Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja kazem za Bosnu da treba bacit jednu atomsku, pa onda jos jednu da budes siguran i ispocetka gradit sve [emoji3]
    Svaka ti je ko u Njegosa. Dabogda se svi pootrovali od sendvica.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Ne da nas treba bombardovati treba nam baciti atomsku bombu ako ovaj uzme preko 50 posto .
      Upravo.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ima tu veliki procenat svakvih samo ne regularnih glasova, sigurno se fino obezbedio na vreme, nešto će izaći, nešto izlazi na videlo, naravno mnogo toga neće.

        Ali samo čekam da se neko obrati za nešto, traži nešto, kuka zbog nečega, od ove gospode koja nije izašla...Mrš!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Da se nije utalio sa Dacicem i ovim penzosima (Krkobabicem), ne bi imao. Ali jeste. Kakvi su ovi socijalisti funjare i prodane duse.
          Dacic za dobre pozicije u vladi prodao predcednicku kandidaturu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Fora je što ili si za Vučka ili nemaš za koga da glasaš. Ovih skoro 10% za Belog ti govori da 10% nije ni za jednog političara, bukvalno...
            Зајеби ме те приче.

            Јанковић сада ушао у политику, Обрадовић тек неколико година, Радуловић од 2014..Реално по први пут имају неке опције после дуго година..

            Comment


            • Ijuuu pa šta od tog krmka (Dačića) očekuješ života ti...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svakako ima, ali 55%? Pa i da je ukrao 4-5%, opet je mnogo. Toliko kukanje za Vučkom i opet on na izborima uzme 55% glasova. Sve rečeno...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Зајеби ме те приче.

                  Јанковић сада ушао у политику, Обрадовић тек неколико година, Радуловић од 2014..Реално по први пут имају неке опције после дуго година..
                  I šta ti svi oni nude? To ja tebe pitam? Ili je samo poenta..."glasajte za nas, nemojte za Vučića"?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    I šta ti svi oni nude? To ja tebe pitam? Ili je samo poenta..."glasajte za nas, nemojte za Vučića"?
                    Па имаш сајт ДЈБ, Двери и Јанковића си могао доста да слушаш у кампањи. Ови имају програм на њиховим сајтовима, па погледај. Није баш да не нуде ништа.

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Па имаш сајт ДЈБ, Двери и Јанковића си могао доста да слушаш у кампањи. Ови имају програм на њиховим сајтовима, па погледај. Није баш да не нуде ништа.
                      Ali koliko njih nema internet jer jedva preživljavaju, pa im Pink jedini izvor informacija.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Zola to je moje misljenje u sustini. Neko nije za Vucica ali nema za koga da glasa u pogledu toga da se popravi ono sto se zamijera Vucicu.

                        Beli me iznenadio ali bas hahah sta uradi covjek

                        Comment


                        • Povraca mi se od Vucica i njegovih botova.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • 90% ljudi u Srbiji je informaticki neobrazovano, sto je sasvim normalno. Mi smo jedan od starijih naroda u evropi, i polako umiremo. A matorci nam kroje sudbinu, i da je izaslo mnogo vise mladih, opet je matoraca mnogo vise. Braco i sestre, sendvicari i sendvicarke svoju srecu trazite u nekim drugim drzavama, ovde je sigurno necete docekati.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Kad ljudi nemaju net, onda komuniciras online medijima prema tradicionalnim medijima. Govori sto vise stvari van politicke korektnosti.

                              Ja vam garantujem, ko prvi iskoristi slogan "dosta su nas jebali u zdrav mozak" osvaja supervecinu u parlamentu i predsjednistvo!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Palilula, Vucic 24%. U starom gradu 26%.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X