Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.gold View Post

    У Базелу снег до појаса.

    Лошми, једном сам причао на ту тему.
    Ја сам монархиста.
    Дође ми по оцу и ђеду.
    Ови смрадови домаће политчко сепитчке сцене ме не интересују.

    Држим се традиционалних вредности, православља, Светосавља, онога што ме је мој деда солунац заветовао, и ко се од странака уклопи у те основне српске итнересе, могао бих да размислим о њима.
    За сад таквих нема ни у најави.
    Као што обично и бива док хедонизам влада у Србији испред морала и традиције.

    За твоју информацију, верујем да те то највише интересује, шешеља сматрам највећим гробаром српског национализма, највећим хрватским агентом којег ћемо икада имати, а заједно са кумом вуком чини безбожни комунистички тандем који је нанео највећу штету чича Дражином лику и делу.
    ??
    https://www.basel.com/en/Weather-Webcam

    https://www.yr.no/place/Switzerland/...r_by_hour.html

    Comment


    • Za Goldishu je Bazel Mali Mokri Lug, a sneg je blato..

      Tako da pocinje, U MML blato do pojasa...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne zivi covek u Bazelu. To je stavio zbog svog idola Rogera.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Лошми, сад одабрати еу, то ти је као да 45-те одабереш нациситчку немачку.

          Кина, Русија и Индија су фактор који ће се у свему питати и који су будући господари света.

          За разлику од тебе који и даље верујеш у еу бајке, измишљене еу вредности које никада нису постојале, содомитске гадости и остале изопачености, болесни енглези немају те проблеме.
          Иако су најгора нација на свету, треба им веровати, јер они знају каква ће бити будућност.

          У сваком случају, само треба ићи супротно од фашистичке хрватске.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ne zivi covek u Bazelu. To je stavio zbog svog idola Rogera.

            Ајде не ложи народ.

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              Ајде не ложи народ.
              Za Bazel ili za Rogera?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Sto se mene tice slazem se sa mr.Goldom, ne bih imao nista protiv da na mesto kralja dodje Mr. Gold ili neko iz njegovog okruzenja,recimo za Milosa Kovica znam da je castan covek i da se bori za interese Srbije i srpskog naroda. Nikakvi Obrenovici i Karadjordjevici nam ne trebaju,nego ovakvi casni ljudi,obrazovani,koji se bore za svoj narod na svom radnom mestu kako znaju i umeju. Ne mogu sad kao Platon da raspredam o idealnom drzavniku ali bi svaki politicar,vladar trebalo da cita njegova dela Drazava,Drzavnik,Zakoni.

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Лошми, сад одабрати еу, то ти је као да 45-те одабереш нациситчку немачку.

                  Кина, Русија и Индија су фактор који ће се у свему питати и који су будући господари света.

                  За разлику од тебе који и даље верујеш у еу бајке, измишљене еу вредности које никада нису постојале, содомитске гадости и остале изопачености, болесни енглези немају те проблеме.
                  Иако су најгора нација на свету, треба им веровати, јер они знају каква ће бити будућност.

                  У сваком случају, само треба ићи супротно од фашистичке хрватске.
                  Sve sto ima na Zapadu,ima i u ovim zemljama. Kinezi su ti najveci kockari na svetu, Rusi nista ispod njih, kod Indijaca je silovanje ritual u sred bela dana ili da ti spale zenu zato sto je varala muza.

                  Moc zapada ne moze pasti i to je prosto, ove zemlje jesu jake u svojoj odbrani ali u tehnologiji, samom zakonu i sprovodjenju istog nisu. Druga stvar je sto oni nas ne zle i ne vole a ovi vole relativno ili bar postuju.

                  EU ne volim, ne zato sto dozvoljavaju ovo sto se desava zadnjih 30g i zato nisam U fanatik. Ako bih birao zemlju to je Spanija i Portugal

                  Meni se gadi ovaj kriminalac na vlasti i nivo vrednosti koji nemanikakve vez sa zapadnim vrednostima...

