Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.gold View Post
    На савском кеју трчим, иако не бих смео.
    Долазим до чесме да пијем воде.
    Испред мене девојка, најс лукинг уан.
    Реко' ето прилике да вежбам шта сам научио о опенингу.

    Она води пса.

    Подиже га на чесму и пас пије воде са чесме где људи пију.
    Облизао је, излизао је, сит се воде напио.

    Јебем ти матер по сред пи*ке.
    Помислих.

    А могу и тебе.
    И пса заједно.
    To mi nikad nije bilo jasno, ja imam kuce, obozavam ga, ali mu nikad ne dozvoljavam da pije vodu sa cesme gde ljudi piju...jedino sto uradim je da pustim vodu i da mu dam da pije iz moje ruke, pa koliko popije i pokvasim ga da se ohladi

    A da ne pricam koliko bih kaznjavala vlasnike sto ne kupe za svojim psima
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Da razjasnimo jednom ZAUVEK!

      Dvoje= musko +zensko (aman!)
      Dvojica=dva muskarca
      Dve= dve zene

      Ovo morate da znate u sred noci kada vas neko probudi.

      I vecito problematican glagol trebati

      Moj citat iz Jezickih zavrzlama:

      Što se tiče glagola trebati... kada ne stoji uz glagol menja se po licima ..Treba mi ta knjiga. Trebaš mi. Trebaju mi tvoji saveti. Trebala ti je ta jakna.

      Sa glagolom stoji u trećem licu jednine... dakle neispravno je Trebaš da učiš... već...
      Trebalo bi da učiš[emoji818] ili
      Treba da učiš[emoji818]

      Neispravno... Trebamo da idemo kod doktora... već..
      Treba da idemo kod doktora [emoji818]ili
      Trebalo bi da idemo kod doktora.[emoji818]
      Dakle ne moze Vi trebate da budete, vec
      Vi treba da budete[emoji818] ili
      Trebalo bi da budete[emoji818].

      Osnovna skola.

      A da biste izbegli ovaj problem i muku, pisite ovaj bezlicni izraz uvek koji pocinje sa Trebalo bi...pa sta god to bilo i necete se brukati.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bojana, radim veliki posao za ovaj forum. Zlatni je svaki dan tu, secam se da je pisao da samo budale ulaze svaki dan Evo sad imamo prilike da cujemo i njegove dogodovstine. Bice ovde tema iz sata u sata sa mr. golden .....

        Naravno da pas moze da pije sa cesme, ubedjen sam da nije oblizivao vec ovaj nije znao kako da startuje devojku. Pokusavao bi verovatno sa pitanjem, gledas li i ti Balkan Info, ali onaj stari... gde su dolaziLI poznati penzioneri koji su izbaceni iz svih mogucih udruzenja i sto ja radim privatno sa njima znas, mi pokusavamo da promenimo Srbiju na gore bolje.

        Znas Zlatna da ti ja tepam posle one tvoje produhovljene price o furundiziji i topdziji.. Pa jedan mi je furundzija a jedna mora biti topdzija, sam si zakljucio ko je sta..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da razjasnimo jednom ZAUVEK!

          Dvoje= musko +zensko (aman!)
          Dvojica=dva muskarca
          Dve= dve zene

          Ovo morate da znate u sred noci kada vas neko probudi.

          I vecito problematican glagol trebati

          Moj citat iz Jezickih zavrzlama:



          Dakle ne moze Vi trebate da budete, vec
          Vi treba da budete[emoji818] ili
          Trebalo bi da budete[emoji818].

          Osnovna skola.

          A da biste izbegli ovaj problem i muku, pisite ovaj bezlicni izraz uvek koji pocinje sa Trebalo bi...pa sta god to bilo i necete se brukati.
          Ne brini draga, nije bilo greske pri pisanju ovaj put, objasnjeno je u postu iznad.. Hvala sto si se ukljucila i ti

          Vole dapricaju o furundzijama i topdzijama...imas to neku strane pre..vole, pa jos kad im je mlado...ako ih ne uhvate a uhvate ih samo kad probaju da idu na funkciju vise... Ko zna sta radili mr.goldu sve..
          Last edited by LosmiSK; 02-10-19, 09:11.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ne znam sta je taj pas radio, ali veruj mi Losmi, ljudi dovedu psa da pije sa cesme gde piju ljudi i pas oblize celu onu cesmu, meni je gadno, a imam psa. A cesto se desi da je ta cesma u blizini decijeg igralista
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nije lose, samo je koriste lica, koja to ne bi trebala da uzimaju u usta Ta lica kako ovde na foruma, a tako i u RL su sramota za SPC. Ne volim crkvu, verujem u Boga. U crkvu ulazim sa ocu da zapalim svec u, on je bio vernik i znam da bi to voleo. Ipak postujem ceo taj poncept, ali to je sada postao bizniis i kao takav ja ga licno ne volem.

