Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post

    Gostovanje od jutros: ne znam doduse gresnom Oliveru sta se desilo, ne mogu da sudim, ali ovo zlo od gdje... pa da ne lajem previse... juuujuuu pa nije ona sad postala ovakva.

    Prica od jutros: na sve to kolega 50+ koji je obozavao zenu svoju i decu, hvalisao se svaki put sta jedan drugom cine, kakva iznenadjenja, ljubav prsti, strast traje i dalje bla, bla, ...skoro bila godisnjica vodio je na neko krstarenje...ostavi sve i ode za 25ogodisnjakinjom. O jbt.

    P.S. Nisam mark ni mislila da si liberlan, ne brini. A nisi ni duhovit nesto.
    Ona je saznala kolika je cena njenog obraza..treba to ispitati kad se ovaj srusi jednog dana..

    Zivot je ziva stvar neka rade ljudi ono sto misle da ih cini srecnim...Ne mogu reci da je to normalno za moje standarde, ali svi smo mi razliciti...zivot je qrva...

    Pa nije bas ni produhovljen..nije se on jos skroz pronasao..nije duhovit, to sigurno
    Last edited by LosmiSK; 30-09-19, 14:31.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      I hvala na brizi, necu biti sama
      Originally posted by miloolja View Post
      P.S. Nisam mark ni mislila da si liberlan, ne brini. A nisi ni duhovit nesto.
      Veruj mi da ne brinem, pozeleo sam ti ono sto zelim svakome. A liberan sam taman koliko treba da ne predje u bolest.


      Sto se duhovitosti tice - slazem se, ali dajem sve od sebe, to je bitno.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Kakvi su ovi Jackhot sosevi?

        Koje inace preporucujete, a da mogu da se nadju u marketima?
        Last edited by Mr. Wolf; 30-09-19, 14:35.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Мувају се удате жене са млађима то будите сигурни. Имам и доказни материјал који бих пустио Маркану да потврди ако почну неке шабаноти форе.

          Зато и причам све ово што причам, то је тај Cougar Town.

          И о чему онда причати. Маторци јуре по мрежама клинке, маторке клинце, тоталан блуд. Какав брак који к

          Comment


          • Koliko nije dobar stav Uroša i Golda toliko nije dobar stav ovog koji se upinje "da *ebe oca u prkno" da bude "evropejac" šta god to značilo.
            Iz mog 30-ogodišnjeg bračnog iskustva (pričam o mom, mikrosvetu) žene su osobe vredne poštovanja, partnerke, majke...drže porodicu na okupu (kohezioni faktor), nesebične su u pružanju ljubavi. Kao majci su joj deca uvek No 1 (kako bi neki rekli, ako treba bubreg, daću bubreg). Svakako da stoji i ona da u svakom žitu ima kukolja ali kukolja bude sve manje gde porodica ima uticaja.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ма Урош тек напунио 24. Није ова тиква још ни изблиза зрела. Али сад је тако како је.

              Comment


              • Nisu žene ništa gore od muškaraca danas. Kako se one menjaju, tako se i mi menjamo. Problem je samo što se većina menja na gore. Većina onih pravih vrednosti i osobina pada u drugi plan.

                Nekako smo zatupeli. Da li od ovolike tehnologije ili šta već, ali postajemo roboti.

                Ljudi u vezama(brakovima) postaju drugovi, i samo drugovi. Mislim, imati drugarstvo u vezi je extra, ali ako samo to postoji, onda to ne valja. Emocija se gubi čim zaljubljenost prestane ili se umanji. Tu dolaze varanja i slične gluposti. Sporazumni brakovi zbog dece i kredita za stan i sličnih stvari.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Evo, sta bi Uros sa njom radio
                  Nista verovatno, ignorisso je, pogotovu sto nije obucena adekvatno, po starom kovu, mada ne znam koliko klasiku slusa

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Uf prijatelju...pa 24 je ono doba bludi i razvrata...onda kad udjes u 30te do 50tih..nista..deca,zena Pa ja sam do 24 izgubio 4 zuba i 4 velike ljubavi... ti ni ne mislis o zenama..idi u persun..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post

                      Pa nije bas ni produhovljen..nije se on jos skroz pronasao..nije duhovit, to sigurno
                      Losmi, konacno nesto pametno da napises. Ja volim da verujem da za mene ima vremena, ti ne znam sta ces.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ништа гадније за видети него кад се Лошми увлачи под сукњу.
                        Јесте ... хоћу ... кад ти кажеш ...

