Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam dosta prijatelja homeseksualaca i nemam nista protiv njih. Cak sam sad bio na moru sa devojkom i jednim homoseksualcem. Ne bi verovali kako su ga odmeravali krmanjonci iz Cro i Bih..Jos sam kontao da ce nas neko odvaliti zbog njega, posto ima vojvodjanski glasic devojcice..a ono da je hteo, imao bi vise sexa od mene na moru i ako sam ja bio sa zenom a on sam )

    Da nisam videe,ne bih verovao.. )
    Last edited by LosmiSK; 08-09-19, 18:23.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Stani ne mogu da pohvatam? Kakvog bre sexa sa tvojom zenom ako je gay? Ili mislis sa drugim zenama?
      Konstrukcija recenice daje drugaciji smisao.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Stani ne mogu da pohvatam? Kakvog bre sexa sa tvojom zenom ako je gay? Ili mislis sa drugim zenama?
        Konstrukcija recenice daje drugaciji smisao.
        Popravio sam, ali su ga ladno muvali neki brdjani.. nisam verovao tj dva tacnije, ali opet previse
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Свака част. Кога је више било, полицајаца у цивилу или учесника?

          За 20 година се надам да ће бити и парада општења са животињама. Ваљда је то следећи стадијум развоја. Јер је плод истополне љубави и човека и животиње исти - ништа.

          Када се посматрају такве појаве у филозофском смислу посматрају се у идеалтипским примерима - треба замислити да овај свет цео у овом тренутку заволи искључиво исти пол. Резултат тога је крај човечанства.

          А ко планира да неким медицинским инжињерингом то мења, тај се пркоси природи и Богу, планети, апсолуту, исто као и овај што пали шуме. Јер промовише деструкцију.

          Опет с друге стране, осудити те људе је глупо. Тући их је још глупље. Није хришћански. Ми не знамо како се они осећају, али сигурно их не треба тапшати по рамену у смислу легитимисати њихов однос. Немају право на нешто што биолошки у теорији не могу да направе а то су деца.

          Ко мало познаје ствари зна да се ради о чистом сатанизму и да подршку добијају јер су добар разбијач породице.

          Ти људи опет кажем нису криви, требају да живе у миру као индивидуе јер доста њих су добри људи овако, и не штете друштву све док се не представе као легитимни.

          Мој став. Шта ви мислите? Вређања без.
          2 hiljade ljudi, za konzervativnu sredinu poput BiH solidno.

          Ljudi se bore za svoja prava, ko sam da im određujem da li mogu nešto da rade što se njih tiče. Paradiraju gradom, ne ulaze u stanove i zaskaču ukućane.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Свака част. Кога је више било, полицајаца у цивилу или учесника?

            За 20 година се надам да ће бити и парада општења са животињама. Ваљда је то следећи стадијум развоја. Јер је плод истополне љубави и човека и животиње исти - ништа.

            Када се посматрају такве појаве у филозофском смислу посматрају се у идеалтипским примерима - треба замислити да овај свет цео у овом тренутку заволи искључиво исти пол. Резултат тога је крај човечанства.

            А ко планира да неким медицинским инжињерингом то мења, тај се пркоси природи и Богу, планети, апсолуту, исто као и овај што пали шуме. Јер промовише деструкцију.

            Опет с друге стране, осудити те људе је глупо. Тући их је још глупље. Није хришћански. Ми не знамо како се они осећају, али сигурно их не треба тапшати по рамену у смислу легитимисати њихов однос. Немају право на нешто што биолошки у теорији не могу да направе а то су деца.

            Ко мало познаје ствари зна да се ради о чистом сатанизму и да подршку добијају јер су добар разбијач породице.

            Ти људи опет кажем нису криви, требају да живе у миру као индивидуе јер доста њих су добри људи овако, и не штете друштву све док се не представе као легитимни.