              Sto se tice samog foruma, vi koji pokusavate da budete u crkva fazonu, uglavnom psujete, vredjate i pricate najodvratnije gadosti. Tu da budem iskren mislim samo na vas dvoje, verujem da ima normlanijih u tom delu , da ne kazem sektoru Vi trebate da budete tas na vagi normlanosti, a ne suprotno. Zato ljudi ovde i ne idu u crkvu sem kad se krste, vencavaju i sahranjuju..
              Naravno, gomila govana kao i uvek.

              Nego u kojeg to Boga veruješ? Jer u onog prema kome nemaš nikakvu odgovornost?

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ne znam sta je taj pas radio, ali veruj mi Losmi, ljudi dovedu psa da pije sa cesme gde piju ljudi i pas oblize celu onu cesmu, meni je gadno, a imam psa. A cesto se desi da je ta cesma u blizini decijeg igralista
                To jeste tacno,neki i ne pokupe govna. To je sramota!!!! Samo, sto se ne naprave neke cesmice za pse,ne samo ove koje imaju vlasnika, vec i zalutalice. Meni je fenomenalno kada vidim vodu ispred. Posebno kad je leto, uglavnom uvekpokusam da imam neki keksic za telutalice i da ih nahranim. Mada je 50-50% da su se vec najele ))

                Psi su kucni ljubimci, covekov najbolji prijatelj, sto se grad slabo ponasa prema njima. Mada ljudi su stoka, pre par meseci sam pronasao psa za lov,odbacen, verovatno nije znao da lovi..uzmemo ga, cipujemo i posto imamo vec psa, daj da ga udomimo ipak...

                Udomimo ga i lik, dobra kao porodica da nekom njihovom prijatelju, kao bezao je itd....Naravno onda njemu pobegne i bole njih qrac sto je pobegao, mi ga trazimo, nudimo nagradu i nista...

                Bukvalno se i sad razmisljam da odem i da im se nahebem svega...i ako je proslo vec neko vreme...Ljudi su stoka i ko ne voli pse, to je jedno obicno govno meni je to neverovatno...evo i sad sam se iznervirao...

                Sto se tice cesme, npr u NS cesma kod mene tu u Dunavskom parku je na visini i ne moze pas da je dohvati,mada nikad nisam video to sto kaze mr. gold..mada mislim da laze, da nikad nije ni krenuo da prica sa devojkom itd...neka njegova fantazija, kao i da bude furundzija
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Naravno, gomila govana kao i uvek.

                  Nego u kojeg to Boga veruješ? Jer u onog prema kome nemaš nikakvu odgovornost?
                  Bog je samo jedan. Ne moze svaka vera da ima svog Boga. Kakav je to Bog ako misli samo na Muslimane npr...ili samo na Pravoslavce...Mislim,da li je to moguce? Koliko Bogova ima po tebi..jedno 10 ili 20 komada?

                  Crkva je i sememrznje izmedju naroda, setimo se krstaskih ratova, sve je u vezi vere... Vera je prepreka izmedju ljudi, ne spaja ih..vecih razdvaja..

                  Razumem da ljudi moraju da veruju u nesto, tako ste ih navikli da je najbolje da veruju u crkvu...ali ako ste vi primeri toga, daj dase vratimo na pocetak evolucije i da krenemo iz pocetka..

