Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko su u tim situacijama zene krive, toliko su i muskarci
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • A ne, to mark jedva ceka da mi "doskoci", nije prvi put
      I hvala na brizi, necu biti sama
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Има ли један пост где не понижаваш некога и нечије мишљење? Јеси ли ти нормалан?

        Има наравно добрих девојака али само оне које су васпитане по старом принципу. Има много жена које су подигле мушкарце и направиле им бизнис али то је све стари ков. Поштене, честите домаћице и мајке, које знају своје место у породици.

        Главни проблем је што таквих девојака је све мање и што не изгледају ништа специјално углавном. И сад пошто нећу да се женим контакта са њима немам.
        Last edited by Cassius Clay; 30-09-19, 14:04.

        Comment


        • Ne znam šta sam ja loše napisao. Na početku sam se naravno našalio na Oljinu konstataciju kako su muškarci glupi (ne znam da li se ona šalila ).

          Posle sam pričao o feministkinjama, i iza toga stojim. Naravno da ne generalizujem sve žene, medjutim za neke stvari se stvarno preteruje, toliko da je to bolest.

          edit: Izvini Olja što na tvoju konstataciju da su muškarci glupi nisam rekao "tako jeee!!" - nisam toliko liberalan.
          Last edited by mark !t zer0; 30-09-19, 14:08.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Zazalicu, ali koji je to stari princip?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Уроше, мислим да ниси баш балавац као Лошми који га и даље баца на ону са клипа, али ипак ако може одговор на питање, колико си дуго у браку и колико деце имаш?

              Comment


              • Мушкарци су најглупља створења није погрешила. Данашњи. Вишак естрогена или шта ли, 80% другара жене им командују. То је тај страх да ће остати сами јер су се жене мало еманциповале, и онда та мушка сервилност, ја то не видео. Најјаднија бића на свету.

                Ја могу жену да разумем да се заљубила, али када чујем од друга одмах трчим у вц да повраћам. Мушкарци су тотално пали и нису дорасли задатку зато и има доста неуспелих бракова и свега. Килави су много.

                Ком браку тек напунио 24 године. Ја причам о овоме што гледам око себе. Моја жена ће сигурно бити нормална особа.

                Стари принцип је међусобно поштовање. Ја када видим како се старији њуди у браку поштују, то је прелепо. Ове генерације од 70их па надаље, увек неко некога понижава, такмичења, варања. Једноставно људи полудели.
                Last edited by Cassius Clay; 30-09-19, 14:11.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Zazalicu, ali koji je to stari princip?
                  Стара добра времена кад су се жене третирале како је заповеђено.
                  Ако поглед није довољан, онда преко лабрње.

                  Аххх .... лепи дани кад је мушко био газда у кући.

                  Ево зна Урке из исуства, сад ће он да нам појасни.

                  Лошми је недавно престао да сиса, па није одговарајући саговорник.
                  Мада зна.

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Има ли један пост где не понижаваш некога и нечије мишљење? Јеси ли ти нормалан?

                    Има наравно добрих девојака али само оне које су васпитане по старом принципу. Има много жена које су подигле мушкарце и направиле им бизнис али то је све стари ков. Поштене, честите домаћице и мајке, које знају своје место у породици.

                    Главни проблем је што таквих девојака је све мање и што не изгледају ништа специјално углавном. И сад пошто нећу да се женим контакта са њима немам.
                    Tvoji odgovori su poprilicno sirovi. I sad posto neces da se zenis nemas kontakta sa njima...Mislim, procitas li ti sta napises?

                    Stvarno te ne ponizavam...Golden sam sebe ponizava i njegovo je misljenje je svakako nebitno, da li sam normalan,pa morao bih se vratiti na powerslave post...Ako si ti normalan,onda sam ja lud, pa kako se uzme...mi smo neka granica..crno ili belo...