                  Sve te nacije su velike sto si nabrojao, ali daleko i oni nas nesto ne vole previse, stvar je interesa kao i svuda. Jesam za nasu privredu a ne strano..mi nemamo luksuz biranja...u ovoj drzavi za pocetak mora da postoji red!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ima li ko da mi pozajmi pištolj, izgubio sam svoj. Želeo bih da se izranjavam u natkolenicu jedno dva tri komada.

                    Moram nešto sebi da uradim jer sam dozvolio sebi da pročitam ovo što sam pročitao

                    Comment


                    • Ti i ja na slici, a meni se vidi samo ruka...nije lepo bez mog znanja stavljati me na avatar.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sve sto ima na Zapadu,ima i u ovim zemljama. Kinezi su ti najveci kockari na svetu, Rusi nista ispod njih, kod Indijaca je silovanje ritual u sred bela dana ili da ti spale zenu zato sto je varala muza.

                        Moc zapada ne moze pasti i to je prosto, ove zemlje jesu jake u svojoj odbrani ali u tehnologiji, samom zakonu i sprovodjenju istog nisu. Druga stvar je sto oni nas ne zle i ne vole a ovi vole relativno ili bar postuju.

                        EU ne volim, ne zato sto dozvoljavaju ovo sto se desava zadnjih 30g i zato nisam U fanatik. Ako bih birao zemlju to je Spanija i Portugal

                        Meni se gadi ovaj kriminalac na vlasti i nivo vrednosti koji nemanikakve vez sa zapadnim vrednostima...

                        Sve te nacije su velike sto si nabrojao, ali daleko i oni nas nesto ne vole previse, stvar je interesa kao i svuda. Jesam za nasu privredu a ne strano..mi nemamo luksuz biranja...u ovoj drzavi za pocetak mora da postoji red!!
                        Sto se tice sprovodjenja zakona - kad bi na zapadu sproveo karantin nad gradom od 10 miliona stanovnika i okolinom pride u cilju ogranicenja zaraze, a da ne izbiju neredi i ubijanja?
                        Voleo bih da vidim kako bi to izgledalo u Njujorku, Londonu, Rimu, Beogradu... poubijali bi se medjusobno.
                        Last edited by kronostime; 26-02-20, 18:38.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Sto se tice sprovodjenja zakona - kad bi na zapadu sproveo karantin nad gradom od 10 miliona stanovnika i okolinom pride u cilju ogranicenja zaraze, a da ne izbiju neredi i ubijanja?
                          Voleo bih da vidim kako bi to izgledalo u Njujorku, Londonu, Rimu, Beogradu... poubijali bi se medjusobno.
                          Svako ma svoje mere, Kinezi vole da zazidaju svoje gradjane i tamo jeste disciplina pre svega straha....drugacije metode samo, tamo ne bi mogli pljuvatu njihovog pickoustog tj njihovu partiju jedinu itd....stvar je sta volis, koji ti je fetish...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Klošarčina, što ne uradi zube
                            Ovako je čovek iz naroda, sirotan. Opasan je, opasan bolesnik.

                            Za to vreme u Austriji kao kod nas 93'



                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Sebično, najniže, animalno ponašanje preživlajvanje... a za zajednicu me zabole govori ova slika ovog bolida sa maskom.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Svako ma svoje mere, Kinezi vole da zazidaju svoje gradjane i tamo jeste disciplina pre svega straha....drugacije metode samo, tamo ne bi mogli pljuvatu njihovog pickoustog tj njihovu partiju jedinu itd....stvar je sta volis, koji ti je fetish...
                                Kinezi imaju veoma jaku kolektivnu svest, gde su potrebe drustva iznad potreba pojedinca i to je bilo i pre komunizma.
                                Ne samo kod Kineza. Narodi dalekog istoka imaju sasvim drugačije shvatanje prioriteta od zapada, a to je doslo kroz više hiljada godina pisane istorije.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X