Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači ako je reprodukcija nemoguća dve osobe ne treba da budu zajedno?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Жено Божија, знаш ли ти шта значи законски легитимитет? Овако као имдивидуе нека буду и петорица заједно са три транса, не занима ме. Не интересује ме види ли то неко, мени не би сметало, само сам против геј бракова, промоције и усвајања деце.

      Да ли ће Пера и Лаза бити у вези заболе ме дупе искрено, све да их видим да се жвале на сред улице.
      Last edited by Cassius Clay; 09-09-19, 17:45.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post

        Ниједсн мушкарац није никада направио другом дете ни жена жени.
        Jos uvijek, ali bice.
        sigpic

        Comment


        • Е кад буде нек им је са срећом, доносим ја шапањнац. До тад не мере знак једнакости јер није једнако.

          Реално, тад би имали иста права. Али мора мушкарац да буде трудан и да га боли исто као жену. Пошто мушкарци не могу тај бол да издрже природа је задала неизбрисиве границе.
          Last edited by Cassius Clay; 09-09-19, 17:47.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Жено Божија, знаш ли ти шта значи законски легитимитет? Овако као имдивидуе нека буду и петорица заједно са три транса, не занима ме. Не интересује ме види ли то неко, мени не би сметало, само сам против геј бракова, промоције и усвајања деце.

            Да ли ће Пера и Лаза бити у вези заболе ме дупе искрено, све да их видим да се жвале на сред улице.
            Ne znam čemu tolika doza homofobije kod tebe.
            Postoji teorija o tome, ali bolje da ne objašnjavam, imaš sve na netu.

            I nisi mi odgovorio na pitanje.

            Pričaš o zakonskom legitimitetu, pa kako je onda legitimno da u braku budu muškarac i žena bez dece?! Pošto celu teoriju zasnivaš na pukoj reprodukciji...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Знаш ли шта је хомофобија? Да ја када видим хомосексуалца да га омаловажавам и то. Ја то ме радим. А чињенице не лажу, они не могу да се репродукују.

              Мушкарац и жена имају потенцијал за то, хомосексуалци не. Нормалност се одееђује када би цео свет постао појава која се посматра.

              Али када већ лупамо етикете, пошто си ти за тај свет, и ту не би било репродукције и нестало би човечанство, ти си онда човекомрзац.

              Comment


              • Uroše oš mlad izginuti ne kači se sa Marom.
                Nemoj poslije reći da te nisam upozorio i plakati po forumu

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Знаш ли шта је хомофобија? Да ја када видим хомосексуалца да га омаловажавам и то. Ја то ме радим. А чињенице не лажу, они не могу да се репродукују.

                  Мушкарац и жена имају потенцијал за то, хомосексуалци не. Нормалност се одееђује када би цео свет постао појава која се посматра.

                  Али када већ лупамо етикете, пошто си ти за тај свет, и ту не би било репродукције и нестало би човечанство, ти си онда човекомрзац.
                  Pa u svakom postu omalovažavaš te ljude...

                  I dalje ne dobih odgovor na pitanje da ukoliko je reprodukcija nemoguća iz ovog ili onog razloga, da li te dve osobe treba da budu zajedno?

                  Da li muško-ženski brak treba da se razvede i da onda onaj koji može da se reprodukuje traži drugog partnera za to?
                  I čuj Boga ti teoriju da trebaju da imaju ljubavnike sa strane ali i strejt brak...to je kao fer prema bračnom partneru, da živi u zabludi?
                  Znači za tebe je normalno varanje ali nije normalna gej veza?!
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ма Мара је жешћи конформиста. Боли њу уво да ме саслуша. Она је научила јавни дискурс који је задат, и уљези који говоре другачије се етикетирају.

                    Па имаш речи као фашиста, расиста, хомофоб и остала кењања.

                    Када им објасниш, да пошто је хомосексуалност први пут озваничена и изједначена, да пошто је нормална да ће можда за 150 година бити већина света хомосексуалци и то кочи репродукцију у смањује популацију, они кажу вређање.