            Мој став. Шта ви мислите? Вређања без.
            A ti u ovom postu izvredjas sve, i pripadnike LGBT kao i ljude koji nemaju nista protiv njih ili ih mozda cak i podrzavaju.
            Ovaj post je za ban, cist ban kao suza.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bojana samo mali dodatak LGBTQ...jer postoje i ljudi iz te "Q" kategorije- koji još ispituju gde pripadaju...
              Uroše moj stav je da gledam čoveka kao čoveka...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Како могу да вређам чињеницом да сада сви мушкарци овог света постану хомосексуалци, не би било репродукције и човечанство би нестало? То је чињеница.

                И ја их индивидуално гледам као људе и кажем не сметају ми уопште, али ако кажемо да је нешто нормално, онда то значи да и да сви будемо хомосексуалци, цео свет, није ненормално.

                Али то би, без медицинских уплитања, значило смрт човека. Једно је антички модел узорног грађанина који упражњава секс са мушкарцима у слободно време, а друго је да то буде легитимно.

                Шта значи легитимно? Брак, промоција и усвајање деце. Ја нисам за то да се неко индивидуално прогони ако јесте и ако има партнера, јер то постоји од вајкада.

                Значи против сам да их неко дира али сам и против да се ставља знак једнакости између мушкарац и жена и истиполних јер не могу да се репродукују.

                Ништа увредљиво заиста, ако чињенице вређају, шта рећи.

                Надам се да би Бен Шапиро био помосан на мене, купим његове форе.
                Last edited by Cassius Clay; 08-09-19, 20:55.

                Comment


                • Zapravo Urose gresis.
                  Da bi zena zacela sem muskog semena nije joj potreban seksualni kontakt.
                  Muskarci su u nesto nepovoljnijem polozaju iz razloga sto im je potrebna materica ali i to ce za par godina verovatno biti prevazidjeno.

                  Mozda nije prirodno ali odavno je i sama nasa egzistencija protivna prirodi, kada se uzme u obzir sve sto radimo ovoj planeti.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Totalno ti je pogresan pristup, postoji odredjen procenat ljudi koji su homoseksualci, najverovatnije je taj procenat kroz istoriju uvek isti, samo sto u vecini zemalja sad nece da ih ubiju zbog toga niti smatraju da su bolesni.
                    Po tebi, ako se sad donese zakon da oni mogu da usvajaju decu i stupaju u brak, sledi, svi muskarci ce postati homoseksualci
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sta ti pises boze Urose samo ne znam da li stvarno verujes u to ili samo trolujes onako masnooo
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Poginuo Gru.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ima li neko iz NSa da hoce na sportski kviz za sat i po u mitinom sokacetu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakav naslovne znam bili plako il se smijo

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Poginuo Gru.
                              Sad' čitam...Strašno
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sta ti pises boze Urose samo ne znam da li stvarno verujes u to ili samo trolujes onako masnooo
                                Хајде читајте шта пишем. Бојана ја не негирам да су постојали и кажем, али нису били законски легитимисани никада. Што не значи да их трба не знам тући и да не могу да буду са партнером.

                                Ја не причам да ће сви постати.

                                Причам како се проверава је ли нешто нормално или не? Замисли се да је цео свет такав. И сад, жене су искључиво са женама а мушкарци са мушкарцима. Нико од гејева не жели да спава са женом. Па тако ни овде цео свет остао без репродукције.

                                Најбоље се може илустровати на праисторијском примеру и заједници од 10 жена и 10 мушкараца лупам.

                                И сад њих 10 сви кажу нормално је бити геј. Жене исто. Репродукције нигде. Племе изумире.

                                Није ли тако? То што неће сви постати, не значи да треба давати легитимитет законски и изједначавати са браком мушкарца и жене јер не могу да имају плод љубави.

                                Не не могу као што мој стриц не може јер није способан и представља изузетак, већ су правило. Ниједсн мушкарац није никада направио другом дете ни жена жени.

                                Промоција нечега што смањује наталитет је промовиција деструкције.

                                Било их је од када постоји човечанство, само су имали брак и потомке, а љубавнике са стране.

                                Comment

                                Working...
                                X