušao u kafić ili kuću niko nema ni jednu lepu reč za dotičnog. Kako 55 posto sunce mu poljubim
              Uplaseni ljudi,citava drzavna administracija,ljudi iz ruralnih sredina,kupljeni glasovi,mrtvi ljudi,ucjenjeni,poltorni to ti je taman otprilike 50-60 posto populacije

              Comment


              • Originally posted by princara View Post
                Jbg. Sa jedne strane imas razjedinjenu opoziciju u najsitnije delove, a sa druge dobro organizovanu ,,bandu,, koja ujeda za svaki glas. Plus potpuni medijski mrak i zastupljenost samo jednog coveka. Nikome nije gorela do zore. Sledeca prilika za tri godine
                Sledeće godine Beograd
                Možda će i za to da se kandiduje?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksa View Post


                  Da Bog da se UGASILA!!!!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Sledeće godine Beograd
                    Možda će i za to da se kandiduje?
                    Iduca kandidatura za patrijarha

                    Comment


                    • Normalno da nikome nije gorela do zore. Ovog je takva panka uhvatila i takva sranja on i njegovi pravili u totalnom medijskom mraku, da to sasvim dovoljno govori... pričam od početka... neće još dugo..jbg tolike moje godine bačene kroz prozor, trošiću ih i dalje, strpljiva sam. Osim što sam se nadala bar drugom krugu, zapravo ne toliko ubedljivo pobedu ovog psiha.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Iduca kandidatura za patrijarha
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Lopovi samo takvi, nemoguce je da ima 55% glasova.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Znate šta mene jebe u mozak.Evo primer na forumu nas 20,svi smo mladi,koliko toliko obrazovani,ne gledamo ove kupljene medije poput Pinka i ostalih zajebancija i ni jedan od nas ne podržava dotičnog gospodina.I sad mene strašno zanima kakvi pileći mozgovi su njemu dali 55 posto?Ja sam stalno u narodu što zbog posla što ovako evo danas od kad sam došaao sa vikendice ko god mi je ušao u kafić ili kuću niko nema ni jednu lepu reč za dotičnog. Kako 55 posto sunce mu poljubim
                              Covek drzi apsolutnu vlast sa realnih 25-30% podrske jer ima disciplinovanu armiju glasaca koji ce 100% izaci na izbore... Ljudi koji nisu glasali apsolutno nemaju prava da se zale na bilo sta dok ne promene tu naviku.

                              Ispunila mi se zelja, nema drugog kruga sad zasluzen odmor

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X