Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne shvataš.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Naravno da se tebi obraća.

      Da li ti shvataš razliku između zvaničnog stava države i pojedinačnih bolesnika?

      Šta ima vlada da objavljuje, imamo crnu hroniku.

      Naša vlada koliko god da je izdajnička, ne mogu da zamislim da ovako nešto uradi.
      Odlicno, sad nadj orignialan dokument sa tim sto si napisao, na nemackom jeziku molim te.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Jel si se meni obratio?

        Naravno da ne skupljam, pitas gugl i sve ti izadje. Covek pokazuje "zvanicni" dokument nemacke vlade i to je ok. Nasa vlada nema muda da kaze da takvih gadosti ima i kod nas pa je verovatno uredu da mu se pokaze da je to na zalost uobicajna pojava i kod nas.

        Poena je u tome da se u razvijenim zemljama ovakve stvari objavljuju i osudjuju, kod nas se takve gadosti stavljaju pod tepih pa prost covek i ne zna gde zivi.

        A tebi ako mojii postovi nisu po volji imas opciju blokiraj korisnika, hvala.
        Ti ne razumeš da postoji razlika između izopačenih pojedinaca koji se skaredno ponašaju i izopačenih institucija koje skarednost preporučuju?
        Sve su to bolesnici i potrebna im je hospitalizacija a ne da se reklamiraju. Nisam puritanac ali negde se granica mora postaviti.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Odlicno, sad nadj orignialan dokument sa tim sto si napisao, na nemackom jeziku molim te.
          Stani, ti koji si za dva minuta izbacio deset gadosti koje su počinili ljudi u Srbiji, što je očigledno da skupljaš takve stvari kao veliki mrzitelj svoje zemlje i svog naroda da bi mogao da mašeš sa time po potrebi, tražiš od mene originalan dokument na nemačkom jeziku?

          Odgovor je, boli me kurac da ti ga tražim.

          Comment


          • To sto nemas kapacitet da napises 3 recenice za 20 minuta nije moj problem.

            Jel sad treba da kazes 10 oce nas za oprost?

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Jel sad treba da kazes 10 oce nas za oprost?
              Jel ti sad skrećeš temu?

              Comment


              • Nema potrebe da skrecem nego me zanima kako resavas bol u polnom organu, posto je veterniraska ordinacija ocigledno zatvorena cim se ovde zalis.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Nema potrebe da skrecem nego me zanima kako resavas bol u polnom organu, posto je veterniraska ordinacija ocigledno zatvorena cim se ovde zalis.
                  Bol u polnom organu prođe kad se udaljim od likova poput tebe.
                  Last edited by goku; 26-09-19, 19:39.

                  Comment


                  • Majka priroda se bas "gadno" poigrala sa tobom...

                    Totalno je neshvatljivo da se nesto slicno moze procitati na ovom 4umu[emoji42]

                    Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Naravno da se tebi obraća.

                      Da li ti shvataš razliku između zvaničnog stava države i pojedinačnih bolesnika?

                      Šta ima vlada da objavljuje, imamo crnu hroniku.

                      Naša vlada koliko god da je izdajnička, ne mogu da zamislim da ovako nešto uradi.
                      Mislio je i na tebe. Druze,potrazi neku pomoc, nisi ti bas cist. Ti govoris da ljudi hoce da daju vezu tkr izmedju oca i detete,da li si ti jbte normalan...haha..strasno..Nisi ti iz NS stvarno se nadam...

                      Ajde onaj supermen...od njega bi ocekivao slicne gadosti, ali ti...uzas..pokusaj da mi se ne obracas..nema sta da pisem sa takvim ljudima..ovo ti pisem da znas....sacuvaj me Boze..

                      Insinuacije jos,..da se licno pitam, ne bi vi obitavali na sportskim forumima..
                      Last edited by LosmiSK; 26-09-19, 19:01.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ali šta je zanimljivo?

                        Da niko od ovih prozapadnjaka nije osudio to što je nemačka vlada uradila, nego je osudio mene koji sam to ovde preneo.

                        Ozbiljna količina bolesti se ovde sakupila.

                        Comment


                        • Ja sam napisao da je to gadost, ali jos uvek ne znamo da je to zvanican dokument nemacke vlade. Sve sto znamo je da je to clanak iz poljskih novina, zar ne? Sta treba da se napise da bi tvoja visost bila zadovoljna osudom?

                          Tebi je ocigledno hobi pronalazenje losih stvari vezanih za zapadne zemlje i EU, i kad nadjes nesto srecan si mesec dana. Ne razumem tvoju potrebu da pokazujes ljudima koliko je lose na drugom mestu kad svi znamo da je Srbija trenutno jedna od najgorih zemalja za zivot kako god da poredjas prioritet tako je.
                          Last edited by belgrade_owl; 26-09-19, 19:28.

                          Comment


                          • To verovatno da se ne bi pričalo o vršnjačkom nasilju koje je uzelo maha u Srbiji poslednjih desetak godina.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Mislio je i na tebe. Druze,potrazi neku pomoc, nisi ti bas cist. Ti govoris da ljudi hoce da daju vezu tkr izmedju oca i detete,da li si ti jbte normalan...haha..strasno..Nisi ti iz NS stvarno se nadam...

                              Ajde onaj supermen...od njega bi ocekivao slicne gadosti, ali ti...uzas..pokusaj da mi se ne obracas..nema sta da pisem sa takvim ljudima..ovo ti pisem da znas....sacuvaj me Boze..

                              Insinuacije jos,..da se licno pitam, ne bi vi obitavali na sportskim forumima..
                              Da li si ti svestan nesrećniče da će ti ovo doći i u tvoju zemlju ako uđemo u EU?

                              Evo 2022. Bg je centar evropskog prajda, a još ni nismo u EU.

                              Ovo nije popularno što sam uradio, znam da nije bilo prijatno čitati takve stvari, ali osećam potrebu da pokažem ka kakvom moralnom sunovratu srljamo, srljajući u EU.

                              Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Ja sam napisao da je to gadost, ali jos uvek ne znamo da je to zvanican dokument nemacke vlade. Sve sto znamo je da je to clanak iz poljskih novina, zar ne? Sta treba da se napisa da bi tvoja visost bila zadovoljna osudom?
                              Sad sam video da me šalješ kod veterinara, hvala ti na tome.

                              Da li ti stvarno misliš da su jedne ugledne poljske novine i ugledna poljska novinarka lažirali i izmislili taj tekst?

                              Ako to stvarno misliš, onda ja ne znam šta da mislim.

                              Originally posted by dekkard View Post
                              To verovatno da se ne bi pričalo o vršnjačkom nasilju koje je uzelo maha u Srbiji poslednjih desetak godina.
                              Mašiš temu. Vršnjačko nasilje je samo posledica toga što smo toliko moralno posrnuli odbacujući naše tradicionalne vrednosti, prihvatajući tuđe.

                              Odakle je došao Veliki brat i ostala govna od rijalitija? Jesmo to mi smislili ili je došlo sa zapada? Gde su klinci videli takve obrasce ponašanja?
                              Last edited by goku; 26-09-19, 19:31.

                              Comment


                              • Tamo nema punih buseva sa sendvicarima

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X