Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Da ne ostane neodgovoreno i pojašnjeno jer će se pomisliti da je ovaj pamflet istina sam po sebi a pamflet je DPS đubre. Srpske vlasti od 2000-ta na ovamo sve po svoje mišljenje idu u pojedine ambasade a svakako ih zabole za mišljenje sinoda SPC. Da sada ja ne pogađam da li i ko ide u Britansku, ko u USA a ko u Rusku ambasadu (i ko je išao), ove tvrdnje u tekstu jednostavno ne stoje a posebna priča je lažna država KiM.
    Last edited by nebitan; 06-01-20, 08:28.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Kosovo i Metohija jedino mogu biti taoci albanskih terorista od 1999. godine do danas.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Ja ne vidim da on ima bradu ?

        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Kosovo i Metohija jedino mogu biti taoci albanskih terorista od 1999. godine do danas.
          Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Kosovo i Metohija jedino mogu biti taoci albanskih terorista od 1999. godine do danas.
          Šaka jada, mala i bedna.

          Ali ako pričamo o KiM, treba reći da su Srbi živeli do Soluna vekovima i da npr u Dubrovniku do 20og nije ni bilo Hrvata. Srbi katolici sve. Od Ivana Gundulića do Marina Držića. Isto kao što je Tvrtko Srbin.

          Sad, imaginacija je jebena stvar a pederisanje još jebenija. Sad će neko iz političke korektnosti da prihvata lažne istorije da se neko ne bi uvredio.

          Ne treba to ljudima trljati na nos ali ne treba se ni praviti lud da Severnim Makedoncima nisu pisali rečnik 1945. i da dosta njih ima skinuto sa prezimena ić i dodato ski. Da je to sfera uticaja bugarske pravoslavne crkve i spc, te i da su oni ljudi koji potiču iz neke od te dve države ili su doseljeni posle oko 1923. sa prostora današnje Grčke.

          Ne treba zaboraviti ni da se u Vlaškoj i Moldaviji pričao staroslovenski i da je spc išla do Ukrajine današnje. Pa kad su posle ubacili romanizme oko 1825-30. počelo je polako menjanje jezika.

          Jezik se menja u Crnoj Gori u 21. veku malo, zašto se ne bi menjao u Rumuniji 1830. Postoje svedočanstva.

          I tako se na ovim prostorima jedan narod svadja sam sa sobom, pričaju istim jezikom a jedni druge optužuju ne znam za šta.

          Pa se tako često čuje debilan zaključak da u Srbiji ima turcizama a turski kupio iz svih mogućih jezika, pogotovo iz persijskog većinu reči.

          Čuje se da Srbi imaju turske krvi, a istina je totalno dijametralno suprotna. Ko zna koliko miliona Srba i evropljana sa ovih prostora živi danas u Turskoj jer su što kupovani, što odvodjeni kao danak u krvi.

          Originalni "Turci" su bili nešto poput ljudi iz Turkmenistana, Uzbekistan i te azijatske fore.

          Beli Turci sa Bosfora su poreklom Turci kao što sam ja poreklom vanzemaljac.

          I tako se prećutkuju laži jer istina boli a ne valja se zamerati.

          Sad je svetogrdje reći da su ono naše zadužbine po S Makedoniji i šta smo to oslobadjali u balkanskim ratovima.

          Nije taj narod kriv dole što nisu ostali Srbi jer je vršena neka vrsta etnocida a nikad krunisani kralj Aleksandar im je zabranio povratak u Srbiju.

          Čuo sam skoro da su se lužički Srbi podelili na Severne i Južne. To je u genomu ovog naroda da se deli. Tako da neka priča svako šta je kome volja , istina je jedna.

          Možemo da se lažemo i mogu danas ljudi da budu i vanzemaljci i da naprave državu vanzemaljaca, ali nemoj da me sereš sa nekim pričama a la bogumili i kralj Tomislav a bez materijalnih dokaza.

          Nemoj jer je sramota. Budi šta hoćeš, nacije su politička stvar ne etnička, izmišljaj entitete, samo nemoj da izmišljaju nebuloze.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Neko cita ove Uroseve postove?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ostaće u amanet budućim civilizacijama koji će po različitim memorijama kopati podatke te će doći do šokantnog otkrića, a to je da su Srbi narod najstariji. Ja ću biti slavljen kao što naša civilizacija slavi Srbina Aleksandra mkd.

                Comment


                • Poceo rat izmedju Irana i Amerike, a niko nista ne komentarise
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Poceo rat izmedju Irana i Amerike, a niko nista ne komentarise
                    Jel palo prangijanje sa raketama i krstarećim raketama? Ili je došlo do sukoba kopnenih snaga?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma kakav rat, zezaju se glavesine. U stampedu na sahrani izginulo 50+, u "raketiranju" 0, o promasenim i corcima da ne pricamo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Malo hitova i od komsija, sto samo sebi da se smejemo

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nije bas naivna situacija. Pao avion nakon poletanja u Teheranu nekoliko sati posle ovoga. Sumnjam da je slucajnost. Pola aviokompanija nece leteti preko Irana i Iraka, najavljeno.

                            Ako Amerika vrati, Iranci kazu da sledece mete mogu biti Izrael i Dubai.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Sve je na SADu sad, Iranci su rekli da ne zele sukob s njima, morali su odgovorili za ubistvo generala ali ako SAD krene s odmazdom napasce Dubai i Haifu. Ako taknu Izrael samo racunajte da je poceo rat. CNN zagovara da se ne odgovara na napad Irana. Ceka se obracanje Trampa naciji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nema nista od rata. Tramp je naglasio ako ubiju jednog Amerikanca. Oni su ubili Iracane a njihov zivot ne vredi rata po Americi ali i ostatku sveta. Tramp je covek biznismen i nece on ici u rat sa njima. Ako krene rat, to vec moze da se uzm pod WW3 a to mislim da se nece desiti. Oni su se malo oprali kod svog naroda, USA nma nikakvu stetu,oni su verovatno i znali za napad i to je to. Iran ne moze da ratuje sa Izralom a ne sa USA. Kad bi probali da pogode Haifu, to bi im bio kraj, USA ne mora ni da se mesa..
                                Last edited by LosmiSK; 08-01-20, 13:57.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X