Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U CG otvorena 4 biračka mjesta: podgorica, HN, Sutomore i jedno na sjever.. 700 i nešto osoba ima pravo glasa.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • A što je bitna izlaznost.

      Comment


      • Pa u teoriji nije, ali u praksi manja izlaznost bi trebala da pogoduje AV.

        Comment


        • A to, slabo pratio - kontam da nema neke veze sa drugim krugom ili nešto sl.
          Gledajući sa strane ti su izbori poodavno završeni, danas samo da objelodane rezultate.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            A što je bitna izlaznost.
            Јер Вучић има својих 1.8м гласова нпр. па има, што више људи изађе, мање процената има Вучић гласова.

            Comment


            • Sendvicari svi su sigurno glasali, dobro je sto je u Beogradu najveca izlaznost.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Otišao Vucic kod ciganke da mu gata.
                I kaže mu:" A kume če bude drugog kruga".
                Pa dobro ko će da bude drugi?
                "Jeremic".
                Pih ja mislio Jankovic.
                On če bude prvi
                😂.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Pa u teoriji nije, ali u praksi manja izlaznost bi trebala da pogoduje AV.

                  Comment


                  • Кесић је објавио на својој фесјбук страници како његов отац није уписан у бирачки списак. Веља Илић, о коме немам добро мишљење, је против Вучића сада и пази чуда, ни њега нема. Читам да још неки људи нису уписани. Наравно сендвичари зато могу да гласају више пута.

                    Comment


                    • Malopre sam glasao. Poprilicno pusto. U osnovnoj skoli gde ja glasam postoje dva biracka mesta. Na jednom nema nikoga, a na drugom nas petoro.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Na pijaci je bila jutros pustara. S obzirom da je nedelja, da je proleće i pijace pune svega, neverovatno malo ljudi-kupaca bilo.
                        Verujem da je to zbog lepog dana i skitnje kojekuda... a valjda će se vratiti do 20h.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • U Subotici takodje pusto. Kod mene u skoli isto 2 biracka mesta samo nas troje ukupno bilo.

                          Bice dobro ako bude 55% ovim tempom.

                          Comment


                          • Ako je verovati Ipsosu , Cesidu i Riku ,onda je najbolji komentar na ovu izlaznost ..

                            "Veca nam je izlaznost iz zemlje ,nego na izbore"

                            Inace kada se gleda sa strane ,sta sve ljudi pisu po drustvenim mrezama ,kakve se malverzacije desavaju , ovo sto javljaju da je izlaznost "slaba" ,to je po meni velika laz.
                            Sva ova tri "izvora" lazu tokom cele predizborne kampanje ,nece da obmanjuju kada su izbori.

                            Comment


                            • Kod mene Boga mi do podne bilo gužve, sada malo utihnulo, ali čim za'ladi eto haosa ponovo.

                              Pronađoh jedan fenomenalan twit, koji bi mogao poslužiti isključivo u naučno-istraživačke svrhe , a u kontekstu poznavanja nekih prehrambenih namirnica i napitaka

                              Spoiler
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ipsos me zove malo pre u vezi nekih istraživanja i pita ženski glas:
                                - Da li ima u domaćinstvu članova do 57 god koji bi mogli da odgovore na neka pitanja?
                                -Nema takvih. Doviđenja.

                                E od telemarketa ospice dobijem, a tek u nedelju i još od Ipsosa
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X