Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Kinezi imaju veoma jaku kolektivnu svest, gde su potrebe drustva iznad potreba pojedinca i to je bilo i pre komunizma.
    Ne samo kod Kineza. Narodi dalekog istoka imaju sasvim drugačije shvatanje prioriteta od zapada, a to je doslo kroz više hiljada godina pisane istorije.
    Pa to sam i napisao..Samo kinezi su dugo ratovali izmedju sebe..uostalom i posle su imali dinastije i komunizam, ne znaju oni sta znaci sloboda ) da ti ja iskreno kazem. Nemaju slobodu govora,misljenja...sta kaze partija, tako je....imaju oni bas qrac a ne kolektivnu svest, samo su ih tako naucili zadnjih bar 800godina...

    Oni su davno bili nacija koja nesto donosi svetu, sad samo kopiraju...ti pricas i Kini od pre vise od hiljadu godina..trenutno su tanki...ne bih ja menjao cak ni ovu nasu slobodu sa njima nema trika...

    Oni se boje drugih nacija..si video kinesko dete da se ovde druzi sa nasim ili uopste Kineze sa nama..retko...

    Cuj drugacije prioritete ima neki obican Kinez, ajde molim te reci mi koji su to drugaciji prioriteti..eto jednih i drugih. Moras da objasnis to malo bolje...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kineska kultura i evropska kultura nemaju nikakve dodirne tačke i nema smisla praviti poređenja. Kolektivizam vs. individualizma.
      sigpic

      Comment


      • Lošmi se i sa Zlatnim moze sloziti kad nađu zajedničkog neprijatelja u Vučku pa i Dveri postanu ok, sa sve Boškićem

        Comment


        • Teska vremena donose i teske odluke Ko je protiv, kako ti kazes "vucka", taj je moj prijatelj. Ne druzim se sa ljudima koji glasaju za njega, prosto..

          Boska mogu da svarim, sve sto kaze je uglavnom tacno, svidjalo se to nama ili ne.

          Uvek sam glasao za levo, DS ima moj glas, mada ga nisu zasluzili, ali Lutovac mi deluje dobro, ima kvaliteta u njemu.

          Za desnicu nikad nisam glasao, nje ni nema u Srbiji..sem Dveri, po meni..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Poštujem mišljenje ali šta znam, meni daj Boško toliko odvratno i neiskreno djeluje. Ne znam koliko on govori istinu i tačne stvari, meni to više liči na floskule koje on nauči napamet pa ih onako izrecituje ko pjesmicu. Ili Sergej koji je sprcao 50 godina u guzicu i opet glavni utisak koji ostavi većinu puta kad ga vidiš i čuješ je da je klošar. Vučić jedno hiljadu puta ozbiljnije izgleda od tih tipova. Hiljadu.

            I odgledah skoro onaj 'Vladalac' na N1. Isto desetine nekih floskula, ništa pametno izrečeno, samo neke besmislene uvrede na račun Vučića. Lik je 30 godina u politici i bukvalno zivi taj posao, ovi ga potcijenjuju i prosipaju se nekim glupavim uvredama, idioti. Ja ne kontam tu pamet al ajd
            Last edited by BorisUnited99; 26-02-20, 22:56.

            Comment


            • Ne kontas ti izgleda nista. Bosko nema para, nije ukrao i za sad nije kupljen. Ulazi u politiku prostom dushom i kaze sta misli, zato ti i izgleda kao neko ko ne zna sta prica, posto te ovi lazu od kad si ziv.

              Sergej je glumac, obican covek kojem je sve ovo preko kzrca. Uceni ljudi, glumci, muzicari-pravi...beze iz zemlje a Bogovi nacije Aca koks i Ceca osudjeni lopov.

