Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Sine, pa ti nemaš ni OŠ, i to vrišti iz svakog tvog pokušaja rečenice. A i IQ ti je dosta baš ispod prosečnog.U mnogim stvarima se ne slažem sa Urošem, ali je tu ubo tvoju suštinu.
    Nadas se da imas vise skole od mene

    U pravu si, uboli ste sustinu. Takva dva coeka se retko nadju. Kombinacija Sigmunda Frojda i Nebojshe Covica. Bice ovo besana noc za tebe izgleda.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      treba dekriminalizovati marihuanu bar, ne znam šta čekamo kad će se to desiti kad tad, neizbežno je


      tako bi se oslobodilo mesta za prave kriminalce
      Tesko u neko dogledno vreme buduci da se zna kome ide prihod od nje.

      Mozda kada to trziste postane zanemarljivo, evo Italijani juce usvojili zakon o kucnom uzgajanju marihuane, ali je kod njih crno trziste trave bilo nekontrolisano za razliku od naseg.

      Comment


      • To nije tacno za psihoaktivne supstance. Niti je to toliko bitno. Ljudi koji prekrse zakon, ne idu u zatvor da bi puko odsluzili kaznu. Oni treba da se pokaju i skontaju greske i da im drzava pomogne u tome. Sto se naravno i ne desava . Rehabilitacija ne postoji. Psihologija je predivna stvar i ima toliko prostora za nove stvari i nova otkrica.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • da munli, ali opet bi država ubirala prihod, samo jebiga, legalnim tokom, ne bi mogli oni lično toliko da vajde

          inače, bilo je malo zastoja zbog afere, sad sve ponovo radi punom parom

          ja sam skoro čitao da su Rumuni dekriminalizovali

          eeeej Rumunii
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            treba dekriminalizovati marihuanu bar, ne znam šta čekamo kad će se to desiti kad tad, neizbežno je
            Kako nije legalizovano, eno bilo 4t na SNS livadi, samo sto nije legalizovano za sve vec za politicki podobne.

            Comment


            • Evo ja znam jednog nesrecnika kojeg su roditelji blesavi nagrdili. Oni nisu htjeli da ga druga djeca kvare kad je trebao da ide u skolu, pa su mu nasli privatne nastavnike i skolovali ga kod kuce... pa ga jedan od tih nastavnika zlostavljao kad je ovaj imao 10 godina. Momak je moje godiste... povucen, tih, miran.. ma ziv se ne cuje.. ali mu vidis da nije normalan. Jos pogotvo sto je on zadnjih 15 godina na raznoraznim ljekovima koje su mu doktori prepisali pa ima promjene raspolozenja.

              E sad.. ja znam da on nije normalan, ali evo momak ide na posao..radi, zivi kao i svi drugi ljudi, gleda filmove, igra video igre, ima djevojku... Posto mi je bio komsija, znao sam redovno da podjem kod njega da se napusimo i da vidim sta ima novo. Nikad mi nije ni palo na pamet da ce mozda da me ubije kad budem kod njega u stanu

              Dok ga nisam sreo prije dva ipo mjeseca na stepenicama... vidim ga zalizao kosu, obukao nekakav frak i stavio leptir masnu. Ja ga pitam dje ces to Billy a on mi kaze nidje samo do prodavnice... nego kaze gledao je Jokera pa je pod utiskom. Sve mi je bilo jasno

              Sreca moja sto sam se ja preselio jer bi mu bio medju prvima na listi sto posto Vazda se on cudno oblacio. Znao je da ofarba kosu u plavo, zeleno, ljubicasto.. nosio one cilidre sesire, pustao i uvijao brkove kao Dali.. ma sve zavisi kakav ga trip uhvati. I evo sad je pod utiskom Jokera i mogu samo zamislit sta njemu ludome na tabletama moze pasti na pamet

              E sad, on nije ni pedofil ni silovatelj ali sigurno ima potencijala da ubije nekoga jer ce tako da mu dune. Poenta moje price je da takvih kao sto je Billy blesavi ima koliko oces... samo eto sto ovaj bode oci kad ide ulicom i strci iz gomile.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Nadam se da ces dobiti cerku... pa ako i tad nastavis ovako da razmisljas slobodno izvrsi samoubistvo.
                Evo za tebe jedno pitanje, u kojoj to drzavi obicni ljudi i lovci tragaju za otmicarem i taocem. I u kojoj se to drzavi na svim medijima svaki dan objavljuju detalji potrage u toku iste. Bukvalno dajes informacije otmicaru, gde se policija nalazi i koji teren pretrazuju.
                Meni je stvarno drago sto je devojcica ziva i sto nema fizickih posledica, ali sve ovo smrdi od prvog do poslednjeg dana. Kao i ovo sto je studio b jos jutros oko pola 11 objavio informaciju da je devojcica pronadjena.

