Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sergej je dileja, ne mogu ga uopste shvatiti ozbiljno.
    Jebes ga glasacu za bilo koga samo da ne ode glas psihopati.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Hana Adrovic za predsednicu!
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment




      • Miroljubiva masa malo morgen. Neka, neka. Kesić diletant ... "fašizam" i te fore. Što bih voleo kad krenu sa dekapitacijama njega prvog da reše.

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Sergej je dileja, ne mogu ga uopste shvatiti ozbiljno.
          Jebes ga glasacu za bilo koga samo da ne ode glas psihopati.
          Aha! Tu sam te cekala. Bilo kome, a?
          A zar nisu svi isti?

          I cek sad, ti neces u bojkot, vec ides na glasanje?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Ja sam glasao za Sasu Jankovica i to ne zbog njegovog lika i dela, moji stavovi su najpriblizni PSGu iako tada kada sam glasao i ne u tolikoj meri kao danas, oni kao pokret nadam se da ce dugorocno da postoje. Mozda na nekim izborima i glasam za njih, za Sergeja tesko zbog njegovih ispada. Nije da mi smetaju svi, za neke je ipak trebao da ima kocnicu. On kao neko prelazno resenje je skroz ok opcija.

            Pisao sam ovde na forumu na tim predsednickim da sam se dvoumio izmedju njega i Jeremica. Ne smatram da sam bacio glas. Ako ispadne kod njih da su lideri lako smenjiva kategorija i da je ideologija jaca od njih, na odlicnom su putu. Mozes i na tom primeru da vidis kako se mi biraci lako vezemo za licnost, pa se ekspresno ohladimo. I mi ostali opozicioni biraci padamo pod kult vodje.
            Zaista sjajno, ja sam iskreno oduševljen (nije sarkazam). Konačno da vidim nekog ko jasno i glasno kaže glasao sm za ideju koja je meni bliska a ne za lidera.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Hana Adrovic za predsednicu!
              Ko je Hana Adrović koju već drugi put ističeš? Mora da je neka za*ebancija.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Aha! Tu sam te cekala. Bilo kome, a?
                A zar nisu svi isti?

                I cek sad, ti neces u bojkot, vec ides na glasanje?
                Čekam tvoj komentar za migrante. I tvoj i ostalih, da vidimo ko je licemer a ko iskren. Od svih vas, želim da čujem vaše predloge.

                Sve okolne države se bore protiv njihovog ulaska, da čujem šta dragi forumaši misle, i da li će biti veći katolici od pape ili će biti racionalni.

                Da vidimo je l narod upoznat sa njihovom religijom ili bar poimanjem iste koje je karakteristično za Arape i šta ako postanu nasilni?
                Last edited by Cassius Clay; 05-03-20, 18:20.

                Comment


                • Meni ne smetaju da prodju i odu gde su numili. Neki broj i nek ostane.
                  A sigutno da im Srbija nije naum nikakav.
                  E sad imamo druge probleme, to su Madjari i Hrvati koji im ne daju da udju/prodju i vrlo nejasnu i smutljivu politiku ovih diletanata, sto pojma nemas sta misle i sta hoce i da li su stvarno dobili pare...ali da ce da nasele nase krajeve Sirijcima i Palestincima, stvarno mi zvucu kao scfi.

                  Ako to pitas, nisam bas ispratila.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Moze li neko u kratkim crtama da mi objasni koja je fora sa bojkotovanjem izbora,svaki put kad ukljucim N1 svadjaju se neke čike treba li izaci na izbore ili ne.Ko to podrzava,na cijoj je strani Sergej ja njega volim,lud je bas i sarkastican je nekako bas je urban isto.

                    Comment


                    • Originally posted by ?????? View Post


                      Miroljubiva masa malo morgen. Neka, neka. Kesić diletant ... "fašizam" i te fore. Što bih voleo kad krenu sa dekapitacijama njega prvog da reše.
                      Last edited by belgrade_owl; 05-03-20, 18:31.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ko je Hana Adrović koju već drugi put ističeš? Mora da je neka za*ebancija.


                        https://www.instagram.com/hanaadrovic/?hl=en
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • A isto bih volio da Vuk Jeremic ispusi na izborima,bas je mrzan lik.Seselj mi ima vecu toplinu u ocima nego on.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Moze li neko u kratkim crtama da mi objasni koja je fora sa bojkotovanjem izbora,svaki put kad ukljucim N1 svadjaju se neke čike treba li izaci na izbore ili ne.Ko to podrzava,na cijoj je strani Sergej ja njega volim,lud je bas i sarkastican je nekako bas je urban isto.
                            O sta pitas. Pa bojkot kada zivis u atokratnoj drzavi na celu sa maloumnim diktatorom, bez slobodnih medija 8 godina, bez iceg normalnog i smislenog, sve je kupio i potkupio, ucenio, i onakav sistem kradja i lopovluka na izborima razradio. Zato bojkot. To ti je najkrace.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Samo ću reći svaka čast Madjarima i Hrvatima. Tako se voli svoja država.

                              Srbi su zato banana narodčić. Star ali prilično glup i tup.


                              Pitanje je jasno, šta ako krenu sa terorističkim aktima i pizdarijama?

                              Dobro u nekim krajevima kao u mom, dobili bi šta bi dobili. Moja baba od 70 god bi ih sa terase gadjala.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                O sta pitas. Pa bojkot kada zivis u atokratnoj drzavi na celu sa maloumnim diktatorom, bez slobodnih medija 8 godina, bez iceg normalnog i smislenog, sve je kupio i potkupio, ucenio, i onakav sistem kradja i lopovluka na izborima razradio. Zato bojkot. To ti je najkrace.
                                To mi je jasno nego je li citava opozicija jedinstvena u tome(ne racunam Seseljugu i Vacica)?

                                Comment

                                Working...
                                X