                    Не може бити једнако и то није вређање. Вређање би било да се ја не дружим са некиђ јер је геј, да је изопштен из друштва, да хоћу да га бијем због тога.

                    Него Марија има предрасуде о мени. Гејеви које сам упознао бољи су људи од многих стрејт људи. Не желим ја тим људима зло нити му браним да има дечка, али сам против да има мужа и дете. Толико.

                    Или ме зајебаваш или се правиш луда. Мушкарац и жена имају потенцијал. То хоће ли имати или не је избор али друштво опстаје. Мушкарац и мушкарац нееемају тај потенцијал и друштво сигурно нестаје.
                    Last edited by Cassius Clay; 09-09-19, 18:06.

                    Comment


                    • Urose, ti si definicija homofoba.

                      Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Хајде читајте шта пишем. Бојана ја не негирам да су постојали и кажем, али нису били законски легитимисани никада. Што не значи да их трба не знам тући и да не могу да буду са партнером.

                      Ја не причам да ће сви постати.

                      Причам како се проверава је ли нешто нормално или не? Замисли се да је цео свет такав. И сад, жене су искључиво са женама а мушкарци са мушкарцима. Нико од гејева не жели да спава са женом. Па тако ни овде цео свет остао без репродукције.

                      Најбоље се може илустровати на праисторијском примеру и заједници од 10 жена и 10 мушкараца лупам.

                      И сад њих 10 сви кажу нормално је бити геј. Жене исто. Репродукције нигде. Племе изумире.

                      Није ли тако? То што неће сви постати, не значи да треба давати легитимитет законски и изједначавати са браком мушкарца и жене јер не могу да имају плод љубави.

                      Не не могу као што мој стриц не може јер није способан и представља изузетак, већ су правило. Ниједсн мушкарац није никада направио другом дете ни жена жени.

                      Промоција нечега што смањује наталитет је промовиција деструкције.

                      Било их је од када постоји човечанство, само су имали брак и потомке, а љубавнике са стране.
                      A ovo se nikad nece desiti, jednostavno je nemoguce, ali ce odredjen procenat uvek biti i uvek je bio.

                      I lepo te je Mara pitala, da li to znaci da parovi koji ne mogu da dobiju decu treba da se razvedu?
                      I da li bi tebi bilo lakse da nadjes zenu koja je sa tobom samo da bi joj napravio dete, a ona sa druge strane ima neku, posto je to teorija koju ti zastupas.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Jesam ja zaostao, cccccc - nemam takvih prijatelja a ni poznanika, sramota me reći ali tako je

                        Comment


                        • I dalje ću insistirati na odgovoru na pitanje koje sam ti postavila sve dok taj odgovor ne dobijem...i hoću isključivo DA ili NE...

                          Ukoliko je reprodukcija nemoguća iz ovog ili onog razloga, da li dve osobe treba ili ne treba da budu zajedno?

                          Osim toga izgleda da ne znaš elementarnu biologiju.

                          Znaš imam jednog poznanika koji je gej i koji je dobio dete sa najboljom prijateljicom pomoću MTO, tako da ti teorija u startu pada u vodu.

                          Kažeš ne mogu dve žene da dobiju dete...pa kako su ga dobile premijerka i njena partnerka?
                          Last edited by Marija81; 09-09-19, 18:10.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Дете са најбољом пријатељицом? И како ће детету да објасни ко му је мама и што нису заједно? А од друге деце јесу?

                            Comment


                            • Prirodnim putem nisu sigurno

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Дете са најбољом пријатељицом? И како ће детету да објасни ко му је мама и што нису заједно? А од друге деце јесу?


                                A kako oni koji su razvedeni objasne?! I da, njegovo dete odlično zna mamu...

                                Uroše stvarno preteruješ...
                                I nikada nemoj pitanjem da odgovaraš na pitanje. Nepristojno je u najmanju ruku.

                                Aleksoni mnogi strejt parovi nisu dobili decu tim "prirodnim putem" ali hoću da mi on objasni
                                Last edited by Marija81; 09-09-19, 18:19.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X