Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indigo, je l' su ovo danas testirali novi update koda?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Vojvodina je samo obrazovanija, urbanija i bogatija od ostatka drzave i mimo Bg-a.

      I to je tako Urose..mi vec imamo evropske vrednosti ali vi nas kocite+ bosnia sto nas naselila..i povukla blize vama nego Evropi.
      Дај па идите. Ми нисмо навикли на луксуз Мошорина, Футога где мутиш девојке на кока коли и помфриту.

      Мало клошарски Кустурици на Кустендорф дође маса људи, струје Кинези по крају као луди, изгоре нам AirBnB i booking, сваки дан нова зграда ниче на Златибору, ту нам је Голд Гондола, дупло већа од Бг, ту је доле испод Златар, сви земљопоседници из нехата.

      Дођи и види и упореди, вас бре горе Миле Јерковић по Банату држи у дужничком ропству, само ви путујте пријатељи. Имају куће да се купе за парче леба.

      И највише се курче Војводином Босанци и Црногорци који живе горе јер мисле да неко Војводину перципира као напредну. То је мит друже мој.

      Пре бих се спојио са Требињем, Вишеградом и Пљевљима него са Суботицом и Сентом. Немам додира са вама нити ме занимате.

      Искрено гледамо на вас као на неке сељане. Ми јесмо комплексаши и сељачине али ви сте за нас румени сељани.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Дај па идите. Ми нисмо навикли на луксуз Мошорина, Футога где мутиш девојке на кока коли и помфриту.

        Мало клошарски Кустурици на Кустендорф дође маса људи, струје Кинези по крају као луди, изгоре нам AirBnB i booking, сваки дан нова зграда ниче на Златибору, ту нам је Голд Гондола, дупло већа од Бг, ту је доле испод Златар, сви земљопоседници из нехата.

        Дођи и види и упореди, вас бре горе Миле Јерковић по Банату држи у дужничком ропству, само ви путујте пријатељи. Имају куће да се купе за парче леба.

        И највише се курче Војводином Босанци и Црногорци који живе горе јер мисле да неко Војводину перципира као напредну. То је мит друже мој.

        Пре бих се спојио са Требињем, Вишеградом и Пљевљима него са Суботицом и Сентом. Немам додира са вама нити ме занимате.

        Искрено гледамо на вас као на неке сељане. Ми јесмо комплексаши и сељачине али ви сте за нас румени сељани.
        Na zalost svaka nova kuca tu planinu cini ruznijom.

        Comment


        • Гоку ми грешимо. Пусти њих да серу Бог их гледа, боље да гледамо шта ми радимо. Не приличи нам да се спуштамо на тај ниво злобе и пакости, запрљаше нас човече.

          Тек ће да се гради а СНС да сиса курац јер Стамат има 65%. Џабе им оне инспекције што шаљу и џаба Зорани све.

          Нек пошаљу горе џипове без таблица. То могу по Инђији и неким селендрама.

          https://www.blic.rs/vesti/hronika/zl...-droge/thyr00y

          Уживам у свакој новој згради коју видим, бај бај Војводино и СНС-у
          Last edited by Cassius Clay; 26-09-19, 22:09.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Indigo, je l' su ovo danas testirali novi update koda?
            Odradjen je update, kao sto vidis nije sve ispalo kako treba.

            Meni trenutno baguje perceptivno culo, nisam siguran kako da se nosim sa spoznajom da sam rumeni seljanin.

            Virus ugradjen duboko u moj kod mi nalaze boot loop dok ne otklonim i ne olesim od batina lika koji je kodiran na japanskim slovima.

            Nadam se da ce debugger otkloniti taj poriv
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • https://www.goldgondola.rs/2019/01/2...od-beogradske/

              Comment


              • Urose ako ovako nastavis, dogodine mi Vojvodjani ulazimo u Uzice na fijakerima.

                Vojvodina do Prijepolja preko Uzica
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Чувај се ти другар мој Орбана. Не брини ти за нас. Нећемо ми ниђе. Док постоји Србије ми ћемо бити у њој. Тако је вазда и било и биће.

                  Comment


                  • Auu, evo sad procitah da je umro Žak Širak.. Bio je dobar politicar i jos bolji covjek.. ljudina! R.I.P

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Гоку ми грешимо. Пусти њих да серу Бог их гледа, боље да гледамо шта ми радимо. Не приличи нам да се спуштамо на тај ниво злобе и пакости, запрљаше нас човече.

