Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ma ljudi se najvise pale na njih, gledaju ih kroz uloge ili posmatraju kao neka uzvisena bica samo zato sto je dobar glumac/reziser/scenarista. Evo.....dobar primer za takvu vrstu ljudi ti je Losmi.
    Osim toga, većina su (skoro) alkosi i korisnici opijata. Nisam video više i muških i ženskih osoba na jednom mestu da piju i duvaju kao ova grupa ljudi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Danas sam bas pricala sa drugaricom koja je u Milanu, ona je pocela da ide na posao, postalo joj glupo da radi od kuce jer je samo ona ostala, sve kolege su isle, osim onih prvih par dana kad je njih nekoliko ostalo kod kuce.
      Maski nema, tako da ih skoro niko ni ne nosi, a sto se tice prodavnica, tu je sve redovno, nema neke panike.
      Tamo se apsolutno vise ne zna sta ko radi. Skole i fakulteti su zatvorili, mnoge manifestacije otkazane, Juve recimo igra pred praznim tribinama, mnogo kontroverzi odakle je doso virus, kako se zastititi, sta raditi. Svi se tamo svadjaju, vlast medju sobom, sa opozicijom ko je kriv, totalno ludilo.

      Zabelezen i prvi slucaj u Sloveniji juce, u Hrvatskoj broj stalno raste, a jutros potvrdjeno i u RS.

      Svet opet, sa druge strane bar donekle nesto oce-nece kaki, prizemio avione, zatvorio granice, otkazao mnoge manifestacije (premijera novog Bonda za 7 meseci), a u sns-svinjomulju jbg izbori idu, masovna okupljanja i mitinzi.
      Bar neka se desetkuju.

      Ali suma sumarum svet je pao na ispitu koji su im Kinezi zadali, jer drzati milionske gradove u katantinu i evo vidimo da broj obolelih kod njih postepeno pada, a sa druge strane nemoc i odsustvo zelje da isto urade i ostali, jer znaju se valjda prioriteti profit zaboga ne sme da trpi, ko zna sta ce nam doneti do kraja.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sada su problem glumci. Cuj uzvisena bica.Nisu oni uzvisena ali bar imaju muda da se suprostave, evo goldi,vuk i ekipa se ubise da objasne kako su oni branioci svega casnog, ali na balkan infu ili ponekad na forumu, ali im smetaju ovi alkoholicari i narkomani koji se bune...nista zaokruzite levijatan ili misu vacica, to je manje vise to...eventualno milicu zavetnicu
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • A na 5.mestu sns liste Lav Pajtic


          Sta smo mi dozvolili, kakvu zajebanciju i sprdacinu. Niko smislen, niti pismen bar. Sve same navAlantne genitalije.
          Eeee Srbijo, bar da si medju sljivama!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Dno dna?
            Ma jok, moze to i dublje.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Opet malo o virusu...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Dno dna?
                Ma jok, moze to i dublje.

                Das zemljiste za dzabe, das subvencije koje ce pokriti plate radnika za minimum narednih deset godina I omogucis kompaniji da stice ekstraprofit na grbaci svih nas.

                Zaposlice par stotina radnika, dati ima 50k platu, Svajcarci zadovoljni jer jebiga kako ne bi bili, Vucic zadovoljan zbog par miliona evra koje ce dobiti od njih, radnici i javnost zadovoljni zbog novih radnih mesta.

                Samo jako!
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A na 5.mestu sns liste Lav Pajtic


                  Sta smo mi dozvolili, kakvu zajebanciju i sprdacinu. Niko smislen, niti pismen bar. Sve same navAlantne genitalije.
                  Eeee Srbijo, bar da si medju sljivama!
                  Idiot, sjebo sam se kad sam vidio onu Kontraviziju i namještene ankete o opoziciji i to..

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Das zemljiste za dzabe, das subvencije koje ce pokriti plate radnika za minimum narednih deset godina I omogucis kompaniji da stice ekstraprofit na grbaci svih nas.

                    Zaposlice par stotina radnika, dati ima 50k platu, Svajcarci zadovoljni jer jebiga kako ne bi bili, Vucic zadovoljan zbog par miliona evra koje ce dobiti od njih, radnici i javnost zadovoljni zbog novih radnih mesta.

                    Samo jako!
                    No, no, kojih 50k?
                    Plata je 20% veca od minimalca, koji iznosi koliko znam 30k.

                    A to da ce 10 god da ostanu, ma ni od toga nema nista, dizu sidra mnogo ranije.
                    Sta nam ovi napravise bokte, malo je reci da su posast!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ali Vucic otvara fabrike.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Italijani?
                        Ako su oni na 54%, mi nismo ni 20
                        A sto tako o nama?
                        Odakle proizilazi ta konstantna potreba za omalovazavanjem sopstvenog naroda?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Све је то небитно ако издајник изда КиМ и прими милион миграната.
                          То су национална питања од судбоносног значаја и једни теме са којима може да буде свргнут.
                          Проблем је што квази опозиција има исте газде, и могу само да мантрају о јошаници, докторатима, крушику .... све само не те две теме.
                          Да се газде не наљуте.

                          Докле год је тако посла нема.
                          И ако се неким чудом деси да сјаше ово зло, следећи ће наставити исти погубан пут за Србију и српске интересе.
                          Много воде треба да протекне да би смо се одвојили од колонизатора.

                          Дала баба динар да уђе ...

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            A sto tako o nama?
                            Odakle proizilazi ta konstantna potreba za omalovazavanjem sopstvenog naroda?
                            Најлогичније би било од примера из личног окружења.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A sto tako o nama?
                              Odakle proizilazi ta konstantna potreba za omalovazavanjem sopstvenog naroda?
                              Sandu, zaobidji me
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Код нас у Базелу.
                                Кад се оде у јавни вц, не треба ти парфем.
                                Овде и *овна миришу на лаванду и мајчину душицу.
                                Културна европа.
                                Стандард.
                                Баба сере факултетски образоване.

                                Како се вратим у Србију, и седнем на шољу, 'оћу у несвест да паднем ... какав смо ми народ речи немам ...

                                Comment

                                Working...
                                X