                  Meni ti delujes kao ok mladic, ne znam cemu to psovanje i vredjanje ako si vernik. Supermen nije vernik, on je neka sekta sa ovim izbacenim sto idu na Balkan Info..tj i to su im ukinuli...Meni seprevrne kad neko kaze..ja sam patriota,nacionalista veci od tebe..po cemu? Sto verujes u crkvu? Svasta, crkva je duboko korumpirana, da nije ne bi dozvolila ovo sto je dozvolila zadnjih 30 godina...tu mislim na makro stvari,na mikro nivou ste sacuvaj me Boze ...Kacavenda je mora da odgovara pred sudom, daplacate porez itd..ne znam sta je bilo sa onim sto je prenosio drogu sa tranvestitom..ne bi me cudilo da nije otisao u zatvor...Ima i dobrih da..ali sto se onda ne pobune??? eeee
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Идемо Оља.

                    Кратак курс јер - јел'.
                    И јел' - је л'.

                    Comment


                    • Sta se desava?
                      Jer sve ok?

                      Sada sam malo citao prethodne postove. Vidim da Losmi dominira.
                      Cak i nakon edukativnog upozorenja....
                      Last edited by Sandugp; 02-10-19, 09:44.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        To jeste tacno,neki i ne pokupe govna. To je sramota!!!! Samo, sto se ne naprave neke cesmice za pse,ne samo ove koje imaju vlasnika, vec i zalutalice. Meni je fenomenalno kada vidim vodu ispred. Posebno kad je leto, uglavnom uvekpokusam da imam neki keksic za telutalice i da ih nahranim. Mada je 50-50% da su se vec najele ))

                        Psi su kucni ljubimci, covekov najbolji prijatelj, sto se grad slabo ponasa prema njima. Mada ljudi su stoka, pre par meseci sam pronasao psa za lov,odbacen, verovatno nije znao da lovi..uzmemo ga, cipujemo i posto imamo vec psa, daj da ga udomimo ipak...

                        Udomimo ga i lik, dobra kao porodica da nekom njihovom prijatelju, kao bezao je itd....Naravno onda njemu pobegne i bole njih qrac sto je pobegao, mi ga trazimo, nudimo nagradu i nista...

                        Bukvalno se i sad razmisljam da odem i da im se nahebem svega...i ako je proslo vec neko vreme...Ljudi su stoka i ko ne voli pse, to je jedno obicno govno meni je to neverovatno...evo i sad sam se iznervirao...

                        Sto se tice cesme, npr u NS cesma kod mene tu u Dunavskom parku je na visini i ne moze pas da je dohvati,mada nikad nisam video to sto kaze mr. gold..mada mislim da laze, da nikad nije ni krenuo da prica sa devojkom itd...neka njegova fantazija, kao i da bude furundzija
                        Meni je prosle godine Pako pobegao iz dvorista i jurila sam ga po vozdovcu bukvalno celo popodne, na kraju je imao srecu jer je upao nekoj zeni u dvoriste koja ima psa i voli ih i ona ga je odvela kod veterinara, ocitali cip i zvali me.
                        Ja sam se tad uclanila u silne fb grupe gde sam oglasila da je pobegao i stvarno su mi ljudi javljali da su ga vidjali, ali nekako nismo bili na istom mestu u isto vreme
                        Uglavnom, ostala sam u tim grupama i to je strasno koliko ima objava dnevno, koliko se kucici gube i koliko cesto nisu cipovani pa ako imas kuce, to je valjda prvo sto uradis, cipujes ga a da ne pricam koliko objava ima da je vidjen rasan pas, koga niko ne trazi, samo se pojavi u nekom kraju, tacno ga je neko izbacio jer mu je dosadio tu bih uvela rigorozne kazne, da se 10 puta razmislis pre nego sto kupis psa
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni je prosle godine Pako pobegao iz dvorista i jurila sam ga po vozdovcu bukvalno celo popodne, na kraju je imao srecu jer je upao nekoj zeni u dvoriste koja ima psa i voli ih i ona ga je odvela kod veterinara, ocitali cip i zvali me.
                          Ja sam se tad uclanila u silne fb grupe gde sam oglasila da je pobegao i stvarno su mi ljudi javljali da su ga vidjali, ali nekako nismo bili na istom mestu u isto vreme
                          Uglavnom, ostala sam u tim grupama i to je strasno koliko ima objava dnevno, koliko se kucici gube i koliko cesto nisu cipovani pa ako imas kuce, to je valjda prvo sto uradis, cipujes ga a da ne pricam koliko objava ima da je vidjen rasan pas, koga niko ne trazi, samo se pojavi u nekom kraju, tacno ga je neko izbacio jer mu je dosadio tu bih uvela rigorozne kazne, da se 10 puta razmislis pre nego sto kupis psa
                          Pa mi smo pogresili. Leti je mama u kuci, tj vikendici.Zimi ode u stan i tu vec imapsai macku i ne moze, takodje ja ne mogu pa smo ga dali na usvajanje.

