Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Poceo Februar, nigde snega i mrtve zime, temperatura 16 stepeni. Prelepo.
      Ne valja to nikako...evo oko mene svi bolesni...mene i ostale "migreničare" migrena ubija..mačke se ne čuju...poremećen prirodni poredak stvari načisto
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ma gde valja. Ja celu nedelju nisam radio zbog virusa... A nisam poznat kao zimogroživ ili neko ko često odsustvuje zbog bolesti... Dobro nije me prehlada slomila da nisam mogao stisnuti zube ali kad sam već "načet" što ne bi uložio mali trik pa odgledao završnicu omiljenog mi GS.[emoji5]

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • To dok se naviknete.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Kakvi se ne cuju macke, ko da znaju da je 1.februar, oko 3h su totalno podivljale

            Bogami meni je bas prijalo ovo prolece danas [emoji173]

            Inace da, vladaju viruscine i gripcina, a cekamo i koronu, ako je vec nema
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Napolju toplije nego unutra.
              U kući kada smanjim grejanje ko minus da je.
              Izađem van osetim olakšanje i toplinu.
              Jedino mojoj Tarki ovo vreme ne odgovara. Šta ćeš, navikla na ciču zimu sa Kavkaza pa joj ovo nikako ne paše, dođe joj ko leto.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • I ne samo virusi, sneg je jako pppotreban za život (smešno deluje) jer kao takav pokriva ozime useve i štiti ih od mraza, osim toga najbolje natapa zemlju i popunjava prirodne rezervoare vode pod našim nogama, pa nam tako i reke teku...zato će ove godine i vodostaji biti niži (najverovatnije) a mi ćemo možda imati problema sa pijaćom vodom...i tako, ko zna koje još probleme može da nam donese ovaj klimatski zbunj...možda da nam biljke krenu prerano u cvat? Pa pčele da izađu, pa ovo, pa ono i stvori se niz problema naoko nebitnih ali..
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Stize sneg u sredu. Malo kasni ali stize
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ihh nije prvi put da nam je zima preblaga, a sledaca uzasna.
                    Evo secam se jedne radikalno tople, a davne 2002. Prolece bilo skoro cele zime.

                    More ove stetocine sto prezive, to mi je muka, od raznih smrdibuba, zunzara, azijskih bubamara i ostale gamadi necemo moci da zivimo jos malo, vec o amabroziji da ne pricam.

                    Da potreban nam je sneg, ali i veci mraz u kontinuitetu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Uki, zasto se ovo drustvo za zastitu zivotinja "levijatan" bori protiv N1? Da nije Jugoslav okrenuo razanj? I da ne zaboravim, da li su Levijatani vegani?

                      Comment


                      • ISEKLI MU NOGU PA NAPRAVILI REZ I NA LEĐIMA! Brutalan navijački okršaj! Toma Grobar sekirom kasapio Mihajla!

                        https://www.kurir.rs/crna-hronika/34...asapio-mihajla

                        Užas.

                        Comment


                        • Znam Tomu.
                          Uvek je bio pomalo debilan za moj pojam. Nemaš ga šta videti, metar i žilet ali gotovo uvek u središtu skandala.
                          Nije dolazio na Jug jedno vreme. Sjebo je stari Alkatraz za pare i karte za prvo Partizanovo učešće u Ligi šampiona. Znam da su mu na kuću dolazili.
                          Poslednji put sam ga video na Unitedu kada je vređao pripadnike policije jer su ga zaustavili u obližnjoj ulici ne bi li se propustili engleski navijači. Zvao je nekog iz kluba i doslovce rekao u slušalicu "ko su ovi miševi i pizdurine koji me ne propuštaju".
                          Bio je maher okupiti podanike oko sebe. Ne znam čime ih baje al su ga slepo slušali u svakom trenu.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • https://www.telegraf.rs/vesti/hronik...na-i-devojcice

                            Prepiska između postarijeg "gospodina" iz Leskovca i izmišljene dvanaestogodišnje devojčice objavljena je na Fejsbuk grupi "Stoppedofilima". Devojčica je samo mamac, čija je uloga da na površinu namami osobe sa ovakvim sklonostima.
                            Pedofilija, bolest najmilija u srednjoj sam iz sprdnje sa par drugara napravio lazni profil, koliko se ovakvih majmunčina javljalo.. Ali najgore što 'djevojčica' iz ove vijesti ima 12 godina, ne 16,17,18, 12 jebote
                            Last edited by BorisUnited99; 02-02-20, 10:48.

                            Comment


                            • Lako ih je pohvatati jer pišu lažnim profilima. Znam moj drug pravio neke fb profile za promociju nečega i botovanje, stavi sliku neke random devojke javi se 1000 matorih manijaka i komentariše sliku iako je očigledno da je fejk slika.

                              Sad lepo otići dole i odseći mu i ćao.

                              Comment


                              • Ma da, srećom su glupi i ne znaju koristiti fejs pa ih lako nahvatati.

                                Comment

                                Working...
                                X