              Ko ti to deluje bolje? vucic ti gospodin, vodja narko kartela sa bratom, doktor smrt, lopov msli, idiot vulin i tetka ili Nesha Slina koji nije zavrsio srednju skolu. Palma 25h mu radi masina, Dacic koferce ili dinastija Krkobabic gde unuk prvo mesto direktor. Da idemo na volkam ili Simonovica koji je probao da ubije novinara ili ove sa Kosova sto su ubili Olivera pa kupili udovicu ili sto su kupili za 200m usrani kopernikus, PKB ili prodane zemlje po Vojvodini i sve to srucili u usrani Bg na vodi..ili sto sef moje MZ vozio kamion za smece a sad kancelarija i dva zuba u glavi i dao ime ulici po svom ubijenom rodjaku ili bratu u ratu..ili za svakog ko im placa 5% za posao...ili Savamalu ili Krusik..i jel ti izgleda hiljadu puta ozbiljnije...to je rekao i jedan ovde..direktor sad..kaze vucic je jedini ozbiljan politicar..a lik direktor..ako se ikad ovo zavrsi ne bih mu bio u oozi sta je sve ispotpisivao...

              Mene vise nerviras ti sa tim stavom nego moj poznanik bot...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by tuta bugarin
                mudar čoek šuti
                pametat priča a
                budala se svađa




                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici
                Gde si Tuto, Bugarinu stari
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne kontas ti izgleda nista. Bosko nema para, nije ukrao i za sad nije kupljen. Ulazi u politiku prostom dushom i kaze sta misli, zato ti i izgleda kao neko ko ne zna sta prica, posto te ovi lazu od kad si ziv.

                  Sergej je glumac, obican covek kojem je sve ovo preko kzrca. Uceni ljudi, glumci, muzicari-pravi...beze iz zemlje a Bogovi nacije Aca koks i Ceca osudjeni lopov.

                  Ko ti to deluje bolje? vucic ti gospodin, vodja narko kartela sa bratom, doktor smrt, lopov msli, idiot vulin i tetka ili Nesha Slina koji nije zavrsio srednju skolu. Palma 25h mu radi masina, Dacic koferce ili dinastija Krkobabic gde unuk prvo mesto direktor. Da idemo na volkam ili Simonovica koji je probao da ubije novinara ili ove sa Kosova sto su ubili Olivera pa kupili udovicu ili sto su kupili za 200m usrani kopernikus, PKB ili prodane zemlje po Vojvodini i sve to srucili u usrani Bg na vodi..ili sto sef moje MZ vozio kamion za smece a sad kancelarija i dva zuba u glavi i dao ime ulici po svom ubijenom rodjaku ili bratu u ratu..ili za svakog ko im placa 5% za posao...ili Savamalu ili Krusik..i jel ti izgleda hiljadu puta ozbiljnije...to je rekao i jedan ovde..direktor sad..kaze vucic je jedini ozbiljan politicar..a lik direktor..ako se ikad ovo zavrsi ne bih mu bio u oozi sta je sve ispotpisivao...

                  Mene vise nerviras ti sa tim stavom nego moj poznanik bot...
                  Ko drzi narkokartel ja ne znam pa o tome ni ne pišem, ja kazem kakav utisak ti ljudi ostavljaju kroz intervjue, javne nastupe itd. Da se bavim neprovjerenim stvarima onda bih ovdje pisao o Sergeju kao narkomanu jer to često čujem za njega ali kazem za takvo nešto nema dokaza. A ponašanjem ostavlja utisak da je klošar, bukvalno ne moze ni da pripiše nekoj mladosti jer je već stariji tip. Njegovo je da se ponaša ozbiljno pa nek mu je preko k*rca sto puta, a ne da klošariše. Moze on biti glumac kad glumi, ovamo se bavi politikom i onda u skladu s tim valjda treba malo da se uozbilji.

                  Druge drzave bivše Juge nemaju SNS pa i u njima ti nepismeni vode mjesne zajednice, opštine i slično. I tako 30 godina. Biće onda prije da je do razbijanja te mnogim mrske bivše drzave a ne do Vučka

                  Comment


                  • Te drzave su Bosna i CG. Drugo, Sergej nije narkoman, ali je konzumirao drogu. Ti ako pijes alkohol ne znaci da si alkoholicar.