                          Otisao u neko selo, lepo dvoriste i sve. Ljudi na prvi pogled ok, ali onda krece horor. Bar daznamo da je ok, ne bi bilo problema. Daj Bozeda ga je neko uzeoi da se dobro brine o njemu

                          Vec je jednom bio izbacen (((((( STOKA!!!!!


                          Evo ga i Sandugp, prijatelj zlatnog stita i Gokua Udjem ja na profil golidse a ono imam sta videti. Sexy muska slika golado pasa, samo Bog zna sta se krije u glavi tog momka
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Zlatni je svaki dan tu, secam se da je pisao da samo budale ulaze svaki dan Evo sad imamo prilike da cujemo i njegove dogodovstine. Bice ovde tema iz sata u sata sa mr. golden .....

                            Naravno da pas moze da pije sa cesme, ubedjen sam da nije oblizivao vec ovaj nije znao kako da startuje devojku. Pokusavao bi verovatno sa pitanjem, gledas li i ti Balkan Info, ali onaj stari... gde su dolaziLI poznati penzioneri koji su izbaceni iz svih mogucih udruzenja i sto ja radim privatno sa njima znas, mi pokusavamo da promenimo Srbiju na gore bolje.
                            hahahahahahahhahahah

                            Comment


                            • Лошми се држи оне пословице - "проговорио је и пропустио шансу да остане паметан".
                              Сваки дан се доказује.


                              Што се тиче паса.
                              Мени се благо сере од протежирања њих у односу на човека.

                              Не може да се упали тв, који додуше супер ретко и гледам, или уопште неки медиј да људи на наричу над судбином паса.
                              Те овај остављен, те неки отровани, те онај плаче за газдом, овај тражи родитеље, овај се смрз'о на минус 20 као да се нико не смрзава на минус 20 само пси ...

                              Декаденција људске цивилизације.

                              До таквих појава долази зато што пас нема улогу коју треба да има.
                              Од некадашњег смисла коришћења паса као чувара куће, дошли смо до божанстава које имају своје фризере и психијатре.
                              Спавају у кревету са људима.
                              Једу са њима.
                              Мај прешс.

                              Третирају се као деца, тачније данас жене имају псе а немају децу.
                              Ово истичем без жеље да увредим.

                              Носе псе у наручју, причају са њима као са људима.
                              Па немој тамо јесам ти рекла да је прљаво.
                              Ајде фифи видиш ли да је зелено, па нећу сваки пут да ти говорим.

                              ...

                              Облаче их.

                              Трагедија малограђанског развоја цивилизације.

                              Не можеш да уђеш у продавницу да испред ње нема завезано 10 паса.
                              Некада су људи коње везивали.

                              Прошетам се по крају као снег да је пао.
                              Оних малих белих гована има милијарду.
                              Како се зове та раса.
                              Да га поједеш из једног залогаја.

                              Сад имамо и паркове за псе.
                              Који су наравно направљени на уштрб површине дечијих паркова и ливадица.

                              Ми смо економију у земуну, која је имала +10 000 сточних грла, угасили.
                              А на њено место направили азил за псе луталилице.

                              У исто време смо угасили 7-8 народних кухиња јер држава нема пара.
                              Остало је још само пар.
                              И верско добротворно старатељство где једе хиљаде људи који немају ништа.
                              За усране псе има да једу као лавови за људе нема.

                              Човек је постао другоразредно биће не својој планети.
                              Зато нам тако и јесте.
                              Да се мало бринемо о бакама и декама само у нашим улазима, или да се помаже невољнима као што се брине о псима, добро би нам било.

                              Овим нисам хтео да кажем да не треба да се држи пас, већ да укажем на болестан однос који данас људи имају са псима.

                              Можда је то продукт самоће у коју савремени човек неизбежно упада.
                              Што ме подсети на онај генијални филм Стива Мартина о животу усамљеног човека у Њу Јорку.

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X