                        25.
                        То је некада био стандард.
                        Данас чим може сама лифтом кући ...

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nisu žene ništa gore od muškaraca danas. Kako se one menjaju, tako se i mi menjamo. Problem je samo što se većina menja na gore. Većina onih pravih vrednosti i osobina pada u drugi plan.

                          Nekako smo zatupeli. Da li od ovolike tehnologije ili šta već, ali postajemo roboti.

                          Ljudi u vezama(brakovima) postaju drugovi, i samo drugovi. Mislim, imati drugarstvo u vezi je extra, ali ako samo to postoji, onda to ne valja. Emocija se gubi čim zaljubljenost prestane ili se umanji. Tu dolaze varanja i slične gluposti. Sporazumni brakovi zbog dece i kredita za stan i sličnih stvari.
                          Ovose slazem,verovatno si u dugoj vezi ili si bio Mada mislim da se ne gubi emocija..vec da tek tada postanes emotivan za osobu ali izgubite sexualnost...Hbga..u zivotu je sreca ako imas i jednog druga,drug kao zivotni partner je velika stvar...nisu svi brakovi bazirani na tome....

                          Imam gro drugara koji su birali zenu samozbog izgleda..da dete bude lepo itd..to su pogresni razlozi po meni,ali po njima nisu...svi smo razliciti..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Evo, sta bi Uros sa njom radio
                            Nista verovatno, ignorisso je, pogotovu sto nije obucena adekvatno, po starom kovu, mada ne znam koliko klasiku slusa

                            Nju je Uros, kao pravi dzentlmen, prepustio Noletu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Losmi, konacno nesto pametno da napises. Ja volim da verujem da za mene ima vremena, ti ne znam sta ces.
                              Paaaa, ja sam se pronasao i proziveo bas svasta u zivotu..a imam 36 godina..sad ulazim u nesto mirnije vode, mada i dalje znam da poludim....imao sam svakveperiode zivotai mogu ti reci makoliko neko losemislio o nima,ja sam nekako ponosan na njih treba sve proci u zivotu..

                              Neznamkoliko godina imas,ali ako imas preko 30, vreme ti je da se pronadjes...da znas ko si i sta si...Urosa razumem i mlad je...ima vremena za njega..nije sve izgubljeno kao kod nekih drugih

                              Od kada zivim da mi je svaki dan bitan,zivot mi je do jaja..imam drugovadosta koji su puni loveali ne znaju da zive..da uzivaju uz ivotu a tu ne mislim samo na metijalne stvari....vec bogatsvo zivota ..ono sto ti zivot daje...meni takvi ljudi nisu jasni...

                              Itd....bio sma i ja nekaduplasen..u strahu sta donosi sutra,ali sam to prosao... i sad se kao i pre kvalitetnije zahebavamali nemam taj teret sta sutradonosi..zato sto me boli qrac...

                              Drug rinto i zaradiolovu i umesto da uziva..on kupio neki stan...kao sigurnost...i sad opet rinta..on i zena...za mene su to budale...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ovose slazem,verovatno si u dugoj vezi ili si bio Mada mislim da se ne gubi emocija..vec da tek tada postanes emotivan za osobu ali izgubite sexualnost...Hbga..u zivotu je sreca ako imas i jednog druga,drug kao zivotni partner je velika stvar...nisu svi brakovi bazirani na tome....

                                Imam gro drugara koji su birali zenu samozbog izgleda..da dete bude lepo itd..to su pogresni razlozi po meni,ali po njima nisu...svi smo razliciti..
                                Naravno, svi smo različiti i različite stvari nas čine srećnima.

                                Možda sam se pogrešno izrazio. Ne gubimo emociju. Imaš ti osećanja prema osobi, ali slična osećanja kao prema najboljem drugu. Drugarska ljubav. Problem nastaje ako ti želiš onu iskru koju si osetio na početku veze. To se gubi. Ali veliki udeo u tome ima i naša lenjost i neka komforna zona u koju upadneš, a nisi ni svestan.

                                Drug kao životni partner je već i strah od samoće, ulazak u određene godine gde se ljudi plaše šta će ostaviti iza sebe.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X