                    Cuj kakav utisak ostavlja, kraj vica. Pa tebi bi pesak u Sahari prodali..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Narkoman je zavisnik od heroina ili od tableta. Trecega nema.

                      Comment


                      • Te drzave su sve osim Slovenije koja je uređenija. Pa ajde stariji si od mene, jel lopovluk krenuo od 2012. ili od 90ih? Ne znam...

                        Vazi, Sergej je vrli borac za pravdu koji je ogorčen stanjem i onda pretjera u toj borbi ponekad i ponaša se ko ljakse. Naziva Čanka krmetom, šmekerčina. Druzi se sa Legijom pa ovaj uskače da ga brani u nekoj tuči na Cecinom rođendanu. A dobro bio je mlad, samo 30 godina, a i narav mu takva, a i taj Legija fin neki momak... (Da dodam da ne mislim da zbog toga što se druziš sa nekom kontroverznom osobom i ti moraš biti takav, ali da se Vučić sa tim Legijom druzio koristili biste to u svrhe napadanja tog istog Vučića).

                        Dakle, crno-bijele slike sviejta me ne interesuju, klošar je klošar čiji god da je.

                        Comment


                        • Narkoman je zavisnik od bilo koje droge.

                          Sto je u celoj ovoj prici tebi bitan Sergej? Naveo sam ti samo deo dokazanih kriminalnih radnji, korupcije na svakom koraku i tebi to nije dokaz ali druzenje Sergeja sa Legijom a za to imas dokaz.

                          To sto sam naveo, nije 1% sta rade. Kriminal i korupcija su izjeli ovo drustvo. Sreca mu je samo sto su granice otvorene i sto ima interneta da ljudi mogu raditi, inace bi ovde bio haos.

                          Ti pises o Sergeju...ma sve da se bode u venu u jutarnjem programu to ne mozes porediti sa ovim kriminalnim klanom. Svakako mi on nije bio nikad simpatican, cak sam Jezdica vise voleo u crnom Gruji..

                          Ljudi ovde misle da seselj ima ideologiju, da je vucic prepametan a da je dacic vrhunski politicar. Tri coveka koja 30g vladaju u raspaloj zemlji gde je 500e postala ozbiljna para.

                          Putujte malo ljudi, otvorite vidike...

                          E sl brat ubacuje u razgovor Sergeja...niko ne valja sem vucic...spasli su se ovi sto su pobegli....ovo slusati je tragicno..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ako se za nekoga kaze da je narkoman, onda ili je zavisan od zutog ili se kljuka tabletama za bolove, depresiju, anksioznost itd. Ili pusi krek ili met...

                            Nije moguce postati zavisan od marihuane, kokaina, lsd-a, mdme, pecurki, ketamina itd. Od neke od navedenih se mozes predozirati, ali ne mozes postati zavisan.

                            Nisi narkoman ako povremeno uzivas neku od droga koje ne stvaraju zavisnost.

                            Tako da ako se za napr Sergeja kaze da je narkoman, onda se pretpostavlja da koristi heroin, krek, met ili tablete.

                            Lako se kod nas poteze taj naziv narkoman, a dosta ljudi ustvari ne zna sta znaci biti narkoman.

                            Comment


                            • Dakle napisaćeš nešto što nisam rekao kako bi obesmislio i ismijao sve što sam ti napisao, vazi sjajno kad si mlad svakog dana učiš ponešto o ljudima očigledno

                              Comment


                              • Relativno si u pravu, ali mozes biti navucen na to sto si naveo. Naravno ne kao na heroin, ali svakako moze stvoriti zavisnost. Moj drug pushi travu svaki jbni dan, ima i ko vuce koks, mozda ne svaki dan, ali ljudi trose na hiljade evra mesecno za to...itd..sve to stvara zavisnost, ali hors, krek, met itd..to je bas danger zone.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X