                A s obzirom na sta je sve spremna ova bagra, nista me ne bi iznenadilo.


                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Vidi Slejvare kako je usao u lik. Veruj mi da svi dodju na tacku pucanja, ali onda ti treba neko..a nekog taj jednostavno nema ili bezi u druge krajnosti. Zanima me kad smo vec kod ovog, sta Ameri rade da sprece npr ove klince sto se naoruzaju i hoce da pobiju ljude. Koje su to psihicke dileme. Neke stvari se vide, ali niko ne zeli da kaze..alo ovaj je lud uradite nesto sa njim...kontam da je bas puno ljudi pod tackom pucanja..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • I nije taj nesrecnik, drug ti je, mozda vapi za necim a niko ga ne cuje...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      pa da, ali imaš li podatak koji procenat od ukupnog broja zatvorenika čine oni koji su tu zbog psihoaktivnih supstanci? pa bilo to i proizvodnja i puštanje u promet. ako bi se to uradilo kako treba i regulisalo na pravi način, logična pretpostavka je da bi taj broj bio drastično manji. naravno, potrebno je da postoji jaka volja za to, ali i to je u ovom trenutku utopija.
                      Nemam, ali ti mogu reći da oni koji neovlašćeno proizvode, prerađuju, prodaju, nude na prodaju, kupuju, drže, prenose, posreduju u prodaji ili kupovini ili neovlašćeno na bilo koji drugi način stavljaju u promet te supstance odgovaraju krivično i to obaveznom zatvorskom kaznom, bez mogućnosti uslovne kazne. Ti osuđenici već unapred troše prilično društvenih sredstava, pošto će minimum tri godine iza rešetaka dobiti. Neovisno da li je marihuana ili heroin. Krivično delo je moralo biti postavljeno tako široko jer je bukvalno moguće dilovati drogu na milion načina. Zato je i raspon veliki.

                      Drugo delo je ovo od gore pomenuto, neovlašćeno držanje za sopstvenu upotrebu ali su oni društveno bezopasni i zatvorska kazna sledi tek ukoliko su višestruki specijalni povratnici. U praksi, često se dešava da i oni "rasturaju" drogu pa se kvalifikuje kao ovo teže delo i oni idu u zatvor.

                      Moje iskustvo govori da je u 2017. godini na teritoriji jednog od većih viših sudova u Srbiji zabeleženo 68 krivičnih predmeta za "teško" delo, u kojima su sve te osobe gonjene na kraju i osuđene. 68+ osoba sa minimum tri godine zatvorskog staža, iz jednog višeg suda. A viših sudova je 25 u zemlji. I ovde se govori samo o jednom krivičnom delu.

                      Problem je strukturalni. U Srbiji ne postoji dovoljno zatvorskih kapaciteta, postoje drugi prioriteti. Druga strana medalje kaže da onaj ko želi uzgajati (i sve ostalo od gore navedenog) jednostavno, ne želi to legalizovati, jer je usluga skuplja kada je zabranjena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kad jedete kremić odvajate li ono bijelo i jedete samo crno ili sve pomijesate.Meni se svidja kad pomijesam i masu su mi ljepse palacinke nego sa nutelom.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Kad jedete kremić odvajate li ono bijelo i jedete samo crno ili sve pomijesate.Meni se svidja kad pomijesam i masu su mi ljepse palacinke nego sa nutelom.
                          Najvise voleo stari Cipiripi. Mada sam uvek vise voleo belo
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Najvise voleo stari Cipiripi. Mada sam uvek vise voleo belo
                            Ja sam najvise volio bunga banga re kremic(Slejv ce mozda znat).U kantice je bio i kasicica mala ti dodje.
                            I volio sam onu nogicu sto stavis u neki secer pa ti pucketa pod jezikom nesto,bas davno sam to jeo.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              I nije taj nesrecnik, drug ti je, mozda vapi za necim a niko ga ne cuje...
                              Nismo drugovi, nego poznanici A cuo sam ga ja svaki dan jer sam zivio stan ispod a po cijeli dan mu dreci muzika... kamo srece da je bio tih.

                              Edit: znam bunga banga, kako ne znam

                              A Losmi, ova djeca ovamo sto oce da pucaju po skoli i tome slicno... To je zato sto su razmazena i sto ih nisu roditelji dovoljno samarali. Da su vaspitana kako treba, ne bi im palo na pamet da pucaju po skoli.
                              Last edited by powerslave; 29-12-19, 23:15.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Kad jedete kremić odvajate li ono bijelo i jedete samo crno ili sve pomijesate.Meni se svidja kad pomijesam i masu su mi ljepse palacinke nego sa nutelom.
                                Samo crno.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X