                      Тек ће да се гради а СНС да сиса курац јер Стамат има 65%. Џабе им оне инспекције што шаљу и џаба Зорани све.

                      Нек пошаљу горе џипове без таблица. То могу по Инђији и неким селендрама.

                      https://www.blic.rs/vesti/hronika/zl...-droge/thyr00y

                      Уживам у свакој новој згради коју видим, бај бај Војводино и СНС-у
                      To su prave srpske vrednosti, nekrsteno belo!

                      Comment


                      • Dve krmace na prodaju 😍😍
                        #руменисељанин
                        #rumeniseljanin
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Шта да се ради

                          Da sa ugostiteljstva pređemo na turizam. Kakav je bio Boško Radonjić, prijatelj i vojnik Džona Gotija, u ulozi tvog ekskluzivnog turističkog vodiča po Njujorku?

                          Da, bio je to zanimljiv susret tamo negde osamdesetih godina u Njujorku. Pojavi se slikar Lale Đurić, upozna nas sa Boškom Radonjićem, i pridružimo im se, Predrag Matvejević, Vasko Popa i ja, u šetnju Njujorkom. Počne Boško nešto da priča o garažama u Dvanaestoj aveniji, a mi se svi pogledamo značajno i s razumevanjem, kao i mi znamo da poslove s garažama u tom delu Menhetna tradicionalno drži mafija. U stvari, ne sećam se mnogo o čemu smo pričali, više pamtim neke scene. Recimo, Lale i ja malo odmaknemo od grupe kojoj Boško diktira spori i dostojanstveni tempo, onda se okrenemo i Lale kaže: „Pogledaj ovog Boška kako hoda kao da je ceo Njujork njegov“. I zaista, Boško definitivno dominira Petom avenijom, slično nekim kadrovima iz Kopolinog „Kuma“. Uostalom, nije se slučajno o Bošku govorilo kao o prvom Srbinu na čelu irske mafije i velikom prijatelju Džona Gotija, poslednjeg dona "Koza Nostre" u Americi. Posle Boško hoće da nas vodi na ručak, pa pravo u ekskluzivni klub zatvorenog tipa Demokratske partije. Mi kažemo: “Ali, Boško, ovde ne može da se uđe bez specijalne propusnice”. On, međutim, kao Vito Korleone, ćuti, mi za njim, i uđosmo dočekani klanjanjem osoblja. Kad smo se rastali, sećam se neke atmosfere važnosti, otprilike mi kao izašli iz svojih radnih soba i videli koliko je život raznovrstan.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Гоку ми грешимо. Пусти њих да серу Бог их гледа, боље да гледамо шта ми радимо. Не приличи нам да се спуштамо на тај ниво злобе и пакости, запрљаше нас човече.
                            Tako će i biti.
                            Last edited by goku; 26-09-19, 22:49.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Гоку ми грешимо. Пусти њих да серу Бог их гледа, боље да гледамо шта ми радимо. Не приличи нам да се спуштамо на тај ниво злобе и пакости, запрљаше нас човече.
                              Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Da sa ugostiteljstva pređemo na turizam. Kakav je bio Boško Radonjić, prijatelj i vojnik Džona Gotija, u ulozi tvog ekskluzivnog turističkog vodiča po Njujorku?
                              U jednoj recenici se poziva na Boga u narednoj se velicaju vodje narko klanova. Znaci studira se Bogoslovija

                              Comment


                              • Iako je ovo prvenstveno sportski forum postoje teme koje sluze i za druge stvari, tako je na primer pricaonica osmisljena da bude tu za svakodnavna piskaranja o svemu i svacemu a ne samo i iskljucivo o politici, cak sta vise te teme su zabranjene ali u nekim normalnim dozama se tolerisu ali ovde se uveliko preteruje. Isto tako imajte na umu da ovo nije forum samo za clanove iz Srbije i da mnoge tema ko je veci Srbin ne interesuje i generalno joj nije mesto na ovom forumu, verujem da ima dosta foruma gde se o tim stvarima moze pisati pa slobodno nastavite tamo. Da dodam i to da je na ovom delu foruma uvek bio dopusten nesto slobodniji stil pisanja ali to ne znaci da je ova tema poligon za licne obracune koji neretko zavrsavaju licnim uvredama, sa tim na umu nadam se da nastavljate u nekom drugom tonu i bez ovih "teskih" tema kojima nije mesto na sportskom forumu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X