                    Goldastvarno ne ponizavam..da je normalan rad foruma, takvi sovinisti bi bili izbaceni ili bar na marginama..kao u svakom normalanom drustvu..ti mislis da je slucajno sto se takvi bolesnici ne mogu naci na bilo kakvom normalnom kanalu i ne rade nigde gde bi mogli da prenose svoje ''znanje''

                    Pokusali su saonim pod mac bato...lik se prodao brzo i cao..tako zavrsava svaka pricaoproduhovljenim srboslavima..

                    Najgluplja recenica je i stvarno mislim da je idiot..ko kaze: Ja sam veci Srbin od tebe ili on je veci Srbin od onog itd...sa takvima se sprdamo u RL i to je jednostavno tako..

                    vucic je takav ( bio ) morao je da se promeni i da seni kao pseto...da bi dobio nesto...postote njegove bolesne dosetke 100 za 1ili tako nesto..niko ne hebe pet posto..i tu nemas sta da trazis u normalnom svet

                    Danas sam bas pricao samomkomkoji zivi u Moskvi i ide tamo,kulturan momak, nema mrznje..postuje i prica normalno..takvim ljudima se treba okrenuti..a ne da budes idiot da se sprdaju ljudi sa tobom po forumu i u RL...da te gledaju kao nestomaligno i bolesno za drustvo..
                    Last edited by LosmiSK; 30-09-19, 14:15.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Не знам из личног искуства али сам слушао како је било. Немам искуства ни са хероином да бих знао да не ваља. Није уопште ствар о тучи и дрндању на жени, него су мушкарци били вредни и радили а нису висили по форумима, кладионицама, утакмицама, те су имали поштовање жена, а жене мушкараца јер су радиле лавовски део посла кући од васпитања деце преко бриге о кући.

                      Чим су се наметнуле неке Секс и град вредности отишло је у другом смеру. Знаш и сам, не правим се ја паметан већ је то опште место.

                      Comment


                      • Zene su nesto najlepse sto postoji na svetu...treba ih tretirati kao zene,kao dame i nece biti problema

                        Uzajmno postovanje ce uvek biti tu,mi kao jaci pol moramo da budemo tas na vagi koji ce to drzati pod kontrolom...

                        Zene i Muskarci su Jing i Jang..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Cuj Sex i Grad...papo tebi bi zena trebala samo dakuva i cisti...a ti da kad dodjes sa posla da ti poduva fruli i opere noge.. hahhaha
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Лошми имаш нека шизофрена цепања или на тастатури или у глави.
                            Види среди то.

                            На твој списак бих додао и мењање канала кад се поквари даљински.

                            Comment


                            • Naravno da nisam generalizovala, nikada to ne radim, niti mislila na sve muskarce i cak ni te koje drma kriza srednjih godina, tj klimaks ali ti su najgori.
                              Sve ostavljaju i cao... odeeee u...

                              Gostovanje od jutros: ne znam doduse gresnom Oliveru sta se desilo, ne mogu da sudim, ali ovo zlo od gdje... pa da ne lajem previse... juuujuuu pa nije ona sad postala ovakva.

                              Prica od jutros: na sve to kolega 50+ koji je obozavao zenu svoju i decu, hvalisao se svaki put sta jedan drugom cine, kakva iznenadjenja, ljubav prsti, strast traje i dalje bla, bla, ...skoro bila godisnjica vodio je na neko krstarenje...ostavi sve i ode za 25ogodisnjakinjom. O jbt.

                              P.S. Nisam mark ni mislila da si liberlan, ne brini. A nisi ni duhovit nesto.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ajde jos 100 upisa i nabices hiljadarku kako je postao aktivan zbog mene

                                Vec sam danas obavio dosta toga kvalitetnog, bas ...i prvi put sam npr probao jaja sa lososom i nije mi se svidelo...da budem iskren skroz...primetio sam da uopste ne jedem ravnomerno...ali posle dosta vremena i gripa sam danas bio na bazenu i otplivao neki 1.5km maximum mislim,nisam teo vise...

                                Svakako Klarku da prihvatam tvoju sugestiju, uspostavili smo neki odnos..nadam se da ces biti sve aktivniji..nemoj sad da odes
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X