Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја ценим данас да може преко 60% да изађе, видећемо још, не мора то ништа да значи.

    Comment


    • 60-65%

      Comment


      • Izasla, glasala, ali ono sto raduje je ogroman red za glasanje, nije bilo tako za parlamentarne.

        Samo jako i bez straha

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • @ Bojana

          Gde zivis?

          Comment


          • Izlaznost u 12h po Ipsosu 20,3%. Mora to vise.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Samo jako i bez straha
              Па је л' само јако или без страха

              Comment


              • Upravo sam stigao sa glasanja, jbt samo babe i dede
                Samo Jako, za drugi krug!!!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kad je Trump show bio, bilo je zanimljivije
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Јес вала било интересантно, промене расположења на сваких 10 минута, у зависности какви су резултати на Флориди

                    Comment


                    • Polako, lepo vreme i još nedelja...ljudi nisu kući. Ima vremena za glasanje...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Florida se pratila, kako Hillbotovi kradu glasove u South Beachu i ceka se Panhandle koji je u drugoj vremenskoj zoni. Meni nestaje interneta i tv-a, taman kad je Trumpo poceo momentum da dobija. Odatle je bio landslide
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ustaj vojsko! Idemo na izbore

                          Comment


                          • Ne postoje interesantniji izbori od americkih. Traju pola godine, svaki glas je bitan u 'primaries" pa onda konvencija, pa "polling" po nekoliko puta dnevno, pa skandali, pa onda luda trka do 270.


                            Ali realno los izborni sistem glasovi 2/3 populacije ne znace nista, jer su u solid blue/red states. Znaci ili da se ukine glupi elektoralni sistem i da svaki gradjanin ima glas koji jednako vredi a ne da 10ak drzava konstantno odlucuju. Ili ako vec hoce elektoralni sistem onda da bude proporcijalno kao u primaries. Videli bi kako ce odjednom da drze kampanje i u tim Solid blue, kako ce morati da pokrenu ljude, kad je borba za svaki glas. Demokrate gube 40% izbora u ovom veku na taj nacin, imaju vise glasova, a izgube. I ni da pisnu. Onog trenutka kada rednecki izgube na taj nacin, istog trenutka ce traziti opoziv sistema.

                            Comment


                            • Ima potencijala za preko 60%. Sada kreću najaktivniji sati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Па је л' само јако или без страха [emoji3]
                                Kod mene je bez straha

                                @madrid
                                Vozdovac

                                Sent from my Z3 compact <3
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X